Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1., Tegnapelőtt beszéltem az öcsémékkel (orvos házaspár a debreceni klinikán): öcsém a másik lakásukba költözött egyedül, hogy a negatív eredményű tesztje után bírjon legalább ő dolgozni, gyógyítani. Sógornőm meg otthon van a 2 gimis sráccal "táppénzen", hatósági karanténban mert az egyik gyerek osztályában, illetve a tanáraik között több pozitív koronavírusost találtak a hét elején. Szerencsére tünetmentesek.
2., Nejem unokahúga a szegedi víruslaborban dolgozott laboránsként, jelenleg pozitív teszteredménnyel (és sajnos tünetekkel, tehát betegen) ő is otthon van betegszabin.
A hatóanyagról. De nem az infektológiáról.
Igen van szar orvos, meg van szar gyógyszerész is, aki hülyeségeket beszél.
Csakhogy nem 21 beteg van.
Van protekciód, be tudlak juttatni a COVID osztályra aztán az index fake news helyett elsőkézből is megtapasztalhatod ha akarod hogy mi a helyzet
Ebben tökéletesen egyetértünk. Rohadt felelőtlennek tartom a fickót, rengeteg kárt okozott / okoz / fog még okozni.
Én is tudom mit nem tud, mert kiteszi magát YT-ra. Konkrét baromságot hord össze.
Nyugodtan, megnyugodhatsz . Az orvosok és nővérek értenek hozzá, van is belőlük elég, az előző hullámban megkapták a kiképzést. Kifejlesztettek új protokollokat meg új diagnosztikai módszereket, amik sokkal eredményesebbek mint az elején.
Kessler tényleg egy barom, emiatt a beteg irányítás meg a szervezés szar, de azért max egy hét késéssel mindig rájönnek miután elbaszták, hogy érdemes lenne a hozzáértő orvosokra hallgatni
A túlsúly pont elég, az civilizációs betegség és ugye amiatt az izület - és az izület 50 felett qrva nehezen gyógyul.
Sajnos elég sok orvosról kiderült már, hogy sok gyógyszerről azt sem tudják mi az, mi van benne és mire való. Csak azt írják fel, ami után kapnak jutalékot.
Ezzel szemben egy jó gyógyszerész ezerszer többet tud a hatóanyagokról, miben mi van és mit tud...stb.
Van 16 ezer lélegeztetőgépünk (mondjuk ebből 10 ezer alkalmas is lenne, a többi ipari hulladék). Tegnap volt ÖSSZESEN 21 beteg aki gépi lélegeztetésre szorult, és a két legnagyobb járványkórházban már sírtak mint a fürdős kurvák, hogy nincs a kezelésükhöz elég képzett szakember HUSZONEGY beteghez, vaze! Mi lesz ha mondjuk 5000 lélegeztetőgépnek kell majd egyszerre működnie? A portás fogja rákötni ezeket a betegekre?!
Hát itt vidéken egy 30 ezres kisvárosban március óta 2 fertőzöttről tudok, azok se idevalósiak (jellemzően vendégmunkások kint) Valszeg mi nem vagyunk olyan gazdagok, mint a Pesti Népek, nekünk még rendes kovidra se telik, ti meg dúskáltok benne
Az influban (ill. miatta szövődményekben) többen halnak meg (kb. 100x), jobb ha elhiszed, ill. pont nem érdekel, hogy elhiszed-e
igazándiból csak ő tudja hogy mit tud
egy orvos annyiból több hogy a betegséget jó eséllyel felfedezi
ellenben a kezeléséről csak annyit tud amennxit a gyógyszer gyártó az arcába tol
Eddig az volt a baj, hogy a stadion árából mennyi lélegeztető gépet lehetett volna venni, most meg az a baj, hogy megvették?
Lehet fanyalogni, sok mindenen, mert vannak problémák, de pont nem ez.
Én leginkább azt nem értem: nyáron volt 3 hónap "nyugis" időszak, miért nem az összes orvos, nővér, ápoló infektológiai továbbképzésével "töltöttük", a járvány sokkal durvább második fordulójára készülve? Ez a kormányzat bűne szerintem....
Tehát pont nem orvos, és semmi köze az infektológiához, csak okoskodik, tudás nélkül, ráadásul roppant kártékonyan.
fiatalon, haza is vágott sok mindent
Sok esztelen meló?! Eddig a sztahanovista énedet még nem villantottad meg itt a fórumon....
azért a gyógyszerász diplomát nem a legyek hordták össze, most már látom egy kicsit túl tolja a dolgokat mert az emberek úgysem fogják fel a dolgokat csak a tv2 meg az rtlkub hírek a tuti.......
influenza:
https://www.napi.hu/magyar_gaz...
vényomás fasza, vércukor fasza, széklet vizelet rendben
2-3 éve voltam utoljára beteg akkor is egy napig voltam lázas, szóval immunrendszer is fasza
túlsúly van, ízületi probléma van, a sok esztelen meló miatt, de ez a covidot nem érdekli
mondjuk van valami allergia is mert a felvágottak többségétől fosok bár a teszkós gépsonkától meg nem...ki érti ezt......
depresszió szerintem nincs, csak túl okos vagyok és felfogom hogy szar minden
ma is voltam emberek között, bár semmi értelme nem volt, mert nem csapágy gondja volt a kompresszornak hanem a lágyindító meghalt aztán úgy össze vissza adja az áramot a fázisoknak hogy szegény forgórész az sem tudja merre induljon
Gödény? Mitől lenne tájékozott? A konditeremből? Ez az "influenzában többen hallnak meg" tézis is régen megdőlt. Ezt az elején remélték csak.

Feleségem szokta mondani, hogy néha visznek be hozzájuk COVID tagadót, de egy sem távozott. Vagy hullazsákban vitték el, vagy rájött hogy ez nem kamu. Általában ezek szoktak legjobban pánikolni, meg félteni az életüket, hiába mondják nekik hogy "nem kell félni a COVID az csak kamu"
Tehát túlsúly, diabétesz, depresszió, visszér, ízületi gyulladások, vélhetően vérnyomás, legyengült immunrendszer, szívproblémák....cseszheted a génjeidet, ha elkap a COVID, ennél kevesebb problémával is szelektált ki embereket.
Az a nagy szerencséd hogy a halaktól horgászat közben nem tudod elkapni
teljesen mindegy....igazándiból ha holnap vége a dalnak akkor vége, nem ragaszkodom nagyon hozzá

amugy a génjeim faszák, egyedül a viszér gondokat örököltem bár még sok hond nincs vele de már így 50 feke nem szép
Ez akkor szar ha veled kezdik a génszelekciót (mindenkinek van baja ha keresnek) egy fejlövéssel,nem a szomszéd Rezsőn.
Szerintem csak civilizációs zsákutcába kerültünk. A gazdagabb, okosabb és érzelmes fajta meg akarja menteni a szapora ám primitív tömegeket ami sikerül is...de a sok primkó csak a gazdagabb réteg eltüntetésére hajt, mert ő akar vezetni...persze nem tud, mert primkó, viszont akaratos és szapora... Ezen az állapoton az sem segít, ha az okos réteg feláldozza az öregjeit. Amíg Afrika embergyárként működik, nem fog változni semmi.
Ez pontosan így van. Embereknél már régen nem működik a természetes szelekció. Az orvostudomány sok mindenre képes megmentik a beteg gyerekeket embereket amit nyilvánvalóan kell, viszont így sokkal több testileg és szellemileg sérült ember szaporodik aminek nem lesz (lett) jó vége.