Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy teljesen idegen világban kezdett... Én - tudatában, hogy rólam milyen vélemények lehetnek - sokkal több empátiával vagyok a kezdőkkel szemben.
Persze nálam is erodál az az empátia, sőt, ha szándékos rosszindulatot érzek, akkor nálam az illető örökre elássa magát.

Persze ha basztatta a többieket, akkor megértem.
Amikor ide került friss jogsis motorosként pár éve (akkor még informatikusként dolgozott, nem volt motorszerelő), nagyon rosszul kezdte a "bemutatkozást": azt hitte - pusztán azért mert motoros csajszi - , körülötte kell hogy forogjon a világ, minden és mindenki "érte van". Mindenkit fikázott, és hasonlók. Ezt bizony nem felejtik el a régebbi motorosok....
Lehet, hogy folyékony kesztyűt használ.

Amúgy nem értem, miért bántják. Az összes túltolt nőiességével együtt is ezerszer jobb, mint a pinanyaló döggel és állandó telefonnyomogatástól elbutultan a plázákban ténfergő hülye picsák.
Sokan recskáztak rá!
De van.
itt még legalább hagyományos módon készítik
Van névjegykártyád tőle?
Számára se szines a világ......ennyi pinktöl már behánynék és még a névjegykártyája is az lett
Szó szerint.
Néztem egykét galériát ettől csajtól .És motor szerelőlétere hogy a picsába tudja ilyen makulátlanra tisztára csinálni a kezeit ,ezen gondolkodok .Nekem egy napi olaj búvárkodástól két három nap mire megszabadulok dzsuvától . De mondjuk én csávó vagyok mondaná Ő . De van nekem csaj autószerelő barátom is és valahogy neki se volt olyan keze mint egy plázacicának . Meg még dolgoztam egy helyen 2 ilyen csajjal és kezük nekik is hibádzott . Na mindegy ......................................... de cukker mukkerkodás az fekszik neki nagyon, de hogy kinek szol ha szar a motorom az is egy rejtély
Rosszul eszed!!
Nem szabad kicsomagolni!!
én táblás csokit eszek mégis olyan a formám mint az első képen
Na mi volt itt, ciánoztak?
de lesz egy használható svarbid Még jó is jársz Azon legalább nem félsz azt mersz vele menni is
akkor "Ő meg" nagy Ő-vel így jó
De akkor egy sem marad nekem.
két hayabusát adjál, mer a szimónak nagyon felmegy jövő hónapban az ára
Még kevésbé.
Én amúgy érteni vélem technikatörténelemben rejlő értékeket, a minőséget, az emlékek árfelhajtó hatását, a restaurálás minőségét, de ha valami átlép egy határt, akkor az átlépett egy határt.
Persze, ha aranyozottak egynémely részei a Simsonnak, akkor nem szóltam.
...az meg?
És másodikra...?
Adjam oda érte a Hayabusámat meg még fizessek is rá valamennyit?
Hát... így első hallásra nem annyira csábító.