Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Futár érkezik a faluba és összehívja a népet.
- Emberek! Van két rossz hírem. A földesúr mától élni fog az első éjszaka jogával.
- De hát a földesúr buzi! - hördül fel egy ember.
- Na, ez a másik rossz hír!
bazmeg lehazudják aztaqrva
Én annak a képnek hiszek amit előszőr láttam szerintem ez a manipulált kép
állítólag ez nem is elírás
Nincs FB-m
Mármint a Facebook-csoportjában.
Ja, másfél napja. Van egy kis fáziskésésetek....
Pedig ezt Karigeri rakatta ki, nem értem mi a baja vele
Neked,szerintem vicces és találó.
Vótmá, és szar is....
Na akkor egy kis propaganda
A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:
– 82 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 73 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél, és mind a hárommal közösültem.
– És megbántad ezt a bűnt, fiam?
– Miféle bűnt?
– Hát milyen katolikus vagy te?
– Nem vagyok én katolikus.
– Akkor miért mondod ezt el nekem?
– Mindenkinek elmondom!
Hát ki milyen buszjegyre fizetett be. Lehet ott van élménykategóriás jegy akik arra váltottak azok a busz első szekciójában tartózkodhatnak Fülhallomást jó hangulatban telt az utazás Mindenesetre én annyit tanultam ebből a videóból, ha olyan busz érkezik a megállóba amelyiknek repedt a szélvédője arra nem szállok fel
Az ilyeneket messzi kerülöm....majd ha utolérem őket, hívok nekik mentőt.
debrecen-cegléd között simán ki lehet hozni fél óra idő nyereséget ha bekerülsz egy román furgonos csapatba
komplett idióták de haladnak
Nekem ez a élmény régi négyesen volt meg alig vártam hogy hazaérjek két kamion veled szembe ,persze aki a te sávodba van az villog vadul én kis furgonnal már féloldalasan a árokba kocsikáztam mert román kamion csak villog dudál és erősebb kutya baszik alapon hajtanak .Debrecenbe mire leértem megőszültem visszafele kihullót a hajam . de az is tény hogy utolsó 50km-re meg szoktam a geciket Szóval tényleg hozzá lehet szokni magas életbiztosítás kérdése
Előttem van. Mint egy rongy baba.
Innen europai szemmel felelmetesnek tünik, de amikor ott vagy benne pàr nap alatt àtlàtod, és észreveszed ritmust, harmoniat. Amugy ott mindig dudalnak, ha elöznek.
Bankokban utaztam az 1-es buszon...olyan 60 éves jàrmü volt 5 sebeseggel. Olyan tempot ment a vàrosban, a kanyarban sem vette el a gàzt... az életünkért kapaszkodtunk.Mindezt gombokért.
Amúgy itt mit néznek a műszakin duda, refi rendbe forgalomba részt vehet