Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami a kedvencem az a minden napos traktorkoveto vilagbajnoksag, ami az utakon ott zajlik. Nem mer elozni, alatta a 300le es dudal ha te megelozod az egesz sort.
németek buzik
egy cégnél mondták hogy behalt a gép, jött a gyári szerviz és összeírt 80milla cserét egy 120millás gépen
na abban a pillanatban leszarták a garanciát és megcsinálták pár(jópár) százból
Ez felénk a gyárban is így megy csak hát németből jön a szakértő brigás ami miatt minimum 2, de inkább 3-4 napba telik míg megoldódik a gond, igaz ha viszont magának a mercinek kell a hibaelhárítás és nem a beszállítónak akkor az óránkénti 4000€ -ós kötbér miatt még egy órát sem áll a gyár.
haver volt kint sokat a vasiparban
ha pl beszarik egy lézergép, de olyan hiba amit itt nálunk bárki megcsinálja a fritz felhívja a szervizt és megvárja
haver már baszta ki az ajtót ment be a pajszerral kipiszkálta a beszorult vasat vagy bármit és már megy is a gép 10 perc múlva
itt nálunk ez természetes ott meg körbeállták hogy ez meg ugyan mit csinál ott
Érdekes, nálunk is hasonló a helyzet,....
Igazából a főnémet megmondja, hogy mit csináljanak, amit minden birka német bólogatva követ és tapsolnak, mint a kommunizmusban pedig tudják, hogy a főnémet hülyeséget akar. Ha a megoldás mégse jó és ez ki is derül, akkor picsán rúgják a legkisebbet a sor végén.
Es igazabol a nemetek modellje valahogy ugy van, hogy amennyiben a problemara nincs leirva megoldas valahol, akkor az megoldatlan marad es kesz
Ez addig igaz amíg egyetlen ember van. De amikor kettő, akkor már össze is vesztek rajta, hogy kinek van igaza
le kellett vágji 3 centit egy 110-es pvc csőből, de csak belülről lehetett mert nem volt hely
a magyarok probléma megoldó képessége brilliáns
És a magyar diagram szerintem a Lengyelhez hasonlíthat legjobban.
Igen, nèmetek csinàltàk...
Képzeld én(is)szinte naponta hallom.Most úgy őszintén: ez viccrovat téma???
Szirénázva rohantak a kékek valahova!!
Lehet hogy az, de én még nem néztem meg 4-szer.
nem windóz 7-en pedig frissítéssincshozzá
C2-n?
Nekem simán megnyitotta