Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Többség? Engedj meg egy halk kacajt!
😅 😂
Az nem zavar, hogy a többség szavazta meg ezt a kormányt? Ha Gyurcsány jó lenne akkor rá szavaznának, de egy szélhámos. Egyébként én is azt látom, hogy akár 30-40 éves szarok vannak rendberakva. És nem kell az unijós pénzekre mutogatni, mert az Gyurcsányéknál is lett volna, csak ahhoz is hülyék voltak hogy kérjék. Inkább hitelt vettek fel helyette. Gondolom abból nagyobb volt a visszajáró.
Soroljad azt is, amikor a svajcifrankos hitelt szetszortak, az indonez szalloda,vasut es banyavasarlast se hagyd ki. Az is a mi penzunkon volt. Lehet ezt is sorolni. Viszont epultek keritesek, nem lett az orszag migranshordak martaleka. Jee utak is epultek es nincs rajtuk fizetokapu, nehogy eszrevedd. Most az, hogy a homi elkoltozik, mert nem erzi jol magat, az nagy gond bizony
én azt látom minden épül-szépül
a környékünkben ennyi útfelújítás az elmúlt 20 évben összesen nem volt mint idén
számolatlanul újtják fel a házakat, cégek működnek, mindenki dolgozik mindenhol hegyekben áll a pénz
az hogy ez összedől-e pár év múlva nem tudom, ehhez nem értek, de az biztos hogy ennyire nem pörgött a gazdaságunk mint most
a jelenlegi helyzetre azt mondanám hogy nem rossz, az elkúrtuk feri idejében tuti szarabb volt, de ha egy állami cégnél dolgoztál(mint én is) ebből nem sokat vettél észre
amúgy én attól tartok hogy evvel a sok támogatással nagyon kiganéznak maguk alól, és nyerni engedik az ellenzéket bűnbaknak akire majd ismét lehet évekig mutogatni
ekkor pedig izmosan megszívja a nép
Maga a logika megáll! De mindig lesznek olyanok akiket ki kell fizetni és csatlakoznának! Pl. annál a cégnél ahol dolgozom, 10-12 éve volt 3 igazgató, mindegyiknek cégautó, céges telefon stb... Azóta már az osztályvezetők többségének is, az igazgatónak 2 autó, egyik sofőrrel...
És mivel céges leruccannak péntektől vasárnapig Horvátokhoz! Szerinted azt ki fizeti? Mindig lesznek akiket ki kell fizetni, mindent tőlünk fogják behajtani!
És nem kell félreérteni, Gyurcsányék is problémásak voltak! De ha annyira, akkor miért nem ül még? Kéz kezet mos? Igen... De abban az időszakban jobban éltem, és volt lehetőségem előrelépni! Szóval az ember próbál a kisebbik rosszra voksolni! De amit a mostaniak művelnek azért már kicsit túlzás! Ne hidd hogy a saját szavazóbázisát nem fogja eltaposni ha úgy kívánja érdeke...
És ez a furcsa az emberekben! "Jó ez a mostani, a másik is csak lopna..."! És? Azokat nem lehet elzavarni? 4 év múlva? Vagy akár előbb is? Miért kell megvárni a 4 évet? Előbb utóbb lehet eszébe jut valakinek: "ha csak picit lopok és dobok lefelé is csontot rágcsálni, akkor több ciklust túlélek!" Ha nem, elzavarnak picsába..De ha meg sem próbáljuk...
Hol a magánnyugdíjpénztáras összeg?
Mennyit fizetünk majd vissza a kínai vasútért?
Mennyi lesz a kínai egyetem egyetem?
Amit az EU pár éve adott lakásszigetelés, korszerüsítésre (vissaz nem térítendő) hol van? Kaptál helyette olcsó kölcsönt Köszi! Baszódjanak meg!
ÉS még szinte végtelenségig sorolhatnám...
nem ezt mondom
van egy több éve kialakult rendszer folyik a pénz befelé egyéni és pártszinten is
ha új társulat lép a színre akkor először próbálja a régi kisebb-nagyobb csatornákat használatba venni, miután ez nem vagy részben sikerül keres újakat
akinek esze van nem gondolja hogy valaha pl a "lőrinc kft" egy non-profit szervezet lesz, de nullás bevételű sem lesz bárki ül a trónon
Mert a mostaniak megelégedtek azzal amit eddig loptak 😂 😂 😂
"Álmodj királylány..."
Mentem sógim vellanyosával gechi jó hoznám haza. 😀
Én sajnos nem lepődnék meg.
Nézd meg Bogyót...nincs egyedül.
... de ha nem nyernek azzal a pár százezer nyugger szavazóval, akkor kiabálnak hogy elcsalták a választásokat. Én úgy látom, hogy baloldal önmaga ellensége. Egyszerűen nem bírnak kiállítani egy olyan jelöltet, vezetőt, képviselőt aki egy kicsit is normális lenne. Ez a Karácsony gyerek is önmagát szúrta tökön, mikor nekiállt Orbánt kritizálni. Tátott szájjal futott be a faszerdőbe. Dilettáns egy banda. A baloldalnak ott kellene kezdeni a dolgokat, hogy nem kellene mindennel kapcsolatban az ellentétes oldalt képviselni. Lehetne néha egyetérteni is.
egy esetleges nyerés után azok hogy csodálkoznának akik rá szavaztak, amikor jól megszopatja őket a feri bohóc
mert azért már úgy nagyjából mindennek megvan a gazdája, csak a néptől tudnak elvenni hogy vagyonosodjanak
Rohadtul csodálkoznék ha feripotterék nyernének. 🙃
Mindenesetre ebből látszik hogy jó az irány, hogy kampányolnia kell, és még a saját bűneikről is az O1G tehet 😆
De az is lehet a Saskabarén edződött komcsik szerint vicces.
Próbáljuk ki. 😛
Már elkezdőt a kampány ??????
Kijött a nyomdából az új kormányplakát.
😁 😅 😂
Ezek a részletek, mintha valamelyik bölcs Székely mondásból lennének. De jó nagyon!