Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj, ha nem olvasom el?
Unalmas.
Váltsál már, ez vicc topic!
Hát a Zoli pöcsét tényleg nem - a tiéd lehet. 😂
Szerintem sose, mert nincs rá semmi bizonyíték 😃
Elvagytok... 😁
Nem a foni felszopasa van.
Az baj veletek ellenzekiekkel hogy baszottul nem tudtok ertelmezni,mert lila agyroham o1g elvette a maradek agyatokat.
Fonit barmikor lecserelnem,de csak jobbra,ez az agyhalott katyvasz ami a helyen van,csak szarabb,de merfoldekre,most nemazert de te a cimeres ökör jakobban latod a jovot?
Az egesz jobbik azert jott letre hogy ferivel leszamoljon,erre jakob mar a seggeben van ugy hogy a mandulait nyalogatja,hanyok tole.
Megszavazza a pedofil torvenyt de siman puszipajtas a buzi cigo VV zsótival,par eve meg mind a buzikat mind a cigokat kiirtotta volna.
De eselyes hogy a bolgar balna lesz a miniszterelnokod,annak tapsolsz majd mikor 60 evre emeli a nyugdijkorhataradat? 😂
Mióta? 😅
Te se :))
A pöcsödet fogom levágni a láncfűrésszel. Nagy bajod nem lesz, úgysem használod semmire sem. 😆
Mondom, dugjál végre egy hatalmasat!
Rendbe fogsz jönni, még van esély.
Mint nálad a főnököd felszopása.
És a másik tábor(Bogyó) degradálása.
Uncsi már!
Kicsit unalmas mind a politikai nezeted mind a blődi nyekegtetese vegelathatatlan.
Elejibe szorakoztatott mostanaban atlepem mert atcsapott unalmasba.
De legalább vicc van. 😅
És mint az imént kiderült, rengeteg szex. 😄
mind a 2-ő fanatikus(kezeit széttáró) Azt nem értem, hogy nem lehet az összes pártot utálni inkább mint én is(kezeit széttáró) és mint minden normálisan gondolkodó 😂
Majd pont egy befosott autopalyamenotol varom a tanacsot. 😂
zotyám motor nálad sincs nyomokban sem(fetrengős) ideje volna venni már 1-et(fetrengős)
Nem ez jön le a kemmentjeidből.
De örülök, hogy visszaolvastál.
nem tudom mi kerülhet ennyi pénzbe(kezeit széttáró) eNNYI PÉNZBŐL EGY ÚJ KISEBB KERÜLETET FEL LEHETNE HÚZNI 0-RÓL BUDÁN(FETRENGŐS)
Olyan kisimult es nyugodt vagyok mint egy baba,de nalad lathatoan 4. Nap vege van. 😂
Olvass már Vissza, csak egy picit!
Noozsid kérdezte a kiállítás költségét, te meg már jössz Alföldivel meg az adózással.

Dugjál már egy jót, hidd el megnyugszol.
Én is akkor vagyok ilyen érces, amikor már kb 3-4 napja semmi nem jut.
Ki fogsz simulni.
Mindig te kdzded. 😆
Majd szólok, ha politizálsz és a főnit futtatod.
Én csak reflektálok.
Soha nem én dobom fel a témát, viszont neked csak ez tűnik fel.
Nem furcsa?
Te állandóan Bogyót oltod.
Ő téged.
Különb vagy akkor?
Hááááát
Ennnn?
Ember,csak o1g zel.
Speciel YT-n egy ciws rendszer osszehasonlito videot sasoltam,de benezek,es semlyenezel,de gyakorlatilag barmikor nezek be vagy roganozol,vagy tokmindegy,barmelyik fidesz politikusra rafeszulsz.Csak ez akad be,meg blődit basztatod,ő meg visssza,ez a repertoár,motor nyomokban sincs.
Es nekem tanacsolod hogy lazitsak?
Hehe......
Azt tudtad hogy a ruszki kashtan rendszer 15,5 tonna,5-10 km ig hatasos,es 10e-es a csoves tuzgyorsasaga? 😆
Becslések szerint, már meg is haladta.
De semmi nem biztos.
Biztos hogy jók a számok ??????? Csak azért mert ebből rendeztünk volna olimpiát . És azt szét barmolták momos kurafik .
Nagyon felakadt neked ez.
Kezdesz hasonlítani valakire, beteges, hogy már az időjárásról is a politika ugrik be neked.
Lazíts egy picit, mert fekszel Norbi mellé!