Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt geri isten komándnak kéne az alsó képen lenni, mert az nem érti meg az angoltot! 😂 mert neki ugye hiperpasszív tudása van 😂 (ezt ő mondta, nem én)
🤗
Demokrácia van és a nép ezt akarja, szóval húzz a picsába 😂
Ha szavazással bármit ellehetne dönteni. Már betiltották volna.
Írkáljatok csak ilyen meséket, jó sokat, miközben készültök a 2026-os választásra! 😅
Miféle politika? Ez az esti mese volt: szép álmokat! 😂
Menj innen! Ez nem a politikai topik. Ez még csak nem is vicces, takarodj! 😂 😅
Magyar népmese: Köcsögkirály

Köcsögkirályt egy kis faluban gyúrta a kőbányász apukája, sárból és ganajból. Talpraesett legényke lett, addig sürgött forgott, amíg meg nem választtatta magát királynak és beköltözött a várba.
Addig - addig ügyeskedett, míg a vármegyét a kályhás szomszédjára, és a családjára íratta.
Olyan ügyes volt, hogy a naplementi királyokat is megdézsmálta, azok meg néztek bambán.
Az emberek sutyorogni, morgolódni kezdtek.
Ekkor a király népszavazást írt ki: Akarjátok-e, hogy a muszlim medvék ellepjék városaitokat és lenyalják a mézet asszonyaitokról?
Jaj, jaj – megijedtek az együgyű népek, hát a medve az nem játék... És tovább adták a tizedet, hogy a király, lovagi tornákhoz, stadiont építsen.
Az emberek ismét sutyorogni kezdtek...
Újabb népszavazás: Akarjátok-e, hogy a Naplemeti varázsló, a gonosz Sörös boszorkány rajtatok nevessen?
Hát ne, ne nevessen, mondták az együgyűek...
Csak ment a lopás, a sumákolás, már egész céhek kerültek a király rokonaihoz, és ez nem tetszett a szabad polgároknak... Morgolódni kezdtek....
Újabb népszavazás:
Akarjátok, hogy a veszett róka bemenjen a gyerekeitekhez az óvodába, és sunyisággal meg veszettséggel megfertőzze? Ezt akarjátok?
Bocsánat királyom, mondta egy ember a tömegből, eddig is volt róka, és volt veszett is, de óvodába nem engedtük eddig sem... ennek így nem sok értelme van...
MICSODA??? - ordította a Köcsögkirály – Te Medvéket akarsz az utcákon, te Gonosz varázslókkal akarod ellepni az országot, te rókákat akarsz az óvodákba? Ezért adok én nektek krumplit? Ezért rendezek nemzeti vágtát? Fogjátok meg és vessétek tömlöcbe, elkapta a veszettséget...
És az együgyűek tapsoltak, építették a stadiont, és utáltak, medvét, varázslót, rókát, naplementi királyokat, akiknek az arcát azon a Judáspénzeken látták, amivel a Köcsögkirály kiszúrta a szemüket...
Ha nem hiszed, járj nyitott szemmel...
egy kék aztán harangozni lehet vele
valami pompás kis menyecsére beáldozna az embe egyet-egyet
Szex közben markold kicsit gyengédebben! 😂
mostanában egyre sűrűbben meghajlik középen
😁 😂 🤗
Nyugi, nem is fog rá sor kerülni! 😅
Vékony és lekonyul? 😋
http://youtu.be/aowrSnR9f3E igazi klasszikus. 😂
mármint pecabotot
Az csak egy darabka zsírkréta..... 😆
az simán beleférne, még botot is kapna 😂
Horgászni a csatornapartra?
Valóban nincs számláló, ez kétségtelen.
Én viszont biztosan nem akarok lenni lyuksógor minden cigánnyal és niggerrel.
na azért annyira nem mennék bele a költekezésbe
nincs azon számláló
meg aztán ha sokan dugják akkor érdemes is
tudod mint a viccben a torta vs szardarab esete
Én azért válogatósabb vagyok. Meg elveim is, azokat, akikről JÓL GYANÍTHATÓAN egy hadsereg már átgyalogolt, azokat nem veszem emberszámba sem, nemhogy beszélgessek is velük. Ja megdugni? Azt pláne nem.