Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes akkor lenne, ha hagynám. Nagyban befolyásol mindenkit, hogy az após párttikár volt, és az akaratos, önfejűségével mindenkit megfertőzött.
Velem meg nincs szerencséje, mert a kort is csak és kizárólag annyiban tisztelem, hogy átadom nekik az ülést, esetleg nem várom el, hogy olyan gyorsan fussanak mint én.
Az após szeretett engem basztatni olyankor, amikor náluk voltunk valamiért, hogy én nem iszom alkoholt, ezért nem vagyok rendes férfi (meg hasonló), aztán amikor úgy zártam le ezt is, hogy jól hallhatóan mondtam az asszonyállatnak, hogy azért ő is hallja, ha megint megpróbálkozik ilyennel, akkor meglátjuk, hogy verbálisan ki tudja a másikat kétvállra fektetni, pl. a múlt felhánytorgatásával...

Sajnos a nyuggerekkel nem nagyon megy másképpen, az idő megbontotta az elméjüket, azt hiszik, hogy nekik többet lehet mint nekem. Hát nem.

Meg kell tartani a távolságot egymástól.
Az anyós is hozott a kertjébe valami gyógynövénynek mondott gazt, kérdeztem tőle, miért baszik mi magával meg a szomszédokkal is, azt mondta, ez vérehulló fecskefű, ez mindenre IS jó gyógynövény, ez fontos, hogy legyen. Aztán amikor az apósnak agyér dugulása lett decemberben egy vérrögtől, ippeg meg nem halt csúfosan és fájdalmasan, akkor üzentem is neki, meg küldtem is neki a gazból, hogy EZ állítólag egy bölcs, doktor javasasszonytól tudom, hogy MINDENRE IS jó, ezzel kenegessék.
Azóta egy kezemen megtudom számolni, hányszor láttam a mamát. (Tudjátok, mindenki amit magának csinált.)
Engem egyik szülőm soha nem ütött meg.
És még soha nem ütöttem meg nőt.
Lehet, hogy papucs dolog, vagy gyengeség, de abszolút nem érdekel, hogy ki, minek ítéli meg.
Én azt vallom, hogy semmit nem old meg.
Ha már le kellene ütnöm az asszonyt, akkor annak a kapcsolatnak régen vége.
Ha meg vége, akkor minek nyakaljam meg.
De ezt döntse el mindenki és cselekedjen saját belátása szerint!
Csak ne adjunk tanácsokat meggondolatlanul!
amúgy a nagy libsi mozgalmak meg a mindenfélét is védő egyesülések hitetik el veled hogy egy nőt nem szabad megütni.....
sőt már a gyereked seggére sem verhetsz egyet amikor olyan dolgokat tesz amit tudja hogy nem szabad de csakazértis megteszi
az erőszak mindig is jelentős szerepet játszott az emberiség életében, az állatvilágban még most is remekül működik
pl gyerekként egy csomó "rosszaságot" azért nem tettünk meg mert tudtuk hogy pofonosztás lenne a vége...... szóval nem az a cél hogy örökké mindenki laposra legyen verve, csak ott legyen a lehetőség.
Na látod!
Akkor mégse kell az a "nagy pofon" a nőnek, ahogy írtad!
Ettől vagy erősebb ember azoknál, akik megütnek egy nőt.
amúgy a cigó tényleg ember, csak valahogy másképp van összerakva
ami nem meglepő mert különböző népcsoportok másképp működnek
pl egy olasz mentalitás meg egy norvég egészen más
a cigókkal a legnagyobb gond az hogy nem ismerték fel a működési módjukat, hanem inkább (eredménytelenül) meg akarták változtatni
Érdekes házasságban éltek:)
Pedig ahogy látom az valóság néha a meséket (beszélő papucs) is felülmúlja.
Csak az önuralmam fogott vissza egy-két esetben.
Mondjuk amikor két autómat is megnyomorított, akkor is közel volt hozzá. Ugye ilyenkor a nők nem így állnak a férfiak elé, itt a bankkártyám, vedd le róla azt az összeget, amibe az autó MARADÉKTALAN helyreállításához szükséges.
Mondjuk azóta sem vezette az én autómat, sőt, a biciklimre sem ülhet, mert mondtam neki, ennyit azért még ÉN sem keresek.
A papucs tud beszélni, írni kommunikálni? Na ne már... 😃
Ne hagyjad magad átverni...
Ez azt jelenti, hogy már ütötted le a feleségedet?
Ezt mondják a papucsok.
Ja, én már vagy 10 éve akkor beszélek vele, amikor fontos.
Akkoriban nagyon elszaladt vele a ló, a teológus főiskolát (vagy egyetem?) végezte a faszkalap iványi-féle buzeránsoknál, jött a sok állibsi baromságokkal, hogy a cigányok is emberek, meg menjünk valahová Borsod megyébe, mert kapna valami teológus lelkészi hivatalt, akkor szépen elmondtam neki keresetlen szavakkal, hogy mit gondolok én a sok tolvajról és hogy hova menjen NÉLKÜLEM.

De az sem volt semmi, amikor elvált a húga és az anyjával eljöttek hozzám, hogy ÉN előre fizessem ki az (majdani) örökség feleségemre eső részét, mert a húgának nincs hol laknia. Na, akkor a gyerekek lefutottak a lakásból amit rendeztem...

:-D
Aki haragszik az nem b@szik! 😵
ki kell csapni a zuhany alatt.....
Akkor hagyom.
Amúgy EGYSZER vittem magammal a keresztlányt (vesztemre) a boltba, egyből azt a hosszú sörényes pónilovat nézte ki magának, amit a korához képest jóval erőszakosabban és visszataszítóbban követelt, én erre mondtam neki, ha versenyezni akar a Laci bácsi közönyével akkor már csak azért is veszíteni fog, hogy a Laci bácsi ne veszítse el a fogadást.
Ő az a gyerek volt, aki a szüleitől mindig valami drágaságot kapott az ünnepekre, mintsem foglalkozni kelljen vele, így a szülők a saját lelkiismeretüket nyugtatták meg. Aztán amíg meg nem született, az én lányommal szerencsére olyan hellyel-közzel foglalkoztak az én nagy örömömre, de amikor az ő gyerekük járni tudott, egyből vitték vásárba, strandra, mindenhová, mert akkor volt aki figyelt-foglalkozott a sajáttal. pedig ismerhettek volna, hogy én jellemzően nem tartom a számat, sőt, így határozott örömömre szolgált, amikor a képükbe is mondhattam ezt valami ünnepkor, amikor mindenki ott volt. Nem mélyítettem el a rokoni kapcsolatokat, de nem is volt célom, nem is függök tőlük, meg alapból geci vagyok és úgy gondolom, amíg nem hazudok, addig nem kell, hogy baj legyen a véleményből.
Azokon a napokon - hetekben hogyan dugod meg? 😲
azért lehet találni gyenge pontot
én pl ha nagyon felbasz az asszony nem szólok hozzá napokig, figyelembe se veszem mit mond mit csinál, ez mindentől jobban dühíti 😂
Hagyjad már!
...na, ugyanis a hisztire NEM létezik humánus megoldás.
Magyarul elszemtelenedtek.
Speciel én felvenném videóra a hisztit, és úgy megmutogatnám ország-világnak, de az ismerősöknek mindenképpen és megkérdezném a nőtől, hogy legközelebb amikor így viselkedik, miből választhat, megint levideózom vagy gyomron rúgom.
Odáig fajulni?
Szerintem az már felesleges erőltetés.
El kell engedni!
sajnos a sok rusnya feminista miatt ilyen opció egy ideje nem létezik
pedig igénylik a nők tudat alatt.....
régen amíg el-el csattant egy pofon addig egyiknek se kellett ám antidepresszáns
olyan a pofon a nőknek mint a vindóznak az újraindítás, kiürül belőlük a sok faszság, újraindul a rendszer és többé kevésbé hibamentesen üzemel egy ideig
Hát, most éppen nem.
A boltban, a pénztárnál hisztizni kezd, hogy kollégiumba költözik a pulya?
Még az a jó, hogy tudjuk, viccelsz.
Akkor egy nagy pofon a nőnek amikor hisztizik. Na, az tutira hatásos lesz.