Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért állítom, a fogyás mindig fejben dől el. Ha gyenge a jellemed, nem sikerül.
A munkatársamnak is akkora a hasa, mintha 7 hónapos terhes lenne, pedig ő egy biciklis idényben olyan 2-3 ezer km-t bringázik. Csak látom, hogy 5-re ér haza a feleségével együtt, sokszor elmegy este is bringázni (bár ahogyan ő csinálja, szerintem már kóros), este érnek haza, a nő MINDIG főz, mert a faszi másnap azt viszi ebédre, mert úgy főz a nő, hogy maradjon nekik másnap ebédre, tehát akármennyit is teker, minden este 7-8 órakor sütött-rántott valamit esznek, meg persze levest, meg persze egy héten minimum egy-két alkalommal süteményt is.
A gépsonka szerintem határeset a felvágottak közt. A disznósat is, bár az a jó oldalhoz közelebb van.
Paprikáskrumpli csak szárazkolbászból, roppanós savanyú uborkával, jéghideg kólával, huhú!
Krumplistészta fejessalátával, huhú!
Csirkeaprólék leves, huhú!
Rántott karfiol, huhú!
Rántott sertésmáj burgonyapürével, kólával, huhú!
pár éve diétáztam, sikerült is 110-re lemenni, ami izmos 110volt 190es magassághoz
meg is maradt a súly kb másfél évig, aztán feladtam, mert minden nap minden órájában hiányzott a mértéktelen mennyiségű bevitt szénhidrát, és sosem múlt el.....
ezért írtam hogy inkább felkötném magam mintsem ilyen szarokat kelljen ennem
Fokozatosan kéne magad rászoktatni a jóra. nekem megváltozott a laktózlebontó képességem, de ez természetes Európában 30+ életkor után általában. Addig napi egy-két liter tej, de pár hónap alatt úgy megváltozott, hogy nem bírtam szaladni néha elég gyorsan. Volt, hogy menet közben hazatelefonáltam, hogy nyissák ki a kaput mire hazaérek és senki ne álljon elém.
Aztán 8-10 év tejszünet után elkezdtem a natúr kefír+joghurt kombót, és most megint ott tartok, hogy ezekből naponta két kilót is megehetek, vagy tejből egy litert, ha nem is egyszerre.
én is kerülöm őket, csak nem mindig sikerül
nekem a pick virslitől is szökőkutat játszik a seggem, nem kell a teszkós alját enni
kivétel ha meg van sütve, pl a gépsonka, lecsókolbász megsütve nem hajt meg, igaz ki is sül belőle legalább fele anyag amit beletesznek
...ja, a gulyást csontozott hátsó csülökből csináltam, full csípősre, azt gondoltam, így több marad nekem, de nem.
Kívánom, maradjon ez így is.
Én pl. két hete ettem utoljára olyan feldolgozott ételt, mint a felvágottak, virsli, stb.Vesztemre ettem a lidlis füstölt virsliből - tudom, tudom, nem kellett volna - hát olyan szarul volt a hasam egy fél napig, azt hittem felrobban. Egy életre befejeztem ezeket.
látom, én nem tudnék
maximum ha elköltöznék indokínába vagy valami hasonló 110%-os más helyre mint az eddig megszokott
akkor esetleg tudnék életmódot váltani
Látod, élek 54. éve.
ha az elmúlt közel 20 évben nem ölt meg ezután sem fog
azóta az influenza is szinte minden évben elkerül, pár éve elkapott 1 napig voltam szarul, igazándiból semmi bajom sincs, pedig rengetegszer áztunk-fáztunk, vagy épp leizzadva motoroztunk fagypont alatt
egyedül a fosókórtól nem véd meg, vannak ételek amitől én örökké fosok, pl felvágottak, bolti kolbászok-sonkák meg hasonló tartósítószeres termékek
Én pisálom le a többiek sírját és nem azok az enyémet pl.
Még több rántott húst lehet így enni, pl.

De az igai indokot már írtam, amikor az embert elviszi az életmódja, akkor az általában nem egy pillanat alatt történik, hanem hónapok, de inkább évek során és igen fájdalmas vagy más kellemetlen módon.
ha nekem úgy kellene élni mint ahogy a kolléga leírta, kb a 2.héten mennék a sinekre feküdni

amúgy a bringázást nagyon sajnálom hogy nem tudok, mert mindig is imádtam, de a csuklóm és a könyököm olyan mértékben szar hogy nem tudok miattuk biciklizni
Értem én hogy így sokáig lehet élni - na de minek?
Látom, nem olvastál utána, ha ugyanis nem megfelelően használod, akkor megölhet.
A vérnyomásom nekem is rendbe tette az, hogy nem hízok el, mozgok. Ezen a hétvégén összesen két, igaz nagyobb tál saját gyártású gulyást ettem összesen, pár liter ivójoghurttal előtte-utána.
Minden reggel-este mozgok, nyújtok. Most éppen nem, mert igen jó motorozós idő volt, de amúgy minden hétvégén minimum 32 km-t bringázok egyben megállás nélkül, mert nekem annyi egy Deseda kör.
Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, nem eszek szart, nem festékgyárban dolgozom.
Ennyit tudok tenni magamért. Ja, minden este vitaminkombó + nyomelem.
a t modell nincs gyártva azért nem megy avval sok ember...ha lenne gyártásban szerintem mászkálna vele sok ember
nekem ha azt mondják itt ez a gaz kenjem be vele ingyen vagy menjek el a patikába 3 vagy 5 ezerért krémért én mindenképp a gazzal kezdeném ha helyben van
ha el kell menni a gazért 100km az erdőbe és ott buzizni órákig akkor a krém
pl a propolisz nekem rendbe tette a vérnyomásom, nem volt egészen ingyen, az íze is szar, de mégsem vagyok gyógyszerfüggő....
Nem lebecsülés amit írok.
A gyógynövények használata kényszer volt egészen addig, amíg a mai gyógyszertárak ősei meg nem kezdték a szolgáltatásukat.
1850-ben (mondjuk) nem volt rá lehetőség (itt-ott még előbb is), hogy a paraszt fogta magát bement és kiváltotta a receptet, vagy éppen a szemölcsére vett Verrumal-t.
Tehát nem eltagadva a gyógynövények hatását, de nem hiszem, hogy az évszázados kémiai- és gyógyszerészeti tudás ne eredményezzen hatásosabb szereket, mint egy gyógynövény. Nem lenne logikus.

Olyan ez mint a közlekedés. Elvitt a T-modell A-ból B-be? Hát, tulajdonképpen igen. Akkor miért nem azon megy mindenki?
nem jött vissza attól a gaztól az elmúlt 25 évben
szóval működött és ingyen
az hogy mire jó még nem tudom
öreganyám a körömvirág krémet csinált és avval kenegette a viszereit, azt mondta sokkal jobb volt az a krém amit csinált mint amit a patikában árultak
ez is már vagy 30 éve volt, most már biztos van hatásosabb szer is
nem kell lebecsülni ezeket a gizgazakat, kurva sok gyógyszer készült ezekből, mostanra már sok esetben szintetikus úton
Hát, nagyban segített a világnézetem kialakításában.
Aha, szóval innen a kommunista vonzalmad!
Beházasodtál a cégbe. 😆
Aha, a Verrumal oldat pont 10 alatt a kezemben van, ha szükség van ilyenre.
És az TUTI működik.
Van a pofonnál rosszabb is.
Sajnos nálam úgy alakult, amikor elkezdett belemászni valami hülyeségbe, hiába szóltam, hogy sem a logika, sem én nem javaslom, ezért a veszekedés helyett én azzal fejezem ki a nemtetszésemet az akár a pofon helyett, hogy hagyom, hogy a maga által összehordott ganyét ő egye meg.
Sajnos még ez sem vezetett sok eredményre nála.
Az ego nagy ellensége önmagának, ez ezerszer bebizonyosodott.
a szemölcsre jó a vérehulló fecskefű, én nem hittem benne nagynéném mondta teszteljem le aztán tényleg elmúlt tőle
Most erről nem nyitok vitát, hogy azok az emberszabásúak miért csak emberszabásúak és nem emberek, de a probléma a vándorlásban rejlik.
Na most az, hogy az az ok, vagy okozat, lehet egy külön topik témája is.