Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😆
😄
ez egészen kreatív(gondolkodós)
Gyere pipi a vendégem vagy! https://scontent-vie1-1.xx.fbc...
Azt nem. Az annyira szar, hogy azt meghagyom neked.(vigyorgós) Megint kaptunk 1-et viszont azt a kisfiam a tiltás ellenére felbontotta így kénytelen voltam én is megkóstolni (gondolkodós) kivételesen ez egész vállalható. Tuti eredeti rajta a lila tehén(kezeit széttáró)
Van képed felzabálni az óriás Milkámat?! 😵
Még süteményt is(meglepődős) én minden nap eszek süteményt meg legalább 1 tábla csokit de ha azt nem 1-2 zacskó dunakavicsot. Egyébként bármit csak édesség legyen. 90%-ban este 8 után kajázom és nagyjából ez az 1 étkezésem van egész nap. Üthetem legalább a 75 kg-ot ugyan pocsk van egy kicsi de 46 évesen már legyen is 😂
ne is mond(szemeit körbeforgató) Tegnap szabadszedésű kajáldába voltam a srácommal, szokás szerint össze ettem minden félét(szemeit körbeforgató) aztán éjfélkor elaludtam valamelyik reklámon, majd hajnal 2-kor arra ébredtem,hogy sietnem kell kifelé a slozira(szemeit körbeforgató) reggel hétig folyamatosan jártam 20 percenként a wc-re olyan cifrafosásom volt(szemét eltakaró) már sírtam amikor a wc papírra ránéztem úgy fájt a seggem. (szemét eltakaró) Akkor gondolkodtam el, hogy nekem is jobb lett volna egész napra 2 joghurt mint lackónak a szokásos napi adagja(szemeit körbeforgató)
én még a bringázás szépségeire nem találtam rá 😂 Egyáltalán semmi olyanra ami mozgással kapcsolatos 😂
ezt én is akartam volna kérdezni megelőztél(fetrengős)
hát pedig de. Annyi lett a különbség,hogy nagy iparágat építettek köré az egyik legtöbb lové a gyógyszeriparban van, hogy 2-3-4-5 ezerszeres haszonnal lehet árulni az orvosságokat. De kétségtelen, hogy a természetben megtalálható anyagok amik alkalmasak a gyógyításra nem állnak olyan mennyiségben rendelkezésre ami elegendő lenne.
te már nagy szakértő lehetsz ini nálatok jobbról is balról is azok laknak mesélj mit tanultál még? Ott már tartasz, hogy nem dolgozol meg a kanapén fetrengsz álló nap, de mi ragadt még rád(kérdőjeles)
eddig azt tudtuk, hogy a kollégáikddal nem ápolsz jó kapcsolatot még ingyen kv. sincs. Azt is megtudtuk, hogy a szomszédok se jók. Az após meg az anyós a kutyájával egyenesen útban van. Azt egyszer írtad már amikor a sógórnődnek is inkább szopni kellett volna jobban megtanulni meg mosogatni, hogy zoli ne hagyja el(kezeit széttáró) Az viszont még új információ, hogy a feleségeddel sem beszélsz már 10 éve. 😂 Szerintem neked már csak mi maradtunk az sm-en 😂 Hát nem is tudom... 😂
ahhoz, hogy megdugja nem kell hozzá szólnia(kezeit széttáró)
mer ezt már tiltják? Mióta? (kérdőjeles)
akkor le kéne már tenni a fegyvert.(gondolkodós)
meg egyébként is döglött lehet már 😂