Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Logisztikailag hagy némi kívánni valót maga után ez a putri. 😀
Kemény.
Én általában kidobom a felesleges dolgokat.
(Tudom-tudom, érték meg izé, de én akkor sem gyűjtöm 10-20 évig, hátha egyszer jó lesz valamire.)
szűnőbe van már, azért látszik ki a motorom(meghajlós) 1 hét múlva itt a földről lehet enni(meghajlós)
nekem a padlás ilyen, ajtó nyit akármi bedob, ajtó becsuk
aztán amikr már nem fér be a cucc akkor be kell furakodni és rendet tenni
kb 5-6 évente minden faszán áll egy ideig, ilyenkor 3 futónyi faszság le van dobálva
Ó, baszod, hol a faszomban van ilyen kupi?
Jó helyen van az ott Várj vele még 30 évet és vehetsz rajta egy lakást 😁
Sok fityma csattogott rája az tutti. 😆
azért a korosztályunk ismerte a katit kívül belül 😁
nem emléxem, hogy a vad kati ment volna az esti mesén(gondolkodós)
ne gondold,hogy nem fordult meg a fejembe(kezeit széttáró) leszedem a képeket a jófogásról, felteszem a hahura. Ha van rá bőven érdeklődés akkor elmegyek ezért(fetrengős)
Milyen kereskedő vagy te hogy nem tudod magadtól a megoldást?
Megveszed 100ért másnap felrakott 500-ért 😆
Szerintem nyugodtan vedd meg, ez a motor - talán - nem fogja meghaladni a te motoros képességeidet sem! 😆
hahun nem is láttam komárt(kezeit széttáró) Jófogáson találtam 1-et a buzi leverte az árakat 100 ért ad egy üzemképeset(kezeit széttáró)
Motoros tezsvírem! Mennyé' ótakozni! 😆
ja és innentől kedves fórumosok a megszólításom pipi motorostárs. (meghajlós) Mivel rendelkezem motorkerékpárral(kezeit széttáró) persze eddig is volt, mint az előző 30 egy nehány évben csak eddig nem kérkedtem vele 😂
Na ha már témánál vagyunk(gondolkodós) Tegnap a mamánál építettük a hóembert a fiammal.(kezeit széttáró) Azt tudtam, hogy valahol van még egy donor szimóm a régmúltból(gondolkodós) Benéztem a kamrába, aztán mostanába onnan folyik a lomtalanítás ami az elmúlt 40 év alatt felhalmozódott mint minden rendes háznál.(meghajlós) és kikandikált a szimó amit kicsivel több mint 30 évvel ezelőtt tettem be pihenni. (kezeit széttáró) Ha 1 patika állapotó szimó 1 milla akkor ez is érhet 300 kilót nem?(gondolkodós) Szerintem blokkom nincs hozzá aki esetleg tud egy teljesen felújítottat még bejáratósat egy 15 ezret flzetnék érte(meghajlós) Úgy már akár fél millát is érne a gyűjtemény(meghajlós) Volt még a szimó előtt egy pedálos komárom is az teljesen szétszedve. Laikus számára felismerhetetlen állapotban 😅 nagy befőttesüvegekben az alkatrészei, külön a tank, váz, a blokk, szerintem a lomtalanítás áldozat lett. Mindjárt rá is nézek a hahun mennyi lett a bukta 😂
De van rajta moNYster matrica! 😆
ez miért vicc? a szimó ülés már ér 50 ezret amilyen áron kínálják a szimókat......
másik 50est meg simán megér a többi lom ha beindul, aztán még alkudni is lehet
https://www.facebook.com/comme...[0]=AZW4zmjjE-4bSfGVU2WbAZCiLa2RNqWuv2yFDNxWvQQjbTjBese9HsbVKnTVLGMrIbDuin5Okdu3jVq-E49R924ULnB41_FLUdAOUmtrUYR4a6YcHFyFWDuCk2espotdR9ytj_HD-VzP-ivGQl3kPB5BqdxT3Yqruj9CZt6g29M1BObfgDJsymoKO4JrFgIcoWJvcEuAgPyCrzgH5J1Acc_9&__tn__=*bH-R
Olyan 50-60 fa után már mindig arra tudtam dönteni a fát amerre szerettem volna
A nagyon ferdén állót is egész nagy fokban el lehet téríteni a dőlés irányától
Aztán az egészet jól elfelejtettem mert az udvarban amikor kivágtam 2 nyárfát az egyik arrébb dőlt kb egy méterrel és kicsit karcolta a szomszéd eresz csatornáját
Még 30 centi aztán lehetett volna javítani
Na most már tudjuk, miért van csak ennyi eszed 😁
meg bontást is 😁
Édesapám tudna mesélni Ő látott már ilyet(kuncogós)
90-es évek elején pont pesten volt a piros zsigulival amikor beütött ez a taxis blokád. Le zártak mindent a taxisok. unalmába sétálgatott pesten, semmi nem közlekedet, minden le volt zárva. Meglátott egy huszkvarna boltot ha már úgy is ráér bemegy nézelődni. Addig addig amíg rábeszéltek egy motorfűrészt. (kezeit széttáró) Mondta nem is örült annak,hogy vagy fél kilométerre parkol a bolttól de néhány ütemben csak elcipelte a zsigáig. Asztán a blokádott időszakos fel-fel oldották, valahogy aztán estére hazaért(kezeit széttáró) Eltelik néhány hét híre megy, hogy édesapám vett ilyen láncfűrészt. Szól neki 1 ismerőse,hogy a tanyája mellett ki kellene vágni egy nagy nyárfát mennyen már el hisz neki van hozzá alkalmatossága. Mondta az édesapám, hogy nem nagyon járatos ezekbe a dolgokba a néhány hét alatt csak gallyazgatott még vele, ismerkedik a géppel. (kezeit széttáró) De addig erőszakoskodott a mandró, hogy nagy nehezen csak ráállt az öreg a dologra. (kezeit széttáró)
az elmondások alapján valami ilyesmi lett a végeredmény mint a képen van 😂 Minden esetre a fa ki lett vágva a fűrész jól vizsgázott(meghajlós)