Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor így lassan a nap végére egy kis fárasztó ha valaki nem fáradt el eléggé napközben 😁
Basszus ezen akkorát nevettem! 😁
Na ez az, amit egy Skodásnak soha engedünk meg: nehogy azt higgye a paraszt, hogy Fócvágenben ül... 😆
Az üres sávban haladt előre, és mikor be akart fordulni, kisorolt a szélsőbe... mi a baj ezzel? Én is így csinálom a BMW-vel! 😂 Baloldali sávból nem kanyarodhat jobbra...
Viccen kívül, ha már vicc topic, ilyet VW passáttól látok legtöbbet.
ha atom nélkül csinálják mindenkinek jobb lett volna. 3x katonai alap szabály tudom hogy sokkal több a fölényük. Ebben az esetben nem kell harcolni. Kirohanhatnak a nyomorultak mint Zrínyi de nem lesz értelme. Egyébként is gyávák. Nato nem csinál semmit szerencsére, így a szar forintot leszámítva annyit se jelent mint az iraki háború nekünk.
https://www.facebook.com/NewslexPointLtd/photos/a.603339953196977/1851486005049026/?__cft__[0]=AZXINczRnxDPMsQo15OcAxlcEL9cwLNTCPXH0jND_jVtk2kaP794qp1cTsA2TqoE3Xv4i3RfGlddhvapXSe1hlUsT8L3fT9GpRBt_t4PoyJdM3Anz1YcezaepIFDOcxDWVJ3GG1hbvSDSLU6SNCn6p3_r9gE5ysP2bBJU5ZF9mFQ7uNydn8amrmaz9KFVy3QUv8&__tn__=EH-R
Azé érkeznek ott hírek(kezeit széttáró)
tudják, hogy grísa tegnap előtt szerjózsa tegnap halt meg(kezeit széttáró)
Szerintem a ruszki tankokban nincs internet. Vagy úgy gondolod, valamelyik ukrán szolgáltatónál roamingolnak?
most itt az van, hogy azért halódnak meg a ruszki katonák is(kezeit széttáró) Az ukránok szerint 10 ezer orosz katonát öltek már meg. ha ennek fele igaz csak az is qrva nagy szám (gondolkodós) Aztán amikor az orosz katona beül a tankba,hogy elindul ukrajna felé akkor át fut a kicsi agyán,hogy lehet,hogy nem száll már ki többet onnan. Aztán ezek a gondolatok amik a fejében járnak a monoton zúgás közben nem alaptalanok(gondolkodós) Aztán ez lerontja a harci kedvet(kezeit széttáró) Aztán megosztja ezt a tankban ülő társaival aztán azoknak is leromlik a harci kedvük(kezeit széttáró) Aztán végül is az egész hadsereg katonái azon lamentálgatnak, hogy látják e még valaha a kicsi gyévocskát(kezeit széttáró) Aztán ez meg kezd rosszat tenni a harci morálnak hadseregen belül(kezeit széttáró) aztán a parancsnokok sem nagyon tudják már feltüzelni Őket a harcra na meg az is csak elgondolkozik,hogy mi a faszt is keresnek ukrajnába amikor van ő nekik krasznüj,bálsoj nagy haza(kezeit széttáró) Bezzeg a 2vh idején a komiszár elvtárs a sereg mögött volt a maximmal(gondolkodós) Ott csak előre felé lehetett menni harcolni. Itt meg majd elválik mi lesz(gondolkodós)
Nem etette vissza. Ha megnezed az rt.com weboldalt, olvashatod, hogy a pakikat erdekli az orosz gaz, csovezetekkel.
Azok nembuzik meg sotetzoldek.
Velem lehet alkudozni. Legyen 78.