Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt dobta fel az algoritmus.
Van egy masik,az kemenyebb,telen kolbaszolt el berlinbol portugaliaba,telen.
Egy honda dominatorral.
Allando esoben.
Ezzel nem vagy egyedul.
Azt hittem, egyenesen oda ment angolból - mivel az is sziget 😅 Nem tudom, de én rosszul vagyok az ilyen tyubber majmoktól, 12 az pont egy tucat belőlük...
Gondolom nem elvezet egy bonnie-vel es az angolosan balnafele baratnovell atmenni francia es spanyolfoldon. 🤔
Bar a hasat huzo nyakigpakolt fityo se az az angolos kenyelem. 🤔
Annyi kicsi eltéréssel, hogy Teneriffe sziget az óceánban 😁 Aki oda autót visz meg hozzá utánfutót motorral, annak tényleg sok fölös pénze van... nem beszélve arról, mekkora szopás a jobbkormányos szarával ott menni...
Az egész sziget akkora, mint a legkisebb magyar megye, ott mijafaxé kell utánfutón vinni a motort?
Nem értem én ezt sehogy, de igaz, meg se néztem a videót. Hülye angol...
Lattam effelet, igen. Sok arrafele az 500-as fityo. A hazi utanfuto se ritka, sokkal kevesbe problemas forgalomba helyezni es muszakizni oket.
Nissan Figaro-t is lattam mar ilyesmit cibalni, a fityot latva se ejtettem el a kavesbogremet.
Az 500 as es a kotla hazi utanfuto ami picit bizonytalanna tesz,jellemzo ez?
Nem vonnek le ennyibol konkluziot.
Tenerife nekik kb. olyan, mint nekunk a horvat tengerpart vagy gorogorszag volt egy idoben, szinte kozhelyes nyaralohely, nem kell eladniuk a vesejuket sem erte.

Nem mellesleg volt kuncsaftom, aki felextrazott kofferes boxerrel jart vasarolni szinben es markaban passzolo cordura rugdalozoban - es megis mindenbol az akcios, a kozeli lejaratu erdekelte, ciganymod alkudozott es elegge azott kutya szaga volt.

Ott kint ezek a dolgok kicsit maskepp mukodnek.
Megerositem, pontosan igy van. A szemelyi higieniaban (is) verik oket az indiaiak, pedig aztan...
A kivetel az irodista oltonyos-kiskosztumos kaszt, de azok se feltetlen vizezik magukat naponta, csak gazdagon adagoljak a parfumot. Na, ok szoktak harom lepcsot csuszni lefele az evolucios letran hetvegente, irgalmatlanul lealjasodnak szesztol es drogoktol :)
Nem tom mennyire igenytelen,ez az ipse fiat 500 l vonszolta teneriffere a motorjat.

http://youtu.be/Fehp4RiK474
átlag angol heti 2x fürdik, ebből egyet többnyire nem otthon
elviszik a fürdőbe a háló ruhát, kicsit lubickol aztán le van tudva az egész felveszi a pizsamát-hálóinget aztán hazamegy, közben beugrik a boltba stb
de ovodába- iskolába is simán elviszik a gyereket a háló ruhájukban
az hogy dorogozik a tizenéves a parkban az természetes, leszarja mindenki, hozzájuk se szólnak
Igénytelen az, aki füvet szív és biciklivel jár a susnyásba. A menőbbek kokóznak, és SUV-val veretnek. 😆
csak az elmúlt 3-4 évről van infóm, addig nem volt kint ismerős egy sem
amúgy én nem gondoltam hogy ilyen igénytelen az angol nép, eddig az usásokat gondoltam a csúcs igénytelennek, de az angolhoz képest csak kezdők
Mostaaban?! Ha annyi ketfontos ermem lenne, ahany drogosba belebotlottam kint, vehetnek Bogyonak egy narancsszinu robogot Fideszesre matricazva :D
angolok mostanában csak drogoznak a susnyásban, olyan 12 évestől felfelé
annyi biciklit hagynak el a parkokban hogy már ellopni se tudják őket 😂
az meg van hogy a konstanca melletti amcsi támaszpontról éveken keresztül milliós nagyságrendben nyúlták le az üzemanyagot és nem lej hanem dollárban 😂
A romanoknal a benzinlopas, az angoloknal meg a dogging (susnyasban/kulteruleten parkoloban dugas) van ilyen kepeken - hol mi a nemzeti sport :D
El nem hiszem, hogy lehet ilyen. 😅
Rosebb ebbe a linkbe 🙃
Amikor a google nem a barátod 😂

https://www.google.com/maps/@4...!3m6!1e1!3m4!1s2bDm2mYUS4YUindG1mgmSA!2e0!7i13312!8i6656
bizony-bizony bogyókám(meghajlós) Szerinted miért táraztam be belőle? (puszit küldős)