Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az első pc-be való 2x cd íróm használtam 20 ezer volt, w95 volt a gépen szóval 95-96 ban vehettem
jó sok cd át lett másolva, és jó lassan...... de hozta a pánzt a hétvégi italozáshoz
ment a cd rip is ezerrel, eleinte csak próba verziós volt a mm jukebox és csak 5 számot engedett, mindig túrni kellett a regeditet kiszedni a beírásokat mert akkor nullázta
2000 után a dvd filmek voltak a divatok, 10+oldalas film listák, vasútnál leporellóra nyomtattam mert abból volt hegynyi ingyen, volt hogy fél éjszakás műszakban fűrészelt a tűs nyomtató
verseny utcai piacon 50es hengerekben egész olcsó volt a dvd 😁
94-ben lett meg az első CD-íróm, na azzal kerestem sokat, volt, hogy napi 5-6 ezret mellékesként - szép idők voltak, nem győztem írni 😅 de én csak kicsiben csináltam, nem akartam megbukni vele. Volt haver, aki 5 géppel nyomta, fél év után lakást vett belőle.
86-ban vettem az első CD-m, tényleg qrva drága volt 😁 de akkor már kerestem pénzt 😁 Ausztriából, valami Philips. Nagy kirájj voltam vele itthon 😁 de a zene meg a HiFi már akkor hobbim volt.
2000? akkor már rég lefelé csengett a CD, már a DVD is javában ment. Sztem inkább a 90-95 közt volt nálunk a CD aranykora, az első saját vállalkozásomban árultam is...
nekem a zsiguliban is volt cd-s rádió
ha rázott az út össze vissza muzsikált
nejem 95-96-tól voltak cd-k rengeteget másoltam katettára, minden cd ingyen volt annyi zseton jött be pedig valami 50ft volt egy másolás
kettesével tudta a deck másolni jó sokat ment...
soknak előtte is vokt de nekem akkor még nem volt munkám aztán nehéz üres zsebből venni
szerintem a 90-es évek elején nem nagyon volt még elterjedve mert drága volt(dollárjeles)
de most már az megy, ha kellően vizes a homok(meghajlós)
82-ben volt az első videómagnónk vhs 600 seltron(meghajlós)
Szerintem 5 utca kölke hozzánk járt narrátoros kungfufilmeket nézni, mert nem volt általános, hogy mindenkinél szaladgált otthon egy 40 ezres videómagnó(ujjával nemet mutató) Lehet, hogy van 82 óta cd nem kétlem, de nálunk szerintem bőven 2000 után kezdett a hétköznapok része lenni(gondolkodós) Addig a golf 1-ben szerintem te is csak a tdk kazettát csúsztattad be(puszit küldős)
azért a cd nálunk a 90-es évek elején terjedt el igazán
előtte geci drága volt a lejátszó
én 96 ban vettem az első igazán jó lejátszót 60 ezer volt akkoriban a havi fizetésem nem volt 40 ezer
a diszkós dupla mixek meg 3-5 ezrekért mentek
LP az a nagy fekete korong alakú hanglemez.
Mivel 74-75-ben születtél, a CD 1982-ben került forgalomba, hozzánk 2-3 év csúszással jutott el. Tehát 10 lehettél, ismerve a jelenlegi agyi szintedet, te még akkor bőven homokoztál 😅 szórtad, etted, de a várépítés szintjére még évek múlva jutottál csak el 😁
ilyet én láttam pottyantósba Tisza dadán(meghajlós)
Lehet közben jókat beszélgetni(kezeit széttáró)
honnan a fenéből tudnám mi az az LP(kezeit széttáró)
viszont amikor a cd lett divat már nem annyira homokozhattam 47 vagyok(kezeit széttáró)
Azok hülyék. Nem tudják, hogy radar ellen nem minden CD jó, csak a ZámbóJimmy 😂
Már nem nagyon... mikor a CD berobbant, te még homokoztál 😁 meg sztem a te kedvenc zenéidet a piacon árulták a cigányok másolt kazettán 😅 (Lagzilajcsi, 3+2)
Nekem CD-n (ill. az ugyanakkora DVD-n) volt tárolva sokminden, de már kidobtam belőle vagy egy méternyi köteget... Kult zenéim viszont vannak eredeti CD-n, azoktól nem is fogok megválni.
Egyébként azt tudtátok, hogy 20onvalahány év óta tavaly először haladta meg az eladott LP-k száma a CD-t? (Pipi, tudod mi az LP? 😅)
ja aha. Mer én már keresve se találnék ilyet(kezeit széttáró)
Na mindegy a fontos az, hogy mamlasz ismeri a működési elvét(vigyorgós) a 115-ösét én is 😂
látok még olyanokat, akik a kocsiba a belső tükörre akasztják
cd-t használunk még valamihez?