Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd nem kell egyből meg sértődni
te beraktál egy politikai "kabarét" amivel valószínűleg egyetértesz
na most van a ki még egyetért veled és van aki meg nem szerintem ilyen egyszerű
én reagáltam hogy szerintem silány ezzel igazából nem téged bántalak meg hisz gondolom nem te írtad ezt a magas színvonalú művet 😂
szóval nem kell ide szakértelem 😉
az egy teljesen más dolog hogy én személy szerint nem csak a gyenge mondja miatt nem bírom hanem ami értékrendet közvetít attól is vakarózok (de ez meg a én problémám )
még jó, hogy itt ekkora szakértők vannak 😆 bármit meg akarok tudni, csak ide kell feljönnöm, mert itt mindenki mindehez is ért miközben fogja a bölcsek kövét 😆
na hagyjuk.... 😆
Én nem tudom hogy te mi vagy de nem és érdekel de ez adumaszínház egy rém gyatra heti hetes színvonalú szó cső és én erre írtam a libsit aki meg befogadja ez a silány minőséget az biztos hogy nem vágja se a történelmet se a jellegi helyzetet . Többire nem reagálnék mert színvonal alá nem mennék engedelmeddel
azé' 5 percben kéccer még itt is ritka 😅 vagy volt több? mert csak kb. ennyit néztem meg belőle... eddig se bírtam, ettől meg nem szerettem meg.
ohhh, pedig ez itt a szépen beszélők klubja.... 😆
...márhogy az állandó kurvaanyázást? bár a wiki oldala szerint ez a "minőségi humor" 😅 valszeg a "minőségi hallgatóságnak" - aki ugye érti.
ha én libsi vagyok, akkor te egy faszcibáló köcsög komcsi 😆
oooo értem én 😉 libsi buzi jó és ha nem akkor dögöljön meg mindenki
de neked jó szórakozást
Neeeem…. csak aki meg is érti 😆
Liberális barmoknak biztos 😴
Egészségetekre!
Hogy hívják?
Jókai More
Hogy győzött volna le a fogamzásgátló...
A villanyautósok nem értik ezt a poént - tehát buzik! 😅