Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégis a dagadt pontyokat zabáltatod a csatorna partján.... 😆
szerintem ez pont nem a girhes kategória
még vékonynak se nevezném, inkább átlagos lányos testalkat, az átlagtól kicsit nagyobb kannákkal
ha volna egy 25-ös puska a gatyába én is a nagyseggű milfeket tolnám orrvérzésig, meg lehet azon is túl egy kicsit
de kis horoggal keszegre lehet csak pecázni, ezt már 10 évesen megtanultam 😁
Poénnak nagyon jó amit csináltál, de az eredeti kép jól mutatja, hogy alapvetően miért hiba telefonnal (meg úgy általában véve nagylátószögű lencsével) embert, portrét fotózni, vagy akár szelfit készíteni. Minden torz lesz a képen - és sajnos a többség szerint "jóvanazúgy"....

Az eredeti kérdésre visszatérve: számomra egy jól karbantartott, jó alakú negyvenes MILF valóban sokkal vonzóbb, mint egy girhes tinilány. Utóbbi maradjon Ini vágyainak tárgya. 😇
amúgy még a vasas cégnél voltam akkor tényleg ennyi volt de az inkább 5-6 éve volt vagy több
egyik hegesztő gyerek mesélte hogy 12 kért a kishölgy de ő gavallér volt és 15 ezret adott mert a vártnál jobban teljesített a hölgy
elég virsli ujjai lettek
nem szeretem a vastag ujjú nőket nagyon kicsinek tűnik benne a répa
amúgy "élőben" szerintem majdnem ilyen vastag lehet, csak ennyit csal a pici optika
Na jo de a te igényeidhez mértek.
Na nesze Bogyó, csináltam belőle neked sörös lovat 😁 ha az ilyet szereted, jól induljon a hét 😅 dörzsölgesd a brét, hátha addig se linkelsz nyugatifényes baromságokat...
Látom, te még ribiből is csak a lottyadt, elhasznált, kreol útszéli fajta árfolyamát ismered... 😅 Mindig csodálkoztam, ki áll meg ezeknek, de most már tudom a választ! Kösz! 😂
https://www.facebook.com/100069919804957/videos/1441237869650769/
Jó de azt is számold be, hogy ránéznek Bogyóra, és rögtön duplázódik az ár 😆
😂 benzin, csirkefarhát és ribi árstop?
Mást úgy sem tud 😂
ez most ennyi (óranézegetős) pár éve 10+egy két ezer volt (kezeit széttáró)
pár ève még ennyi volt, nem tudom ezeknél is árstop van-e
15-20
amekkora ribi túlkínálat van szerintem ilyen 30 ezer környékén be lehet egy hasonló kalibert szerezni egy gyors menetre
szóval ha nagyon akarja az ember simán megoldható
bogyónak 3 napi munkája, ennyit csak megér
😂 életedbe nem volt ilyennel dolgod bogyókám nehogymá fikázzad 😆
Négy férfi elmegy golfozni. Miután befejezték a játékot , az egyik elindult , hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni a fiaikról.
- Az én fiam építési vállalkozó. Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba - mondta az első.
- Az enyém autóügynök. Már három városban van ügynöksége. Annyira jól megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercedest.
- A fiam bróker - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy egész részvénycsomagot adott az egyik barátjának.
Mikor a negyedik férfi csatlakozott hozzájuk, őt is megkérdezték, mit csinál a fia.
- Az én fiam meleg. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó lehet, mert a három utolsó szeretőjétől kapott egy házat, két autót és egy részvénycsomagot.
Ha már selfi :-)
ezek az anomáliák szerintem a lófasz ájfón optikának köszönhetőek