Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fene se tudja, buzi egy csomó filmben volt régen is
pl brian élete, de az örök klasszikus "tiroli szex" minden részében is és ezek mind 40+éves filmek
de tuti van egyéb is de nem jut eszembe
Milyen jó hogy nincs tv . Csak pozitiv hatása van hogy nincs tv
Én is hallgathatnék rádiót de ne kérdezd kikapcsoltam pár éve 😁
Gender"ideológia" terjesztése filmeken keresztül (is) mert ugye már nincs úgy film hogy fehér rossz, néger jó + buzik kedvesen nyomják arcodba milyen fasza minden buziság . Na nekem leegyszerűsítve gendergecik 😂 😂 😂
Itt a melóhelyen allandóan szól a rádió . Tv nincs . Azt nem tudom mi az a gendergeci
így volt 😂 😂 😂 😂
Majd elírtjuk a vérfasszopógechit! ;-)
Az a gáz, hogy elvileg 3 éve vagy itt tag, eddig még csak be sem köszöntél, és a viccek topikba jössz idehányni a politikádat.
Van rá külön topik, ott szívesen várja mindenki az érveken alapuló véleményedet. Akár kormánypárti, akár ellenzéki. De csak O1G-zni nem ér 😂 Olyan má volt itt, agyvérzést kapott, a fele bandát lekurvanyázta, majd eltűnt
Médiát nem szabad túlzásba vinni ( rádiót nem hallgatok, tv kicsit nézek inkább focit de sokszor gendergeci miatt filmet is nehéz már nézni )
Nem hallottad még elégszer ? Sokszor lehet hallani a rádióban . Meg a" készült a ..... .......... megbizásából . Az ostoba idiotáknak
A baleset gáz !!!!!
De hogy így mondod a szöveg is 😉
Mi gáz ? A szöveg ? Az elöre ..... meg jobban ...
amugy ja stim 😐️
Hidd el, ha DK-s felvonulason lett volna valaki hulye a nagymotorhoz, akkor az lett volna a video cime, hogy "Gyurcsanyista libsi motoros kishijan sulyos balesetet okozott Lapatfalvan"

Egyik kutya, masik eb.
Ez minden hogy gáz 😬
Mi köze a Fideszhez minek ki hangsúlyozni ki tudja
ha egy beteg ápolgat csinálja ......................................... akkor
http://youtu.be/JHz8UrT_oCw előre megyünk nem hátra . A Ducati jobban teljesit
És fontos dolgokat mond 😂 😂 😂 egy igazi bölcs ember 😂 😂 😂
😂 Nagyon jó még nem láttam 😂 😂 😂
nekem ez a kedvencem 😂
http://youtu.be/uh-F0Yf32Ek