Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.facebook.com/groups/808008192588288/permalink/5168488129873584/
Fura ezt a vicc topikban olvasni, de megnyugtató hogy léteznek még józan gondolkodók
Ez rohadt jó! :D
Buzik voltak, de nem mint pozitív társadalmi példa, és ha kell, ha nem, indok nélkül, agresszívan az arcodba tolva, hogy érzékenyítsenek.
Én toleráns és empatikus ember vagyok. Ezért azt támogatom hogy nem kell velük baszakodni, hogy élhessenek normálisan a bajukkal együtt, hogy egy vak, siket, vagy kerekesszékes embernél sem kérdőjelezi meg a fogyatékossága ellenére az ehhez való jogát.

Na de amikor már erőszakosan népszerűsítik a fogyatékosságot, meg történelmet hamisítanak, meg a normális felfogást üldözik, akkor a azt mondom én is hogy dögöljenek meg a mocskos buzik.
Pont olyan mint motoron (Bár te soha nem motoroztál úton így honnan is tudhatnád), ugye eleinte utáltak, üldöztek minket, leszorítottak, meg ott csesztek ki velünk az autósok ahol tudtak. Mostanra lehúzódnak, elengednek, elviselnek minket, és közlekedési partnernek tartanak, és ez jó. De a következő lépcsőfok amikor lerúgja a motoros az autó tükrét mert nem engedte el, nem húzódott le, meg simán útban van. Na szóval pár helyen már ez megy a buzipropagandában.

Megjegyzem egy normál meleg embernek nem ez az igénye. Sőt pontosan látja, hogy ezzel csak nekik ártanak, mert vissza fog ütni ez az egész. Ez csak egy ideológiai irányzat amivel tömegeket akarnak hülyíteni, csak a prolik helyett most a buzikat használják fel ugyan azok a gyíkemberek a néphülyítésre.

Tom Hanks-el volt a Philadelphia c. film, na kb. az az a szint ami korrekt érzékenyítés terén. Ilyenek jöhetnek, de a fehér, hetero, keresztény, férfi gyalázás ami a netflixen megy, az már atomot érdemel....mondjuk úgy néz meg is kapják mert az előfizetőknek sem jön már be.
Gondolom igen,a nőknél "szeretik"a gyerekbántalmazó gyeregyilkos rabtársakat.Azoknak garantált a jó élet ott bent.
👏 azigen . Te jól informált vagy .
Gondolom bejátszanak a bizonyos napok
Kinti életből ismeri minden férfitársam akkor érdemes kiugrani a kocsmába 😂 😂
Ott meg össze vannak zárva bizonyos napokkal 😂
Volt szerencsém körülnézni a börtönbe,hát....azt mondják a nők durvábbak.
A ferfireszeget meghagyom neked,a noi nagyobb kihivas. 😆
Nem tudom, egy ideje nem kísértem figyelemmel a norvég börtönök komfortszintjét.
hanyas pléjsztésünt adnak?
hát azért arra ne vegyél mérget(gondolkodós) Nem láttad pénzbehajtó erzsike vidijét(kérdőjeles)
Na a női börtönt úgy kell elképzelni 😆
Aztán ha meg annyira nő szeretnél lenni be sem kell hazudnod a férfi részlegen úgy is az leszel a koca seggeddel(fetrengős)
pl a másnaposokban az a kis buzi kínai nagyon eltalált karakter volt
amikor először kiszedték a csomagtartóból az nagyon odabaszós jelenet 😂
A 8 eves jatekok is kiestek,az utolso a doom es a starcraft volt,norvegul nem tudok igy mindegy hogy 2 vagy 20.
Pláne, több barna országban halálbünti jár ilyesmiért. :D
A norvég sitkó egész kóser, ők az elszigetelésben hisznek. Kapsz egy 4 x 5-ös alapterületű apartmant tévével, könyvekkel, Playstation-nel és elvagy magadban. Más kérdés, hogy akkor nem játszik a norvég cella, ha zavar, hogy 4-5-6 éves játékokkal kell játszani és csak két tévécsatorna fogható. A faszkalap Breivik be is perelte az államot érte :D
Gondolom a delkeletazsiai es az isztánok foldje is felejtos. 😆
A hátsód szempontjából mindenképp :)
Csak arra figyelj, hogy ne itthon csukjanak le, hanem olyan országban, ahol ez a rizsa működik. A hazai BV intézetekben kiröhögnek és kapsz egy bónusz kört a fingófán :D
Az összes nyelvi anomáliát vágod ( meghajlós) 😉 😂 😂
Ha sittre kerulnek tuti behazudnam hogy nő vagyok es becsuknanak a noi reszlegbe.Csak jobb mint a masik altetnativa.
A bu.igeci az a kezeit széttáró ? Meg a ratyik is széttárják a kezüket ?
Nem teljesen. A Zűrhajó paródia, egy német TV show-ból nőtte ki magát, mint Borat vagy Ali G. A Wong Foo is csak egy hülye vígjáték.

Ami jó példa a befolyásolásra, az pl. a Firebird című hidegháborús dráma két meleg katonáról vagy a Két királynő (eredeti címen Mary Queen of Scots), utóbbiban minden történelmi alapot sutba dobva fekete skót nemes urak, ázsiai grófnők és meleg udvari akármik szerepelnek. Emellett egyre több TV sorozatban vannak meleg főszereplők. A köv. James Bond is fekete lesz a tervek szerint, Idris Elba (mondjuk ez speciel nem zavar, mert mint színész, legalább rászolgált).
De még ez sem színtiszta genderbalhé, inkább csak Hollywood "érzékenyítő tréningje" a másság iránt, sokszor erősen valóságtagadásba csomagolva...

A Szellemirtók 2016-os újraforgatása női szereplőkkel vagy az Ocean's Eight sokkal inkább a feminista genderpropaganda része - a genderkurzus fő állítása, hogy a biológiai nemed szart sem jelent, az vagy, aminek érzed (vagy aminek bizonyos előnyök reményében hazudod) magad, avagy amilyen a társadalomban betöltött szereped. Pl. Angela Merkelnek a genderisták szerint férfi a társadalmi neme.
Áltudomány, kb. mint a horoszkóp.
szabad fordításban szerintem buzigecit jelenthet(kezeit széttáró) ez a gender valami mostanába divatos szó a ratyikra(kezeit széttáró)
melyik felét?
Ja wong foo , zűrhajó