Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amibe belelóg a ház szerintem egész jól lett megcsinálva, azért a pár majom miatt aki ott ülne évente 10x kár lett volna egyy ekkora épületett elbontani, ellenben ha ennyivel kisebb a lelátó akkor meg rengeteg hely elveszett volna
Humorizálnak a keleti szakember szomszédaink 😂 😂
https://www.elemi.hu/romania-a...
De referencia munka van nagyobb szabású építkezéseken 😂 😂
https://www.csakfoci.hu/kulfol...
https://www.csakfoci.hu/kulfol...
Nekem egy Atlas Zalánom van. 9 mm P.A. KNALL töltényt vettem hozzá. Emelt töltetű, hogy érezze az illetéktelen a vendégszeretetet. Semmilyen engedély nem kellett hozzá, se a puskához se a töltényhez. Még új a cucc, a lézer irányzékot be kell lőnöm.
4, 6 es 9mm-es Flobertrol tudok.
Lehet volt 4.5-os is, nem tudom, de amennyire emlekszem a 6mm a legelterjedtebb, a belteri loterek azt komaztak a legjobban annak idejen.
ezek 6 mm-ek voltak? pedig gyerekkoromban volt ilyen startpisztolyom 😆
A flóbertek asszem 4,5 ösek mint a légpuska 😅
Jo, szemre nekem ilyennek tunt.
Lehet nem Saller Bela, de ranezesre hatosnak tunt
4,5
Ez 6mm-es startpatron ranezesre, ez peremgyujtasu. Az elterjedtebb gaz-riasztok (9 PAK, 9 R knall, stb. az kozpontis)
Hát még jó, hogy nem érte el, mert a 7,5kj (egyébként helyesen kJ) az majdnem a 0,50 BMG kategória 😂
Az, hogy melyik a "jó" oldal, szintén nézőpont kérdése...
fóbert. Valamikor ilyen is volt egy rakattal. Na ezeket lehetett venni engedély nélkül is, mert nem érte el a cső torkolati energiája a 7,5 kj-t(kezeit széttáró)
édesapámnak még volt töltőkészlete is. A 12 vadászlőszereket anno saját maga töltötte. Réz hüvely, csappantyú sörét lőpor, fojtás lehetett venni hozzá külön, volt egy kis szerkezet amivel össze lehetett szorítani, valamivel olcsóbbra jött ki, mint a gyári, kb. úgy mint a sodrott ciginél 😁
mióta? Most had ne keresgéljek elő csappantyús az is
semmit fegyvert is vehetsz hozzá, kb. 10-12 éve szabad(kezeit széttáró)
veszélyes dolog az kiüthette volna a szemed(gondolkodós)
ez hivatalos szó, amikor a hatvanas évek közepén keresztapám katapultált a mig 21-ből kiskunhalas közelében a jelentésben is úgy volt írva, hogy életvédelmi biztonsági berendezés rendben elműködött 😆
A mai kor mocskos fegyvere a drón. Videójáték elmebeteg gyilkosoknak ? A ezer km-re levő szobában ül és monitoron lesi azokat akiket megöl. Beteg dolog. És attól függ hogy hős vagy gyilkos hogy melyik oldalon csinálja ugyanazt.
Gránátban, aknában nagyon toppon voltak. Többnyire nem ölt, nem is az volt a cél, hanem kiiktatni a személyt. Ez sikerült is mindig, rengeteg testrészhiányos hadirokkant lett a délszláv háborúban. Mocskos egy fegyver.
gránát
régen a jugóktól be lehetett szerezni egész olcsón, havernál a tanyán kipróbáltuk a kinti budin
alul be lett dobva aztán vártuk mi lesz
gondoltuk kibassza az ajtót aztán jólvan
az ajtót ki is baszta, abban nem volt hiba, sajnos olyan mértékben károsodott hogy utána semmire sem volt jó a deszka
amire nem számítottunk hogy lebaszta a tetejét is, egy cserép nem maradt épen, plusz bedöntötte a budi elejét a szarba....
a falak túlélték csak volt raja pár karcolás
valami turbós cucc lehetett mert a mi honvédségi kézigránátaink lófsz volt ehhez képest
A sörétes csak belépő szint volt. Puska, gépágyú, pisztoly, géppisztoly lőszer sapkaszámra szedtük össze itt-ott. A lőpor volt a kívánatos belőlük. Sok bumm-bumm volt belőlük. Persze volt aki ráfaragott isten nyugtassa. De ez ilyen játék ugye. Gránáttal vagy aknával azért nagyot lehet helyből felugrani.
Semmit
a nagyok tényleg központiak, sosem néztem
nekem ezek a kis ingommbok voltak
akkor evvel el vagyok maradva, a nagyok központiak? sosem néztem, a kicsi 6mm körüliek még peremgyújtásúak voltak