Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó. Az én véleményem is elég konzisztens őt illetően :D
Nem támadok,meg már rég nem harcolászok,de tasi úr a "push marketinget" keverve magánélettel egy egészen magas szintre eelte ár régen.
Itt a fórumon nem de fészbúúkon és mostmár tube-on is megdöbbentő mértékű videót hoz fel.
Szerencsére már nem nagyon követem,de tény hogy mindenben teljesen künzisztens régről a véleménye,és tudtára is adja a szociális médiának. 😃
Néha belenézek,az olasz élményei jók nagyon.Azt szeretem.
Van a fórumnak egy nagyon jó funkciója.
Egyeszrűen tiltottam a picsába,így nem látom,boldog vagyok.
"Nem tudom mi megy a szociális médiában, nem tudom mennyire tolódtak el az értékek, csak annak lecsapodását látom... "
Hidd el bemondásra (plusz amit az ideszúrt hasonló shorts-szokból le tudsz szűrni) nem is akarod ennél jobban tudni.
Nekem semmi közöm hozzá...
A kétezres években én is belemerültem a "motorszerelésbe". Igaz nagyon lehetöség sem volt akkor még ilyen fajta push marketingre, de nem is választottam volna. Néha "jó" volt fö állás mellett hajnalig szerelni, de nekem inkább szólt a " meg tudom -e csinálni ?" és a "segíteni tudok"-ról. Annál fontosabb hobbi volt nekem, mint hogy üzletszerüen kélyelegjek vele. Nem titkolóztamszakmai dolkogban, szívesen tanultam másoktól is...igyekeztem alázattal hozzáállni a dolgokhoz. Nyilván nem volt rajtam nyomás, mert nem erre építettem a karrieren, volt mérnöki állásom- fizetésem...
Azt is látom, hogy vannak akik tudják a "szakmát" úgy müvelni, hogy nem csinálnak közben magukból bohócot, szépen, ügyesen dolgoznak, és tisztában vannak korlátaikkal / képességeikkel, el tudják maguk helyezni a tárasadalomban, a hierarhiában. Szóval nem verik ki másoknál biztosítékot. Nincs szükségük arra, hogy úgy érvényesüljenek, hogy másokat legyaláznak, megpróbálnak hiteltelineti, bemocskolni, saját malmukra hajtva ezzel a vizet.
Persze minden éremnek két oldala van. A hülyék ki tudják vívni az elszántságukkal, hogy bárkit kibillentsenek az egyensúlyából. Ìgy bármelyik szaki az ö szemükben "kontár lesz". Ìgy fordul elö az, mikor kihozod a lomjából amit még lehet zeró budget keretében, mert megesett rajta a szíved. Majd a delikvens hazaérve még "állít rajta". Majd felhív, hogy -megint nem jó...ugyan olyan szar mint elötte-. Régen ilyenkor rátetted az ajtót vagy telefont, de most rögtön karatergyilkosság áldozata leszel neten.
Egy biztos, amíg tudnám kerülném az életemben az üzlet-hobbi- magánélet keverését, de van aki ezt másképpen látja másképpen kezeli.
Nem tudom mi megy a szociális médiában, nem tudom mennyire tolódtak el az értékek, csak annak lecsapodását látom... , ha szerencsém van nem kell felszállnom a erre a hajóra, annáelkül is lehet kiegyensúllyozott életet élni, söt..., és manapság a család élvezi a prioritást nálam, nem a pótcselekvések.
Akárhogy nézzük, mi tartjuk életben ezeket rothasztó rendszereket, és annak hozzádékát is nekünk kell viselni, legyen az bármennyire szánalmas is.
Èn csak azért tartom fél szemmel rajta a szemem az ilyen "vállalkozáskon", mert nekem is az ovis kislányom szeret daddy-vel szerelni és 3 perc után már koszosabb a keze mint az enyém. ;) Ès ha nem adok neki elég csavarozni valót, akkor panaszkodik, hogy unatkozik.
Nem is értem, ott semmilyen.szerelésről nincs se szó se kép.......inkább a nők lapja cafén nyitott volna topicot, ott jobban elmegy a modellkedés.
Bár az ötvenes kapuzárásosok itt is rajonganak érte 😁
...csak "színesítem" a palettát... egy kis "konkurencia". ;-)
Ne csak rózs(d)a színben lássuk a világot.
Mi tema?
Szerelő nő,pozőr egy kicsit ahogy latom.
😃 😃
A régiek ma lassúnak tűnnek. Fel vagyunk pörgetve, semmi nem elég... internet-féccbuk-ingyenbeszélős teló... ezek régen ugye nem voltak.
Kojakot, San Francisco utcáit, Derricket ma is megnézném - de csak mert öreg vagyok.
az is tény, hogy a lelkesedés sokat számít 😁
a legjobb sunát is unja már valaki 😂
"másik suna sokkal jobb"
nekem is ez volt a meglátásom
ezek a megjátszott dolgok nagyon szarok, főleg hogy a másik suna sokkal jobb
Én áldozatnak tartottam akit a sok féleszű akadályozott a cég fejlesztésében és a család egyben tartásában. 😄
És a gecik mindig viccesek ,persze csak filmekbe
Mert ő volt legkevésbé műmájer. 😁
Igen ...........................már keverednek a régi szép emlékek 😂
De az fix hogy Dallasból Jockey volt a kedvencem 🤣 😂 🤣 😂