Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fog visszamenni a magasság amíg növekedési hormonnal etetik a jószágokat amit megeszel. Fiam 12 évesen akkora mint az anyja, lányom nagyobb tőlem 18 évesen, pedig az átlagtól magasabb vagyok.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=631063259062957&set=a.417469723755646&__cft__[0]=AZWi1tMQgKOZ-q_RveqLSn3rVtJ6wm608v8VoFeYhwUEQgufYCWWP9w3jr6XtuFIGdqHuE4xuk7QvkTFksXSJop_qYbnJ2zF-DtJd0o-ZMPjgqH8OvkNfN6XUTZNj41mG87NkyDMrBXv9JNnJN7VgrcOxoGmpCvmGmiXvixZ-jMGM0VOcrTNHZnz9eAcJskz7pkN7x4h-xgN_1JP3dcGLq3G&__tn__=EH-R
Mi az előnye?könnyebb női ruhát felvenni?Hát nem tudom,nekem az asszony 170,átlagosnak mondom,de ha látok egy ekkora faszit azt csak töpszlinek.
de ő nem volt dagadt, persze nem egy gizda manöken forma
annyira emlékszem ahogy ment a kannák lobogtak oldalra is
most tuti szarabbul állnak, de tizenévesen ütős cucc volt
az semmi(legyintős) Nálunk kosárlabda méretű is volt 😅
én 190 vagyok, szakközépben a 3. legmagasabb voltam a 12 fiúból
négyen voltunk 190 körül
egy volt aki egész rövid volt a többi meg átlag forma
lányokból is volt kettő 180+ centis egyiknek akkora kannái voltak mint egy kézilabda
hát nem. Döntően 170-175 centi a korosztályom. Ez 30 -35 éve nem számított kicsinek ezt tök átlag volt. Aztán hirtelen elkezdtek az emberek nyúlni a nálam 10-15 évvel fiatalabbak már mind magasabbak(kezeit széttáró) És nem. A női átlagméret még nem érte el a 170 cm-it, döntően 160-165 a női átlag(kezeit széttáró) Különben meg jobb kisebbnek lenni eddig még csak előnye volt az elmúlt 48 évben 😅
Na na,170 centi az női méret,még a te korosztályodba is.a férfi 180tól kezdődik.
Igen, Fedor is ezt írta és igazatok van, ez egy műsor volt ami pénzt hoz neki, visszataszít, de mégis nézik. 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Én a jelenségre írtam amit írtam.
Miért nem nőhetnének 3m-ig az unokáink? Nehogy már megszabd az ükömnek, hogy mekkora legyen. 🤪
HA tisztességes átlagfogyasztó lenne, aki a saját érdekeit védené, nem ezt a kutyakomédiát adná elő. Akkor csak arról szólna a sztori, hogy a szövetségi légifelügyelet és a légitársaságok felé intéz petíciót, hogy minden osztályon legyen 8-10-15 extra széles ülés, melynek a számát a légitársaságok a saját statisztikáik alapján pontosíthatják. Írja azt, hogy 1985-ben bezzeg 19" szélesek voltak az ülések és most sok járaton csak 16" és hogy ez széles rétegeknek (LOL) probléma, tetszik szívesnek lenni ezen változtatni.

De nem. Itt az van kérem, hogy áldozati pózba vágjuk magunkat, a nyilvánosság előtt üvöltünk, követelőzünk, polgárjogi harcost játszunk - és mellesleg petíciót is írunk.

Ezért ennek ebben a topikban a helye. Na meg a szánalmas.hu-n.
hát ez qrvára nem így van akkor az ősember hangya méretű lett volna 😅
Ciklikusan változik a testmagasság. Ha jársz egy skanzenbe ahol 100 200 éves ágyakat lácc na azon még én sem férnék el de sokkal régebben meg nagyobbak voltak az emberek(kezeit széttáró) Aztán most 2 generáció alatt rohadtul megnőttek. A mai fiatalok nőnek mint a fosóparé. Beállnék egy 7-ik osztályos csoportba a tornasorba közel a legkisebb lennék a 170 cm-el. Pedig a korosztályom legnyagyobb része 170-175 cm, ma meg már 180-al mennek középiskolába 😅 Na ez változni fog mert 3 méterig akkor sem fognak megnőni. Néhány száz év, ha szét nem robbantják addig a bolygót azt szépen megint elkezd csökkenni a testmagasság. Szépen visszamegy az átlag 160 cm-re(kezeit széttáró)
Nézőpont kérdése mint írtam viszont a lényeg ugyanaz ahogy te írod. Rembrant korában a kövérség volt az etalon, a soványság a szegénység jele volt és szégyenletes. 😏 Én jelentősen fogytam az utóbbi 14 évben, szégyellem is. 😒
de baszki
van lehetőség a dagadt seggét elhelyezni, csak nem a turista osztályon
a postán se rinyál senki sem hogy egy boríték feladás olcsóbb mint egy almás ládányi csomag
Igen,azt is nehezményezte,hogy a többi utas hogy nézett rá.
Akkor az ilyeneknek külön páholy,nehogy mások meglássák őket.
Ugyan már,influenszerként ezt is meglovagolja,gyűlik a kattintás.
Mert ő a vevő és a pénz diktál, ha kivételes eset akkor nyilván hiába tiltakozik, de ha már jókora közönség ekkora akkor a szolgáltatónak erre kell készülni, persze mondhatja, hogy a normál 200kg-os ember fizet ennyit a kisebb meg amennyivel kisebb annyival kevesebbet ami mondjuk ugyanaz amit te mondasz csak fordított hozzáállással amiért már nem reklamálhat az normál ogre hisz ő alapárat fizet. 😁
miért lenne igaza?
ha elmegy melóba és x idő itán kitalálja a munkáltató hogy neki el kell férni egy 40 centi helyen akkor tiltakozhat
de így nem kell keverni a szart, mert a turista osztály pont azért olcsó mert kevesebb az egyéni hely, el kell menni olyan osztályra ahol van elég tér.
a vasútnál is így van sok-sok évtizede, az első osztályon 60 ember fér el egy kocsiban a másodosztályon meg 80, emiatt a másodosztály olcsóbb....
a fapados szakasz meg jó régen megszűnt, ott nem csak a férőhellyel hanem a komforttal is spóroltak sokat, bár a komfort különbség most is megvan csak nem annyira számottevő
Hm, mondjuk valamennyire igaza van, már mi is nagyobbak vagyunk mint 200 éve és azok is nagyobbak voltak mint 1000 éve és 10000 éve, növünk, ez van és egy szolgáltatásnak ezt figyelembe kéne venni ha szolgáltatni akar, ha 200kg lennék és így érezném jól magam akkor ne kelljen a szolgáltató miatt negyedére fogynom na meg hol a határ? Tekintsük etalonnak az hozzánk képest kis méretű ázsiaiakat? Akkor 50kg súlyhatár és 40cm széles ülés is elég egy repgépen 10 órára, szerintem mi is tiltakoznánk. Persze lehet egy pigmeus méretét is normálisnak venni hisz egészségesen soványak. Úgy vélem ha én fizetek akkor én mondom meg mi a normális.
Fossá hízott szartartály,videón bemutatja,hogy nem látja a farkár a hasától.Ez nem plus size,ez sertés size!
..hülyéknek indíthatnának végre "továbbképzés"...dzsihádot ;)
"Amikor az üzleti útról jöttünk vissza egyik alkalommal a amerikából, a csavó mellettem azért vett jegyet a business economi class-ra és nem turista osztályra, mert ott nem fért volna bele a székbe"

De legalább nem indított dzsihádot. :D
https://index.hu/kulfold/2023/...