Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az meg kicsoda?
onedin kenedi 😂
EzbazmegazONEDIN!!
mobrakipufogó csak 100 lej
és igaz: repül a bálna 😂
Olyan lehet a viselkedése mint egy villanymotor.
Ehhez a teljesítményhez iszonyat pörgetik szerintem, úgy tippelem amikor gumit cserélnek akkor a rotorban a tömítéseket is 😁
Nem hiszem, hogy ez volt az alapvetö tervezési alapelv, de ha pályára szánták, versenyzésre, azért ott nem olyan rossz tulajdonság, ha müszaki hiba nélkül végig tud menni a versenyen, és még az edzés is ugyan azzal az eröforrással zajlott le. Ugyan Nigel Mansell korában követtem utoljára a forma 1 versenyeket, de akkoriban se voltak túl hosszú életüek a "hagyományos" felépítésü belsö égésü eröforrások...
dehogyneeeeem mindenen telit húzunk, csak van amin kicsit lassabban 😂
Ha lehetöségem lenne, sem biztos, hogy mernék húzni egy kövéret... ;)
kevés de valszeg több mint a mindenféle üzemórás krosszmotornak amiket errefele vesznek a kölykök nem kevés pénzért, hogy szétcsapják a domboldalon a tehénszart .... 1-2 szezononként kb 1500 euró egy felujítás és még rájön a gumi üzemanyag lánc fékbetét olaj szűrők stb stb
Vajh mennyi a varhato elettartama ennek a ket rotoros Wankelnek?
nem semmi motorka lehet , kár hogy sose fogunk ilyet megzavarni 😀
Nem "vicces", de mosolyt csalt az arcomra:
http://youtu.be/SHtz8tlavY0
Katlogusadatok: 700ccm, 220Le, 142Nm, 130 kg,
ar: 95 ezer angol font
Guy Martin a tesztkörök után lemopedezte a "superbike"-okat...
segítek neki levenni!
Lehet még korai "cséplögépekkel" szereztek rutint, de ki tudja mennyi roncs van a folyómederben...

A "Heavy Machinery FAILS and ACCIDENTS "- ben is így kezdödnek a dolgok....
Rutinosnak tűnnek, hatósági előírásokat meg úgy sem nézi senki.
Én csak arra lennék kíváncs, ki volt az első bátor ember aki kipróbálta hogy vajon mekkora lesz a merülése a bárkának, egy kombájnnal, és menyire lesz stabil.
Lehet nem elöször csinálják??? Èn talicskával nem hajtottam volna fel egy ilyen dióhéjra...
http://youtu.be/s90xlJqTWOg
ez mire gondolt? 😅 Zotya az értékesebb autókra utazik inkább(gondolkodós) bár kétségtelen, hogy a szituáció és a testalkat erős hasonlóságot mutat a 2 eset között 😂