Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem főzünk olyan gyümölcsből pálinkát, amit nem ennenk meg...
az,hogy kukacos,meg a földről lett felszedve,nem jelenti azt,hogy büdös is lesz. ha agyon cukrozod,az sokkal rosszabb...
Úgy ahogy írod, a moslékból csak kerítésszaggató lesz, minőségi pálinka soha.
A pálinka cefre jó szagú... amire te gondolsz, az a földről felszedett, kukacos, félig elrohadt trágya, amiből néhány heti hordóban kavargatás után egyesek szeszt főznek ki (pálinkának direkt nem nevezem )
Főzős haverom az ilyesmit bele se teszi az üstbe, mert még a következő főzet is büdös lesz tőle...
Azért a pálinka cerfre sok esetben szörnyű szar szagú
Persze csak ott ahol még a csiga is a cefrében úszkál
Ki sem főzném annak a cuccát aki ott előttem nem iszik belőle
Az olyan mint krumpliszesz.
Az nem pálinka
Ja! Szerinted a gabonapálinka alapanyagára nem gyűlik a rágcsáló?
a szopnék pólótól azért 1 fokkal jobb
1 nappal: felét aznap, felét meg másnap.
Petpalackos Argust 2 nappa felbontás után meginni? Azt hittem, ez a vicc topic, de ez inkább horror
hogy a gecibe fértek bele abba a kis tégelybe? ? ?
Bezzeg ha akkoriban is lett volna mindenhol kamera rendszer..... mennyi ilyen videó lenne a YT-n!
Ha tudnád, hogy a beleidben hányféle baktériumnak kell megélni, és milyen büdöset szrsz tőlük , ahhoz, hogy Te életben maradj, és jól érezd magad, jó legyen az emésztésed, akkor meg lennél lepve! Nem szégyen olvasni a témáról!!!
EGÉSZSÉGETEKRE!!!
A kolléga? Nem süllyedt el?
kollégám mesélte,ismerőse a tejiparnál éjszakásban a tejben,meg a joghurtban basztak
Áááá, tizenpár éve már nagyon kevés sört iszom - a szívgyógyszereim miatt azt sem lehet....

(Havonta egyszer szoktam venni egy kétliteres Argust a Lidl-ben, aztán nejemmel 2 napig rá járunk.... - igaz, bort meg töményet meg ennyit sem. Azokat nem is szeretem.)
Konzerv gyárakban voltam már az annyira nem volt gáz
A hús feldolgozás már furább volt
Pl a globusnak hozták a májat, hát az fagyasztva is rettenetes büdös volt
ez igaz a húsiparra is,meg a tejiparra is...
marad a pálinka...
Ha látnád mi van ott sose innál többé sört
Egy volt munkatársam dolgozott a kőbányai gyárban azt mondta annyi patkány mint ott volt sehol a világon nem volt
Meósnak ja...
16 éves koromban az volt az álmom, hogy egy sörgyárban legyek minőségellenőr.... ....nem jött össze.