Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
george design a motormaricák rovatban megtalálod
Bp XX.ker Emőke u 70 Szabó Tibor a tulaj
Jól szépen dolgoznak
HI! MotorHispania crossmotorom idomjait szeretném lefesteni! aztmondták hogy ezt lehet csinálni sima festékszoro spary-kel is is. Azt tudom hogy elöször kell egy alapréteg. ennyit tudok.... valaki tudna segiteni hogy hogyan kell az ijen müanyag idomokat festékszóróval festeni?
Sziasztok! Valami ötlet kellene a festéssel és a matricával kapcsolatban a mocira. Ha vki tud akkor csinálja meg a képen. Előre is köszi.
Nekem legutóbb 100-at mondtak a teljesre, matrica nélkül.
Üdv!
Infot kérdeznék, hogy mennyiért fújnak kb-ra egy srad gsxrt? Vagy vki címet, telefonszámot tudna adni, hogy ki foglalkozik festéssel budapesten vagy a környékén azt megköszönném!
valami festési ötletet tudnátok nekem mondani erre a motorra? esetleg mutatni vagy megszerkeszteni. előre is köszi
Nyugodtvagyok-nyugodtvagy szuuuuuuuuuuuuu-szááááááá
Na, BerikZ megelőzött!
Nyugi Ákos, Én is alátámasztom, hogy VT! Aki konyít is hozzá valamit és nem olyan "vak" hogy ne vegye észre a részleteket az megmondja a tutit!
Heló.Hát szerintem se valódi,főleg ha a felnire ránézünk,meg ha az ember jól megnézi,azért látszik,hogy hiába profi munka,akkor is csak számítógépes...

Üdv
Ez vt. Hátul a karbon mintán nagyon látszik,mert nem követi a felületet. A felni is jól láthatóan csinált,meg az a nyílás hátul. Az a legfeltűnőbb,meg a kocsi árnyéka. Látszik olyan mintha oda lenne vágva. Főleg az elejénél.
Szerintem ez olyan profi virtual tuning mint akisangyal, ki mondj azt hogy ez igazi és nem csak VT?
http://trabinevelde.hu/latog.p... katt rá mindenki naon jó
3:56 vééééééégre kész:)))))
Jah és ide feletenni a kész képeket!
Hello!valaki megtudnán nekem csinálni ezt a két képet VT-be valami vagányosra?előre is thx!
thx z3
Valaki megtudná mondani h hol van ilyen virtual tuning oldal ahol lehet virtual tuningolni?nagyon kellene előre is thx!
rem teccik