Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*Matricákkal együtt*
Ha lehet extra kérés,legyen egy fehér felni csík

És elküldenéd az email címemre?
Rátennéd nekem erre a motorra a monster féle gp fényezést,ha szépen kérlek? (elnézést előre is a képen feltüntetett motor tulajától)


kösszke !
Remélem így gondoltad!
csááóó. valaki segíthetne nekem is előzményekbe ottvan amit szeretnék előre is kössz
Nincs msn-em,de tedd fel itt a kérdéseidet.
Szia bocs,hogy kicsit soká csináltam meg,de suliban voltam egyépként Gimpel dolgozom.
Hali!Esetleg feltudnál venni msn-re?Lenne 1-2 kérdésem!Adatlapomon az elérhetőség!Köszi
Hát ennyire tellett tőlem nem vok akkora mágus mint Te
Remélem sikerül! köszi szépen !
színek jók meg hogy így lemaszkoltad de nem így gondoltam :) hanem h az egész narancs csak a tank meg a sárvédőt nem bántom. ha van egy kis időd akkor légyszíves
Sikerül Clam? Amúgy milyen programot használsz hogy ilyen profi?
Még egy ragacs
Köszi Clam! Egy kicsit összefirkáltam mit hova gondoltam, meg rakok be egy másik képet ami világos. ja meg a hasidomra egy kisebb suzuki feliratot gondoltam feketével és ami hely marad oda kerülnének a matricák amik elég kicsik. és az oldalán a gsx-r levonó mögött meg narancsból egy levonó amit befestettem a képen...
Köszi
Nagyobb felbontásban feltudnád tenni a képeket és akkor megpróbálom megcsinálni.
A sárgból csak azért vágtam ki azt a részt mert a gsx-r feliratnál nekem is olyan levonó tetszik csak rikító narancsba mint a motorba van.
Hello Clam!

Én is zaklatnálak egy kicsit
Nekem le van fújva a bringa csak egy pár jól irányzott levonót kellene rá elhelyezni. Amikre gondoltam:
áhh CLAM köszi a képet amelyiken polír a felni ! nagyon szép munka szóval meg van a következő projekt amit majd megakarok csinálni

viszont lenne még egy kérésem. remélem nem nagy gond. vettem egy szett utcai idomot amit pályára fogok használni. tank meg a sárvédő marad a többire kéne vmi színt kitalálni. Y az marad olyan szürke. Meg ugyan ilyen aprilia matrica lesz az oldalán. olyan kérésem lenne hogy ami alul van piros egy szín feketére csináld meg rajta a festést másik 2 szín amin még gondolkodtam az narancs illetve grafit szürke. előre is köszönöm
jah és köszönöm kurva ügyes vagy
Légyi ha tudod csináld már meg az etz-t magas kormánnyal és olyan tankal ami a második képen van és matt fekete minden piros a felni és fehér peremes gumival...remélem érted :DDDD
bocsi h elcsortam az etz ét de kb én is így akarom leültetni