Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sárga -piros és a barna maradt ki a többit színt a színnel kötöttem össze és minden müködik rajta csak a világítás nem
Egy képet lőjj már a kapcsolódról, hogyan kötötted be. A sárga piros a generátor világítás/töltő tekercséről jön. A világítás kapcsolóra a sárga piros meg a kék megy.
Biztosíték jó égőket már ellenőriztem az aksi alig egy éves
Van benne akksi egyáltalán?
Előtte is rosszalkodott már a világítás állandóan kivágta az ízzót . Meg volt hogy csak vibrált az égő
Szia Apuci ! A kapcsoló funkciója ugyanaz mint a 80-é szerintem semmi plussz vezeték vagy egyébb dolog nincs benne ugyan az mint a 80-é. Minden egyébb más müködik róla irányjelző duda csak a világítás nem. És a sága-piros vezeték ugyanoda van forrasztva mint mint a barna az új kapcsolóba
Szia.
Ez nem kártyajáték, (színre-színt, ha nincs pirosat.....:)
Előtte sem volt villany?
Miért nem 80-asról szereztél kapcsolót?
Miért kell keverni?
Bőven elég életet lehelni valamibe ami már alapból is rossz, erre még beépítesz egy plussz hibát.
Mérni sem tudod multiméterrel, mert váltakozó feszültséget sok nem is tud mérni.
Vidd el villamosságihoz, rendbe rakja neked jópénzért.
Kopaszt keress, mert mire végez biztos kitépi az összes haját.
Én pont ma raktam rendbe egy RX50-est villanyilag....
Szia.
Fotózd már le légyszíves nekem, hogy hol van összekötve a karbi a blokkal!
Tudtommal nincs ilyen opció.
Ha benzines lesz az olaj, vagy elkajálja a szimmeringnél, általában a szuszogó csöve van eldugulva.
Szia.
Valszeg sokat kap, megnyithatták a főfúvókát.
Vegyél motoros boltban MZ-hez való 120-as főfúvókát, és cseréld ki.
Mondjuk első körben én a helyedben kitakarítanám a légszűrőt.
Hátha még nem volt soha.
Sziasztok! Van egy yamaha rd 80 lc2-öm nemrégiben cseréltem rajta a kormánykapcsolót, igaz hogy dt 125-röl származik.
igy egy kicsit alakitani kellet vagyis csak a vezeték végeit kellet elvágnom mert nem eggyeztek a csatlakozók az enyémmel. De mindkét kapcsolóba ugyan annyi vezeték volt 9db színre is megegyezett egy kivételével az új kapcsolóban a világitásnál van egy barna nekem meg a régi kapcsolóba uyanazo a helyen egy sárg-piros vezeték volt de mivel a többi szín meg egyezett így ez a két vezeték maradt ki a barna meg a sárga-piros így össze kötöttem azt is de nincs világitásom minden más megy a kapcsolóról csak a világitás nem. Elkezdtem keresgélni a sárga.piros vezeték nekem a fesszabályzóhoz megy. De már a kapcsoló csere előtt is nem győztük cserélni az égőket mert mindég kiverte. Vettem hozzá egy másik fesszabályozót de semmi változás nincs ezzel sincs világitás. Mi lehet a baja ? Ebben van világító tekercs is én ugytudom az ment volna ki belőle? Vagy mi lehet vele? Ha tudtok segíteni kérlek benneteket segítsetek.
Dt- amit vettem svájci katalizátoros. Valaki szedett már szét ilyen kiput?
Amúgy 27 lórős, elektromos poweres.
Szevasztok! Van egy DT125R em. Egy hónapja benzin szivárog a váltóba. Már kétszer széthúztam a blokkot,de nem segített még a főtengely szimering csere sem.
Most arra jutottam hogy a blokk-karburátor összekötő csövet ledugóztam. Asszem jó lett.Tudja valaki,hogy mi annak a szerepe és a funkciója? Valami szimering probléma lehet a hiba okozója?
Sziasztok Yamaha tdr125 benzint kap szikra van poccre indul de erőtlen 5000-nélkül nemforog többet és leáll mitől lehet? Ha elzarom a csapot és mielőtt kifogyna a karbibol a benzin pörög 12 ig..
Vegyél bele új akkut,meg az égőket nézd meg hogy jók e.
Ja meg lehet a biztosítékod ment csak ki.
Sziasztok

Nem rég vásároltam egy dt 125- öt.
Hogyan lehet kideríteni gyárilag milyen volt a felszereltsége?.
elmaradt --1998-as a motor
Sziasztok Ktm lc2 125 /dt/tdr/tzr hez keresek önindító motort vagy komplett berugó mechanikát,ha valakinek van írjon itt vagy 06307504627
elado blokk 32 le 20 3779746
Sziasztok.
Yamaha DT50 MX
Nem működik az index. A visszajelző nagy fordulaton villog, de a jobb és bal oldal nem jelez. Van Pesten aki megnézné?
Sziasztok...nemrégiben vettem egy 86os yamaha dt 125öt...hétvégén motoroztam megy szépen kipörög ahogy kell ,de a blokkból fura kattogó hang árad...valaki tudna segíteni hogy mi lehet a hiba oka?
Eladó bontott alkatrészek!
DT 80LcII,125LcII,125R. Ha bármi kellene telefonon elérhető vagyok.

06308740159
Szia!Ha aktuális még csörgess meg. 06308740159
Sziasztok!Eladó egy dt jeladós gyújtás.Miskolcon van de postázom is.
thotpeti@gmail.com
Jó napot kívánok !
Érdeklődni szeretnék ,hogy az ülés meg van e még ?
Üdv mindenkinek!

Nemrégiben előszedtem a tzr 125 -m, de a minap beszereztem mellé egy eléggé hiányos DT 125 R 4DK tipusú vasat. 1998-as, nagyon sokmindent keresnék hozzá:
powerszelep szervó
power vezérlő (sajnos csak lepakolni tudtam a motort, így nem rémlik megvan e)
kormány
első féknyereg
kipufogódob
idomok. tank idomok főként illetve ülés alattiak.
gyújtáskapcsoló
tanksapka.

előre is köszönet a válaszokért, pénzem reszketve várja, hogy NÁLAD költsem el.