Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, olyat még nem előztem.
Te nem szoktál a Mátrában motorozni? Természetesen nem "Slickgumisversenyidomosletérdelősveledszembejövősidőremenős"
stílusban.
"Az melyik fajta?" : Slickgumisversenyidomosletérdelősveledszembejövősidőremenős-r
e gondolok
Az melyik fajta? Aki nagyon akar, vagy aki nagyon a kanyar után, azonnal fordul meg?
Most vasárnap rengeteg motoros volt, meg volt bőven versenyautó is. Valami rally lehetett. Ettől függetlenül, azért elég jól lehetett közlekedni.
Ne izgulj, lesz ott pár "vasárnapi" Rossi növendék is!
Grat hozzá!
Remélem ezt most már mindíg magaddal hozod a túrákra, nem úgy mint az elődjét!
Ez bizony nem lehetetlen. Ráadásul a legrosszabb fajtája az autósoknak. A vasárnapi.
Szia Szabb!

Hozattam egy ilyen gépet Japánból.
Kb. Fele annyiért mint itthon...
Nem akarlak titeket elijeszteni a Mátra-túrától, de a pünkösdi
"hosszúhétvégén" elég sokan lesznek a mátrai utakon motorosok
és autósok egyaránt Szerintem május 1-hez hasonlóan csak
araszolni lehet majd.
A Mátrát, azért nem kell kihagyni. Szoktam én is ott motorozni Mátraháza - parádi elágazó között, de még nem nagyon láttam ott őrült motorost.
Mondjuk annál a tempónál és a szembejövő sávban kanyarodva nem is biztos, hogy észre venném Őket.
Köszi az infokat, pont ezért raktam fel a tervezetet, hogy aki rutinosabb, hátha segít.
Ha van ötletetek, megköszönöm. Az alap koncepció jó, már csak finomítani kéne.
Más.
Este hívott a fényező.
A munkadíj 6e. ft. + az anyag ami a fekete esetében kb. 2e. ft.
Én próbaként vele intéztetem. Azt mondta kb. 2-3 nap a munka.
( igazi maszek, egyértelmű választ egyet sem adott, mondom fekete kell. Milyen fekete? mondom egyszerű fekete-fekete. hát abból is van 1000 féle, mindnek más az ára . jó kis beszélgetés volt).
Ha kész, pontos árat tudok mondani. aki tud, színkódot, avval könnyebb sztem.
A vasárnapi túraterv az tetszik, arra beneveznék szívesen, hány km. kb? A pénteki az kicsit soknak tűnik egy napra, nekem legalább is.
Péntekre egyseggel 24 órára valóban rohanós lenne.
Belevau, bocsi.
Azon túl, hogy nincs motorom, a pénteki túra a távolság miatt pályásnak tünik (uncsi...).
Persze kinek mi, de szerintem jobban jártok, ha kicsit leveszitek a távolságot és adtok a minőségre.
Az MMKK talált Fertődön egy jó kis szállást (mondjuk kicsi): László panzió: megfelelő kiindulópont az ausztriai túrákhoz. Akár A-ból visszakanyarodással is.

Vasárnap a Mátrában meg vigyázzatok, tele van őrült motorossal, meg hülye hétvégi autóssal.
Ahogy ígértem, a két hét múlva esedékes túra alapváltozata, későbbikben még részletesebben:

Motoros Túra

2007. Május. 25.-én pénteken.
Indulás:09.30. Találkozás: Budaőrsi Shell kút-Mc Donald
Útvonal: Bp.-Győr- Kapuvár-Fertő tó-(Tájvédelmi Körzet)-Kópháza-Ausztria-Graz-(Grazi óvárosban borfesztivál)-Bécs-(Shopping aki akar)
Vacsi: Bécs Prater (csülök,-sózott retekkel, (nyami), sör az utasoknak…stb)-Bp.

Szombat: egyenlőre szabad a vásár, ötleteket várok. ( elgondolás már van )

2007. Május 27.-én vasárnap.
Indulás: 09.30. Találkozás: Maglód OMV kút
Útvonal: Maglód-Mogyoród-Gödöllő-Aszód-Gyöngyös-Eger-(környéke felfedezése)-Szilvásvárad
Ebéd: Szilvásvárad-Lovas Étterem
Miskolc v. Bükk-Fennsík v. Bükk –Mátra köze Megbeszéljük ebéd közben…fő hogy guruljunk!:-)))
Heló!
Még 2db.hasidom gazdára vár.Kié lehet?
Alexx66,Mr.Tissot rendben a tiétek postán megy majd.
Értesítelek benneteket,hogy,mikor adom fel.
Valaki jelentkezzen már.
Sziasztok!
Épp most regisztráltam, tehát még újj vagyok!
Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e az FZ6N-re fehér vagy szinezett indexbúra?
Ha valaki tudna ebben segíteni megköszönném!
Illetve ha egyáltalán nem létezi ilyen akkor én ismerek egy szakit aki legyártaná egy bizonyos darab felett és összegért! Ha esetleg van rá igény beszélhetünk a dologról é konkretizálom a dolgot az öreggel!

Előre is köszönöm!
Sziasztok! Tudnátok segíteni?
Nitro sisakhoz (N700) keresek mechanikát, illetve a légterelőt az áll-részhez (plexi alatt).
Van esetleg ötletetek, hol tudom beszerezni?
Köszi: Bogi
Ez zongoragyüjtemény teee...
Sok ócska motor, ez valami MÉH-telep?
Sziasztok!

Ezúton is nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek! Meglepett, hogy ennyire készségesek voltatok. Nagyon jólesett! Egy életre leköteleztetek!
Semmi komoly bajom, nem tört el semmim, csak a vállam zúzódott meg. Jelenleg a bal kézzel élés rejtelmeit "élvezem".
Majd szeretném kérni a segítségeteket a motorral kapcsolatban, de jelen pillanatban nem is szeretnék rá gondolni - 300 ezres önrészes cascom van, de pénzem nincs - (kivéve ha úgy látjátok, hogy valamit rögtön intéznem kellene).
Sajnálom, hogy nem lehettem veletek, majd legközelebb.

Előre is köszönöm a segítséget!
Norbi
ebay.at-n pl. Van egy nemet ceg, ami 45EUR-ert art utangyartottat (pokhalo ill. sarkany mintaval). De gondolom a Yamahatol is lehet arany arban venni eredetit Fazer felirattal.
Hello!

A hűtőrácsot hol lehet rendelni, mennyibe fájna?:)
FZS1000-re
Heló!
Alexx66-on kívül,akkor még ki az akinek postán utánvéttel kell elküldenem az idomot?
Van még nálam 3db.
Bocsi,kicsit összekavarodtam tegnap.
Jelezzen.aki nem kapta meg.
Üdv.
Heló!
Jók a fotók!
Írtam nektek emilt!
Üdv.