Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha szerencséje volt, román autó volt. Ha nem ukrán...
Azt a betyár mindenit! Remélem a srác gyorsan meggyógyul! A Fazerban okozott kárt a külföldi autós biztosítója téríti de gondolom az se 2 nap. Gondolkodjunk az autósok helyett is!
eladó egy LED-es fehér búrás hátsó lámpa Fazer 1000 2001-2005-höz és R1 2000-2001-hez.
Érd.: tutilampa@mail.com
Péter!
Az a "gurulás" amire te gondolsz, 21.-én szombaton volt.
Kb. 3 hét mulva viszont megyünk ismét. Figyeld az oldalt.
Üdv.
Krakerrel egyetemben és is csak javaslatot tettem egy site-ra, nekem még nem ment el tőle a kedvem
Szóval ha segítség kell szívesen segítek benne, szóljatok...
neked!

meg még kinek?

Az állandó egykeróó!Azééé
Na ja! A GS is alig ment 160-at állandóan!
Még neked is van hová dönteni a nosztorin!
Tudom.
Félre értettelek, ne haragudj.
Ez igaz. Elhúzzam a nótád?
Mégsem sírva gitározol........
A család befogadását köszöntem meg krisztianfz6, nem a munkám elismerését.
Ironikus reakciód nem reflektálom.
És úgy látom vidám!
Funkcionális, puritán. De tényleg nem rossz.
köszönöm
Kraker! Családtag vagy az egyenjogú Fz csalágban, ez nem is kérdés! És mint kiderült te olyan weblapot csinálsz amilyet adott pillanatban kigondolsz! Ez meg plusz adottság.
Nekem pédául a motorozz.hu a kedvenc oldalam, az is a kezdőlapom. Sivár, színtelen oldal, de mégis a kedvencem.
Versal

AHogy írtad nem egy szemüvegen keresztül vizsgáljuk a wesite-okat, így teljesen megértem hogy más igényeink vannak.
Azt írtad nagyon fontos - ami az alkotás maga és egyetértek - hogy jó közösséget alkossunk, ápoljunk.
A szavaid közt azonban csöppet sem nehéz kiolvasni hogy "ez a Kraker idejött osztani az észt közénk, közénk akik évek óta egy család vagyunk, segítjük egymást, a sötét firkálmányaival amiből én semmit nem értek.... "
Nem tudom van-e jogom itt lenni, azt gondolom igen mert a típus szeretete és csodálata itt kaphat hangot. Igen, ez a bölcsője minden gondolatnak és bölcseletnek ami segíthet hogy minél felszabadultabban élvezhessük a motor adta élményeket.
Egy dolog előkerült ( az ominózus website ) amiről eszmét cseréltünk, erre az van hogy nem kell ide meg nem értett művészpofa, aki azé" me" vett egy FZ6-ost má családtagnak hiszi magát.

Próbáltam javaslatot tenni egy típus site-ra de asszem elment a kedvem tőle.

Vigyázzatok magatokra!
Jön a hosszú hétvége, lehet nagyokat görbíteni!
A fórum minden Tagjának kívánok sok élményt és balhémentes kilómétereket!
Valóban fontos hogy az ember arccal és valós személyként vállalja a hangját bármivel kapcsolatban is.
A személyes adatlapom módosítom, köszönöm a jelzést, azonban a véleményem nyulfartknyit sem változott. Azt gondolom van mögöttem olyan produktum mi alapján megtehetem. De ennek így tényleg semmi értelme. Nem szeretnék feszültséget kelteni így azt gondolom az illetékes arcokkal ( akiket érdekel a site téma ) majd ledumálom a részleteket.

Széles utat!
Elöljáróban leírom, nem értek a webgrafika iparághoz, a felhasználói oldalról közelítek.

A fazer oldalt szerintem cirka 3 éve csinálhatta a srác, tehát nem mai cucc már, és azt ne felejtsük el, hogy szép dolog a külcsíny, de a belbecs (itt: funkcionalitás) nélkül sok mindent nem ér egy fantasztikusan meggrafikázott telefonfülkés nagyházas ránézésre nem egyértelmű sötét rámutatós előugró menükeresgélős oldal, ahol bizonyára kószáló látogatók előfordulnak, gondolkoznak is eleget, hogy mit kapnak vajon, ha kiderítik mit árul ez az oldal (tán magát a készítőjét?) de nem esténként rendszeresen visszajáró nagyszámú regisztrált fórumozók tapasztalat-megosztó helye ahol ők ránézésre egy nagyszerű társaságot alkotva, akik egy adott témakőrről tökéletesen mindent megosztanak egymásal - összehozzák a márkatagokat, felhívják a figyelmet a csekély számú technikai gyengeségre, de mehozzák a leendő Fz tulajok bizodalmát gép vásárlás előtt.

Asszem mindent elmontam így röviden, tömören esszenciálisan. Tehát mégsem egy kaliber a két oldal. Én nem szoktam egy motor nélküli csilli-vili merci kasznit hasonlítgatni egy 98 lóerős Fz6-tal.

Egyszer volt a kezemben egy képeslap a plakátkiállítás egyik darabjáról amin ez állt
"fikázni könnyű, alkotni nehéz"
Itt mégegyszer: az alkotás maga a társaság összehozása. Szerintem ez az internet be nem vallott legfőbb érdemi célja. Tessék! Ezzel kellene többet foglalkozni, nem a dizájnerelgetéssel!
én is esténként tanultam meg flash-t csinálni
attol, hogy ő is esténként tanult meg weboldalt csinálni, még az oldal nem lesz szebb a szememben, max nem hibáztatom érte... eddig se hibáztattam, csak megjegyzéseket tettem az oldalra, nem a készítőjére... a készítőjének riszpekt hogy egyátalán megcsinálta, kell a fazeres oldal... ennyi, téma lezárva...

viszont tényleg jó lenne egy jó fazeres oldal... (akár felújíthatnánk a már létezőt is ha a gazdája még foglalkozik vele)
Combi

Nekem is olyankor ciripel leginkább.Kiváncsian várom,hogy neked mit mondanak meg hát elvileg garanciális