Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttam! írtam is hogy nem bírsz magaddal
Dehát csak kell egy dzsamaháá a garázsba
Újra Yamahás lettem, nézd meg az emailjaidat.
gratulálunk
hátsó teló projekt hogy áll
Sziasztok!

Lehet izzítani az angol haverokat! Ez akár életet is menthet!
http://www.volvolifepaint.com/
Ha valakinek van ismerőse megkérdezhetné mennyiért vesztegetik elég friss a cucc még nem találtam árat!
Sziasztok!
A napokban sikerült nekem is FZ1 Fazer tulajdonossá válnom.
Már most imádom a motort...
Köszönöm az eddigi segítséget, remélem találkozunk az utakon!
Feszítőt nem csereltem. A lánc az végtelen. Meg kell emelni a vezérműtengelyt, úgy kijon. Műanyag vezetőt cseréltem a feszítonel. Azt iranbol vagy honnan rendeltem, aggodtam is hogy megjojjon mert ott tavaly háború volt.
Üdv!

Cseréltél már vezérműlánc feszítőt a sok km alatt? Vezérműlánc cserénél összeszerelve érkezik a lánc vagy úgy kell összenyomni?
Inkább bele se kezdj.
Szia!
Én, mint már többször leírtam itt a fórumon így alakítottam át:

A két csövet kicseréltem negyvenes átmérőre! Szép mély hangja lett.
Szelephézag állításról nincs valahol videó feltöltve?
Onnantól, hogy hogy jut el egyáltalán a szelepfedél leszedéséig, mennyire nehéz hozzáférni...
Nekem 0,34 volt, beallitottam es alig mentem 500 kilometert es megint kezdett "kecetelni". Megbontottam, es ismet nott a hezag. (Termeszetes modon csokkennie kellett volna.) Kicsreltem a szivoszelepsort mentem 7000-ret leellenoriztem es most minden ok...
0,25-s szívó hézag a 0,21 helyett nagyon sok?
Nekem megpakolva utassal szital be az eleje ha elengedem a kormanyt. Torve nem volt centir rendben...
Az 1 arogáns patkány az sem mindegy a címedet imailban vagy sms-ben küldöd neki!
Sziasztok!
Első sorban üdvözlök mindenkit! Új vagyok itt.
Olvastam a fórumban, hogy a gyári dobot volt aki átalakítatta (buborék). Van rá emberem aki megoldaná, de kérnék segítséget, hogy mit csinált vele. Teljes belső csere? Hol vágta fel?
Köszi előre is!
És milyen jó árban.
Okés
A képeim között a narancssárga felnicsíkot nézd.
Én tőlük vettem:

http://www.felnicsikok.hu/
Hol tudnèk ilyet beszerezni?
Holnap hívlak.
Á, nem gond!
George Desing olcsó és jó.
Akkor valszeg nem centír baja lesz....