Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi. De ahogy olvasom csak az első foglalkozik felújítással is... Megnézem talán őket ha lesz érkezésem kiszerelni a gátlót...
65349 es hozzászólásomba van egy pár elérhetőség...
Jártam arrafelé...már nincsenek ott ! Sajnos nem tudom a nevüket sem...
De ha van valakinek valami jó ötlete, akkor azt szívesen veszem.
Nem olyan kicsi az a motor......a pénz viszont nem sok érte!
Köszi Peti!
Kis pénz kis motor.......ennyi!
Nem kötözködik a Nyuszival, mert " Össze verlek te madár ! !"
A nevüket nem tudom és lehet, hogy már nincsenek is ott, mert évek óta nem jártam ott, de lehel+dévai sarkán a Lomex mögött volt a műhely...anno...
De fel a fejjel, Tibi! Ne foglalkozz azzal, hogy tollasnak látják a hátad. Neked ilyen motor jutott, másnak ilyen sincs. Mindig ez járjon a fejedben mikor rá nézel. Jövőre még gyűjtesz egy kis pénzt és veszel egy jobbat. :-)
Igen maradtam A meggypirosnál. Április végére Május elejére igérték
Sziasztok! Eladó sport dob 40000- hasidom 15000- olaj hőfókmerő 8000- akit érdekel azt kérem telefonon érdeklődni! 06309485066 köszi
Legújabb R6-os rugóstagját rakom be a gyári helyett. 65875 hozzászólásban leírtam pár dolgot róla. Néhány módosítással az FZS1000-re is adoptálható a dolog.

A Lehel úton lévő műhelynek mi a neve?
fzs1000 hátsó telója megszokta adni magát...
valószínű hogy érdemes felújíttatni+ erősebb rugót rakni bele.
Te cserélsz telót vagy csak felújítod ?
Szeretnék hozzányúlni az enyémhez mert már lengedezik a hátulja nekem nagyon. Van valami ötlet, hogyan, kinél ?
Van a lehel úton egy műhely akik azt mondták bármit megcsinálnak...kellene egy kis tuning a gyáriba...
Mikor hozod el? Akkor maradtál a bugyi vörösnél?
Köszönöm! Hát egy nagy polírozás ráférne, majd meg is kapja. Most ott tartok vele hogy idomokat lekapom és fogkefével, ecsettel tisztitgatom. Leömlőket takarítottam meg. Szépül majd...
Gratu!
A kék színt nagyon eltalálták. Ha szép fényes, különlegesen mélynek hat bizonyos fényviszonyok között.
A Facebook-ról nem ez jött le!
Jaaa és buktad buktam az MT 09 prejekted.
DL 650 lett a befutó azért mehetsz ezzel is.
Áhh... pedig már nagyon piszkálja a fantáziámat... majd úgyis szólok, ha van fejlemény...
azt hittem azzal randalírozol már
Valami ilyesmi lesz.
Laposvas+ menetesszár?
Szarul, sajnos nem érek rá. Rugó nincs még kicserélve, egyébként minden más megvan. Olyan gond is van, hogy csak autós rugóösszehúzóm van...
akkor már értem miért nem kapok választ a leveleimre...
én meg azt hittem hogy besértődtél valamin ...
Te, én nem kaptam válasz emailt...
gondolom kicsit vadabb mint a bömszli