Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemhinnem,otkilo nagyon az also szegmens ebben a bizniccben.
Persze! jövő hétvégén kalandmotorosok találkozójára jössz Dabas, Ispán tart beszámolót....
abbol a pénzből 2 hondát is vehettél volna baszki
Az sem mindegy mivel motorozol...igaz Peti?
Mondtam,en meg vettem egy hondat.
Birom a gumitesztekben is mikor irjak, hogy elment 7e km-t egy sporttura szett es az milyen jo. En meg arra gondolok, vagy nem motorozik sokat az iro vagy gond nelkul kifizet evente 190-et gumira, de 7e akkor sem egy jo futas egy hetkoznapi guminak.
csak kiszámoltam, de megbántam
ha csak azt nézem idén elkopott egy szett gumi, meg kb 16e km, 2 szerviz, bár ha még megyek 2e et akkor 3 szerviz idén, inkább ki se számolom...
Fékeznek, de csak úgy kímélősen, anno mikor még érdekelt és haverok révén pályák környékén is megfordultam és végig követtem ahogy gyorsultak utcai szintről közepes pálya szintre ott az volt először észre vehető, hogy ahogy gyorsultak úgy érdekelte őket egyre kevésbé a fék mert, hogy már nem annyira használták vadul. Ez csak a magunkfajta madaraknak fontos no meg utcán mivel ott szerintem aki lapra teszi egy közúti szerpentinen az nem ép, de legalábbis igen csak felelőtlen (mondjuk ez a kifejezés ezen a fórumon nevetség tárgyát képezi) mivel úgy megy bele egy beláthatatlan kanyarba, hogy fogalma sincs mi van a közepén vagy a túloldalán.
Aki nem motorozik sok penze marad.
superbike ban is fékeznek, pedig szerintem ők jól motoroznak
Értem én hogy mire gondol a Rhinoeli
Aki jól motorozik az nem fékez, aki rosszul, de akar az meg túl sokat és kopik minden.
aki nem motorozik, az nem is fékezik
EBC HH van az enyémben is vagy 30 ezer km óta, nem látszik a tárcsán semmi változás. Bár én nem szoktam fékezni...
Igy 40 e km ebc szinter utan ki merem jelenteni hogy semmit nem evett a tarcsabol.
fazerekbe csak gyárit vettem,mindig lehetett halászni 90-95 %ost bontva... és az meg nem eszi a tárcsát....
Ket keszlet ebc hh volt eddig nalam.
Az elsot kapcsolt arukent a feknyereghez kaptam kb 10e.-tol 29e km ig volt benn es tolomeros ellenorzeskor felidos volt,nagyobb tura miatt ugyaolyat raktam be ujonnan de eltettem kesobbi felhasznalasra,az uj 29-47e ig futott szinten meressel felezodott a vastagsag.Igy elmeleti szamolgatasal mi imum 35ezret elmegy.
Es fogy mint egy horgony.Lehet a rendszer miatt de kis kezerore kemenyen fog,majd adagolva egyre jobban lassithato,ketujjal.Ha ramarsz fejreallsz.A nyeregben nem lotyog.
Viszont ha van a Langnal 30% engedmenyed ami szinte mindenkinek van a brembo sa 5000 forintal olcsobban megkaphato.Hasonlo eredmennyu fekezesi tulajdonsagokkal.
persze,hogy sokkal jobb kanyarodni kb ugyan azt tudod elérni, mintha az első telokat leengeded 5-7 mm rel, de ezek csak kanyargós helyeken jönnek ki vagy versenypályán. cserébe kicsit romolhat az egyenesfutásod, és a csuklód jobban terhelődik.
Nekem EBC-m van, de kicsit lötyög a betét a helyén, és szerintem nem olyan erős, mint a gyári. Ezt valaki végre igazolhatná, vagy cáfolhatná, de én nem érzem erősebbnek, vagy jobbnak, ellenben tuti nem fog annyit bírni, mint a gyári (~40e km).
Nemeth0507 fékbetétei nagyon jók, próbáltam. 5*, de tán idővel a tárcsa is kopik vele - feltételezem valamit valamiért. Márkája tán Brembo.

A gumis linket köszi, elolvasom.
Ki milyen fékbetétet javasol/használ fz1 be?lassan cserés az eleje,gyári vagy EBC?
Nekem is nagyon tetszik ez a gumi! Itt olvashatsz rola,én is elgondolkoztam a /55 ön.Vagy ez lesz vagy a road 2 ha nem lesz annyi lecsom.road 3-4 mintája nem tetszik,haver nagyon dicséri a dunlop roadsmart III at.Road 4 hez képest jobbnak találja.http://hegylakok.hu/2016/08/me...
Imádom a szexista hirdetéseket, de kár, hogy mostanában mindenki ilyen érzékeny rá és kevés van belőlük...

http://www.ebay.com/itm/TWO-NE...
Valakinek van tapasztalata, vagy olvasott valami jót az új Metzeler Roadtec 01-ről?
A gumi ígéretes, de nekem nem tetszik a mintázata. Throw rocks at me.

Legközelebb 190/50 helyett tuti 190/55-öt veszek. Alig pár (1-3) ezer Ft eltérés van a kettő között, és állítólag ég és föld a különbség. Nem is tudom, hogy nem olvastam erről hamarabb. Konkrétan 100%-os a pozitív visszajelzés a váltás után, amiket eddig olvastam.
fz-6 alkatrészek eladók 06704275150
Egyszer öntöttem bele 100LL-t (kék repülőbenzin), úgy feloldotta a trutyit a tankból meg a karbiból, hogy el is dugult egy-két főfúvóka. A karbipucolás és szinkron után viszont látványosan jobban ment és simábban járt a motor. Ettől függetlenül teljesen felesleges még a 98-as is.