Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg motorozás előtt le kell nyírni az orr szőröm, mert a sisakba befújó szél csiklandoz és állandóan az orrom vakarom miatta.
Ez nagyon jó!
Nem tudom, hogy mit tüsszögtök motoron, de nekem egész évben van valamilyen növény-allergiám. Nem emlékszem, hogy mikor tudtam teljesen kidugult orral friss levegőt szívni utoljára, de ahogy motorra ülök és húzom a gázt, egyszerűen kitisztul (nem teljesen) az orrjáratom és elmúlik minden bajom. Ahogy megállok és leveszem a bukót, könnyezik a szemem, folyik az orrom és hapcizok. Megint felpattanok és tök egészségesnek érzem magam.
Nekem Shark sisakom van gyári pinlock-al és még nem tudtam bepárásítani pedig még minuszban is használtm a GS500-asomon!! Köhögés , tüsszentés sem jelent semmi problémát!!! Szóval tökéletes!!
Kerülöm a dolgot. Inkább megállók, plexi fel, aztán had szóljon. :-)
Szoktál bukóban hapcizni? ha igen akkor ideje lesz hogy belülröl is megmosd. Mert a piroslámpát zöldnek fogod látni!
En meg nem nyultam hozza. Nem olyan nagyon durvan paras, de azert zavar. Csak kivul szoktam pucolni, nedves szivaccsal, belul nem nyulok/nyuotam hozza.
Keveset teszel rá,elkened és szárazra törlöd.
Hogyan kell csinálni ? Szappannal szoktam bekenni es letorolni az javit a helyzeten kicsit csak vonzza a port
Probáljátok ki a borotvahabot, pára ellen!Szemüvegre is használ!
Na irány a fűrdőszoba és a tükrön ki is lehet próbálni!
Legalább tiszta lesz!
olvasnivaló szezon végén:
http://hegylakok.hu/2016/10/mi...
Múltkor én is rosszul tettem vissza a pinlock-ot és pillanatok alatt bepárásodott alatta. Lehet tényleg csak ennyi a baj.
Hali. Nekem MT Blade-em, rendeltem hozzá gyári pinlock-ot, és nagyon jó. Mindenkinek ajánlom 10fok alatt. Fontos, hogy a tömítés végig felfeküdjön, szétnyomódjon.

http://youtu.be/TZgz1YGFiKw
Ugyanilyen bukom van, nem motoroztam sokat hidegben de nekem jol mukodott, 2fok volt es tejköd, a plexi nem parasodott, viszont a szemuvegem teljesen ezert nyitva kellett picit hagyjam
Gyári.
Utólag lett berakva vagy gyárilag van a plekón? A gyáriakkal nem szokott gond lenni, az enyém jó.
Köszönöm, így már világos!!
Így már biztos beugrik
Mi az a "pin-lock" ??
Pinlock:

Pinlock-os sisakom van, Nolan N87. Azt olvastam, ez a pinlock rendszer elég jó. No, nekem esőben meg hidegben nem az igazi. Főleg, ha teljesen lecsukom a plexit. Állandóan nyitogatnom kell a plexit. A köhögést nem is említem, azt próbálom lámpánál csinálni, felnyitott plexivel, a kezemet berakva. Nektek mi a tapasztalat?
Sziasztok.Márciusban vettem Fazer600-as mocimat,az óta napi használatban van.Fagyállós hűtő folyadék van benne.A tartály "min" jelzésénél állt a folyadék.Szerintetek elegendő,ha koncentrátummal "max"jelzésig töltöttem?
Na kerem, a sipolo hang a tank alol jon. Tudom, az egesz motor a tank alatt van nagyjabol. De ha a motor oldalan hallgatozom, nem hallom, ha viszint a tank felett, a kormanynal, ahol a res van a tank es a kormany kozott, aott hallom. De csak ha jar a motor. Ott van a szivargyujto biztije a kabelevek egyutt. Az lehet?
Én 6-ig melózok,most értem haza,már nem megyek,max ha muszáj.