Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok, lenne egy kérdésem talán valaki találkozott már ilyennel.. adott egy FZ6n s2 2008 -as motor nem gyári indexekkel az index működik minden irányba de ha az elakadásjelzőt bekapcsolom egyet villanik mind a 4 - és utána semmi ezután az index sem működik kb 1 percig aztán megint jó... kapcsoló lehet a probléma vagy a biztosíték? Ha valaki látott már hasonlót légyszi ossza meg velem a megoldást, Köszi!
Ú sorry! Ez kérdés lett volna, csak pontot tettem a végére.
Az akkor jó hír!
FZ1 is nagyon megköszöni az R1 első villáját.
Hy all!

Az R6 lengővillája macera nélkül betehető egy FZ6-ba. 2004-es motoról lenne szó.
fz6n 2006 os :)
Én be toltama szobába jo neki a 25 20 fok :P semi pára benzin nincs benne csak az alján ami nem jöt ki tavaszal majd teszem belle a premiumot meg rázom hogy az 2 deci benzin el lötyenjen majd kiváncsi leszek hogy fog indulni fél év álás után :D első dolgom az olaj csere lesz 10 20 km ter után hogy ami véletlen le tapadt valahol össze szedje a régi olaj ne az ujba legyen . Majd gyertya csere és még ami kell persze a láncot se kell sztem el felejteni alapos mosás majd kenés :) nekem ez a tipem vagy 20 oldal hogy rakd el majd kezd el a motorozást . most pedig szilikonal szoktam fujkálni a szimeringet meg ilyesmit . hogy a gumi ne érjen el
2007-ben módosították a blokkot, 2008-as gyártásút vegyél!
Nekem is ilyen volt, ajánlottam egy barátomnak az Fz1-et, de akkor meg ezt nem tudtuk és ő egy 2006-ost vett.
Nagyon más volt blokk viselkedese, eladta! Az enyém nagyon jó volt!
Csak ajánlani tudom!
Szia.Van magas plexim.Ha érdekel 70/3179083.udv Pali
Sziasztok!

Gyári túraplexit keresek 2005-ös FZ6S-re.Van olyan aki esetleg megválna tőle?

Köszi
DOHC s szürke színben is jól mutat
Én spec nem indítgatom, akksi sincs a közelben :D
Szerintem csak simán kivált valami víz a benzinból, a viz lement az aljára és azt prüszköli. Nekem is szokott esőben és mosás után. Bár a karburátor átnyomta rajta :D Nincs para, legközelebb valami prémium benzinnel tedd el ;)

No látom neked meg már GS Rally-d van :) Szép motor. Én egy sima matt szürkével beértem :)
MOst vettem benzinbe stabilizátor valamit. Várom, hogy legyen vagy 10 fok, hogy megjárassam és beletöltsem. Pár hete beindítottam, mikor éppen 8-10 fok volt, de járattm vagy 15-20 percig, üzemmelegig.
És a vázrepedés!
Ez a "télen beindítom egy kicsit had járjon" téma szintén nagy vitát von maga után.
Én is indítgattam télen havonta egyszer, de rájöttem fölösleges. Sőt én azt mondom még károsabb egy injektorosnál mint amennyi haszna van. Egy motorblokk kopottságát 70%-ban a hidegindításból adódóan köszönheti az élete során. Na most az milyen fasza már ha egy jó hideg garázsban tartva beröffentjük azt a 6- 15 fokos blokkot.... inkább várok vele tavaszig amikor az első karikámat teszem.
A mai jó magyar benzin is megtudja viccelni az embert, ha egy hosszabb időre teszi el a motort.
2005 ös injektoros ha jol tudom. Karbisok még betegesebbek. Egy kisebb karika viszont nem árt vele, ahogy írtátok.
Sziasztok!
Keresek FZS '1000 2002-es motoromra, oldaldoboz tartót, dobozokkal, használtan.
Köszönöm az infót! :)
Nekem 2008 èvjárat volt a Fazer típusú ABS-es modell. Azoknál már nem halottam ilyen problèmáról csak az exup szelep volt a gyengèjük de ha kipörgeted szèpen minden sebessègnèl akkor nem nem szokott gond lenni.
Ha kukászsákba rakod a motyót nem érdekes.
Sziasztok! Oldaldobozt szeretnék a FZ6.omra, A szövet táskák mind beáznak. Első lépés a tartó konzol vásárlása. Valaki tudja milyet érdemes venni. A SHOX-on kétféle van, melyik a használhatóbb. Köszönöm.
Mittomen,viszont baszottul elfagytak visegradnal az ujjaim.
Mi az a 5-10km? Jobb ha csak inditgatja es nem egnek ki rendesen a gyertyak?
Mikor raktad el téli álomra? Milyen benyával? 95?
Van fogalmad milyen hideg van?
Szerintem nem csak indítgatni kéne, hanem ha már beindítod mész vele 5-10km és ilyen gondod nem lesz