Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a másik baj?
Nekem kb 2 bajom volt a fazerrel, egyik ez a motor, amikor már teljesen meghalt akkor a fordulatszám hibát mutat. Arra már nem emlékszem ,hogy volt e ilyen hangja :S
Sziasztok tudna valaki segíteni nekem is a fazeren a servo motor ilyen hangot ad ki mint a faszinak a videóba ?
http://youtu.be/bW20znKZytE
Cseréljem ki?
Szia! Szemből balost és ha ráülsz, balosat keresel?
Nekem van egy jobbos :-)
Yamaha World, soroksári út 158 :)
Klikk ide.
Yamaha szervízből ki melyiket ajánlja? Budapest és környéke jöhet szóba.
Én siklottam el egy sor felett ahol írtad az EBC Goldstuff-ot. Teljesen érthető volt, csak Én voltam vakegér:)
Sziasztok!
Keresnék 2005-ös Fz6s fejidom bal oldali belső részét.
Fekete előny,de minden megoldás érdekel .
Nem fogott olyan jól, mint ahogy vártam. Nem volt olyan hirtelen és erős, mint amiről olvastam, hogy lesz.

@mgabor74: Bocs, ha megtévesztően írtam.
Miért nem jön be a HH?
Azért kérdem mert legközelebb én is kiakarom próbálni a bremboval összehasonlítani.
Nem tudtam hogy most EBC van, valamiért leragadtam az OEM-nél ami a gyári beszállító által gyártott, csak nem Yamaha logo-s. Az EBC szállít a Yamahának? A másodiknál nem tudtam, hogy pontosan milyen kell neked.
Hali!
Engem érdekelne a túra plexid, ha aktuális még az eladás. Mennyire viszi fej fölé a légáramlatot normál test magasságnál?
Köszi, hogy keresgéltél! :)
Én ilyen EBC HH-t használok épp most, de valamiért nem jön be. Most váltanék vagy vissza gyárira, vagy kipróbálnám a Brembo-t, mert egy másik Fazeren tetszett. Az is lehet, hogy így közel 70e km-hez fel kellene újítani a fékeket, de az a baj, hogy ehhez nem értek, nem tudom megmondani, hogy szükséges-e.

A másik link jó lenne, de Yamaha Parts katalógus szerint nekem 5SL-W0045 kell, ott meg 4SV-W0045-öt árulnak. Legolcsóbb helyen (valamelyik USA bolt) sincs 11.000,-Ft alatt darabja , szóval itthon 14e-nél olcsóbban szerintem nincs (FJR-re majdnem 36e volt a két szett az egyik márkakereskedőnél). Ekkor meg már 11e,-Ft-tal drágább lenne a gyári, mint a Brembo, ami elgondolkodtat...
Ezt meg nem tudom hova tenni. Kit-et (szettet) ír, amiből már csak egy van. Az eredeti ár alapján tényleg az lehet, és akkor még szállítással együtt is bőven megéri. Csak nem árt a csomag pontos tartalmát tisztázni rendelés előtt a félreértések elkerülése miatt.
https://www.ebay.com/itm/OEM-Y...
Ez sem rossz, Hondánál bejött, nem tudom Yamahával milyen tapasztalatok vannak:
https://www.ebay.com/sch/i.htm...
Vélhetően igazad van, mert lötyög benne a betét.
fékbetétnél túl csak alkatrész nincs, van 1 vagy 2 db csap, ha azok nem lennének meg, betéted se lenne szerintem a felső kis lemezt hagyta el, ami leszorítja a betéteket
Ui.: Persze az ártól is függ. Ha dupla annyi a gyári, mint az utángyártottak, akkor gondolkodóba esek, mert még 40e km-ig már úgy se lesz meg a motor. Ha mást vennék, Brembo SA-ra esne a választásom.
Vásárolt valaki mostanában gyári Yamaha fékbetétet? Eredeti kábé 40 ezret bírt, mostani EBC Goldstuff 25 ezer körül elfogyott, és nem éreztem, hogy jobban fogott volna, mint a gyári - ezért maradok az OEM-nél. Azt hozzá kell tegyem, hogy mint később kiderült, azért kotyog a fékbetétem, mert valószínűleg a szerelő elhagyott belőle egy aprócska alkatrészt, tehát ez lehet elvesz a fékteljesítményből (lehet nem). Szóval érdekelne, hogy hol lehetne legjobb áron hozzájutni. Régebben egy olasz kereskedő eBay-en árult gyári termékeket bomba áron, de már nem találtam. Köszi!
Unatkozom. El lehet a gyújtáskapcsoló körüli, szerintem a kulcscsomótól származó feketeséget tüntetni?
Szia. Írj privát üzenetet ès megbeszèljük
Kicsit ragadós a gázkarom, nem ugrik vissza olyan könnyen. Mi utal arra, hogy a markolattal van baj és mi arra, hogy a bowdenre férne egy kis spré?
Kösziiiii.
Szia,érdekelne a motorod.
A lényeg, hogy te rendben vagy. Motort tudsz majd venni.
A motor értéke rengeteg mindentől függ. Jelcsa korrekt, én merem ajánlani. Készíts a használható dolgokról jó minőségű fotókat, dobd át neki és majd kitaláltok valami korrekt árat!