Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már vagy 4 hónapja.Narancs maradt.A vevő mt09 után kapott pénzből vitte el.
Szürke van.Varja a tavaszt.
Meg a HONDA.
narancs csoda elkelt már? vagy a végén már fehér volt ?
Az biztos.Inkabb a nagyobb kérdéses,most hogy tesó lekoltozott móvárra tervben van hétvégi Ausztria tobbszor.Ez a terv.Meg valami olaszos.
Üdv!

és milyen a fazer a hyosung után
HR, parti sétány
milyen útvonalon mentetek?
Üdvözlünk a topikban. :)
bat77, köszönöm ;)
Jelcsát a megadott tel.számon keresd, készséggel válaszol!
Üdv,
Beköszönök mint új fz6n s2 tulaj.
Szia,
A mivv-nek mi az ára?
Bizony lesz. :-) Bár ahogy szeptemberben hazajöttünk Szicíliabol azóta úgy van a motor a garázsban. Még lemosni se volt időm. Na de jövőre, ha beindul akkor már messzire megyünk.
Kifogjuk a reményhalat
A reményhal megy utoljára.
Én is remélem ....
Remélem.
Nah és jövőre valakinek lesz nagyobb túrája nekem már viszket a fenekem
Sziasztok! FZ6-hoz (2004) keresek kipufogó leömlőt és komplett oldaltámaszt kapcsolóval együtt. Ha valakinek lenne ne tartsa magában :) Köszi
Baratomnak pedig nagyon tetszik. Osszel rakta fel..
Revolution-nel is a Roadtec01-et ajanlgattak, de a mintaja egyaltalan nem tetszett. Igy maradt a nr2 valasztas, ez a RS3 SP.
Vagyis 3.
Nem road smart 2
En tan a metzeler roadtech01 et elorebb helyeznem, nalam most pl pirelli a nyero tura enduro kategoriaban.
Köszönöm!
Dunlop RoadSmart III SP, 190/55. Kockasra kopott PR4 utan egyenesben is dolni akart, olyan jo ive van ennek a 190/55-nek. Komolyan, szokatlan volt egyenesben tartani, ellenben PR4-et ugy kellett befesziteni a kanyarba idos korara. Nagyon szimpatikus gumi, es annak ellenere, hogy van mar benne 500-600 km, legnagyobb dontest az M43-as autopalya egyik lejarojanak dupla korforgalmaban latta, turazni meg nem vittem. :D Kaliberben PR4-gyel veszi fel a versenyt. Meg nem tudok nyilatkozni rola, hogy mennyire jo, de megfontolasra ajanlom, mert boven felveszi a versenyt a szegmensben.