Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dunlop Angel Road 2.
Mé ezmiez rajta?
ha már gumi FZS 1000 re milyen gumit ajánlotok,PR 2 gondoltam rá
valami rendes gumit vehettél volna rá
Eszméletlen ahogy ez kinéz!
Nincs fülünk! Állítólag 0,13%-kal nő a drag factor.
Sziasztok,
2004-es FZ6-N-re keresek középső sztendert. Ha valakinek van elfekvőben és megválna tőle kiabáljon.
Üdv.
Köszönöm!
Az előre -1 esetében 6%-kal lesz nagyobb a motorfordulatszám (nő a nyomaték és a fogyasztás) azonos sebességnél.
A hátul +1 csak 2%-ot jelent ugyanígy.
Lánchossz számításához és "próbálgatáshoz" ajánlom: http://www.gearingcommander.com/
Az általános vagy -1 előre, vagy +2 hátra, vagy a kettő kombinációja. Az első kettő variációnak nagyjából hasonló hatása van, a -1 előre mégis kedveltebb.
Sziasztok ! Abban szeretnék segítséget kérni (biztos volt már szó rolla ) h. az fz6- osomon lánc szettet kell cserélnem és elgondolkodtam az előre -1 illetve hátra a +1 es fog számon gondolkodom kinek h. vállt be ?! Köszönöm előre is !
FZ6 sportdob Mivv dupla ,E szabványos ,db killeres eladó.Ugyanitt fejidomoshoz gyári oldalidomok konzollal,valamint gyári és MRA túraplexi.Tel.70/3179083
szia nekem zzr1400en volt leo vince duplaban ugye s meg kell mondjam engem is zavart 2 nap utan. ketszer olyan hangos volt mint elotte a dupla bodis.
udv
Köszönöm az infókat. Pont LeoVince-n gondolkodom.

https://www.leovince.com/int/e...
Nekem Leo Vince-től kb. 100 km után már zúgott a fülem. 100-nál még relatíve halk volt, 120-130 között nagyon hangosnak éltem meg, felette pedig lehet még hangosabb volt, de a szélzaj tényleg eltompította. Ha van hozzá hangtompító, akkor nem para, azzal teljesen élvezhető többnapos túra is.
Egyszer 10 napig mentem mogotte-elotte.
Nem mondom hogy kinyirtam volna de 3 nap után már nem volt élmény.
Nem erőltetem csak ha felsuket valaki.
Nekem nemzavaró az utas meg élvezi a durrogást. Tempó felett úgyis elhagyod a hangját.
De ez függ a kipufogótól is h mennyire hangos!!!
Sziasztok!

Szokott valaki sportkipufogós FZ6-al több napos túrákra menni? Mennyire zavaró több napon át a sportdob hangja (utasnak is)?

Előre is köszi!
Sziasztok!

Szokott valaki több napos túrát csinálni olyan FZ6-al, amin sportkipufogó van? Mennyire zavaró napi 8-10 órát hallgatni (esetleg még az utasnak is)?

Előre is köszi!
Bárdi,csak az a hülye telefon korrigal.
Bár ránéztem és fz1 re nincs fékbetét náluk.
De anno a lang-nal is jók voltak az árak.
Márkakereskedőnél kedvezménye?
Ha találsz valakit akinek van kedvezménye a városban akkor ott is érdemes ránézni.
Köszi az infót! Ezek szerint Brembo féláron van, 8500 * 2 a szett. Lehet elcsábulok... :/
Oké köszi a tanácsot!