Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LeoVince van rajt. Köszi!
Ha sportkipud van, akkor semmi. Ha gyári, akkor se aggódj miatta. :)
Ingadozásra gondoltam vagy ez még nem számottevő?
Szia. Mit gondolsz, mi a baj vele? Számomra stimmel.
Sziasztok! Szerintetek ez normális alapjárat?
http://youtu.be/OTahdT3N6_Q
Sziasztok! Szerintetek az normalis alapjárat?
http://youtu.be/OTahdT3N6_Q
Ez a Domestos-os leömlő tisztító módszer egy nagy kalap kaka volt! Időpazarlás.
Eskü, 95%-ig ugyanaz van benne, mint amit YT videókon locsolnak a motorokra (WC tisztító), csak eltérő a márka. Csatolnék képet, de nem érdemes feltölteni. Viszont ez a kis váltógumi jól meg volt már kopva. Visszatettem a gyári kipufogó, évek óta nem volt fent és azt tapasztaltam, hogy egy izzó kályha lesz belőle alapvetően gyorsan. Az Akrapovicom titánium, nagyon lassan melegszik, és piszok gyorsan hűlik. Gyári nektek is gyorsan felhevül és aztán sugározza a hőt, mint a nap?
Úgy tűnik nem kell új karmantyú szett...de a kérdésem az lenne, hogy a belső karmantyút - ami szélesebb mint a külső - hogy tegyem be ? Be tudom tenni fordítva is.? Bevallom nem látom a különbséget....hogy meg lenne döntve a fala vagy ilyesmi... Ha fordítva teszem be, akkor az számít ?
FZS1000 keresőben vagyok még mindig, ha van valakinek eladó, jelezzétek.
Kicsit hátrébb leírtam a kívánalmakat...
Köszi!
Sziasztok !
FZS1000-hez van valakinek elfekvőben első főfékhenger felújítókészlet ? Budapesti átvétellel ?
Köszi
440 ccm vagy 140 mm légrés ha már kivetted mérd meg a rugót is 347 mm -nek kell lenni
Az első teleszkópokban mennyi az olaj mennyisége?FZS1000 2002-es.Köszi
Hústű.
Köszi akkor jó, megnyugodtam.
Fogpiszkáló?
Flexem sincs. De van dekopírunk. Asszony használja.
Szintúgy. Városban mire a harmadik lámpához érek, máris pörögnek a ventilátorok. Ausztriában 12-15 fokban tartósan 85 alatt volt, de sehol máshol.
Mindenkié ilyen, sokat érdeklődtem Fazeresek között. Ügyelni kell, hogy a víz mindig szinten legyen, de nem jellemző a párolgás.
flexe cdak van...mee az gáz ha nincs....
Ez rossz dolig.De egy kis pálcikát ledugva megsaccolható.Mondanám hogy le is lehet vágni a csavarból ha hosszú de ezután inkább nem.
Hali!
Fz1 s Nektek milyen üzemi hőmérsékleten dolgozik?
Nekem pillanatok alatt (3-4 perc) 80fölött van,és még följebb kúszik,95 alatt sosincs a kijelző.
Köszi.
Maximum szívószál van otthon (de az epres is és vaníliás is), meg vonalzó. :-)
Saccra 25 milis lehet,egy tolómérőt ha ledugsz a vázba kiderül.
Igen. Bár nekem ott van egy alátét is. Volt egy alátét is. :-)
14-es?