Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a magassághoz még jó lenne.

A szín az már egy másik kérdés.
Bakker, le kéne vágnom 6 centit a lábamból. Meg kéne kék festék. :-(
Üdv

Ha valakit esetleg érdekelne, eladóvá vált ez a Red Paddock dzseki.
80kg körüli és 175-180cm magassághoz szerintem jól passzol.
Egy alkalommal volt hordva.

Ár 32000ft
Minimálisan alku képes
Ha vkit érdekelne Fz6s 2 hez puig plexi!uj fel nem szerelt,10cm rel hosszabb mint az eredeti!fazer felirattal!iár 30e Ft!!
97-03 közötti Fzs 600/Fazerre Metzeler Roadtec Z6 120/160 vadiúj
párban 49eft.Már csak 3 szett.Ha viszed mindet akkor 140e!Csak tel:70-3179083.
Tuti, hogy nagyon drága a kiállítási díj. Utóbbi években semmi említésre méltó akció nem volt a ruházatos áruházaknál. Mugen Race-nél láttam csak nagy mínuszokat, de azt megkapod a boltban is, ott mindig akciós minden. Emlékszem, évekkel korábban az egész éves költségvetést zsebre vágta mindenki és ott szórta el, mert nagyon jó kedvezmények voltak. Most? Semmi, esetleg a kifutó modelleket odaadják pár %-kal olcsóbban.
-> Vagy azért, mert az emberek megveszik így is - bár "évekkel ezelőtt" mindenki hatalmas szatyrokkal sétált, most alig láttam valakinél valami mást, mint szórólapokat,
-> Vagy annyira drága a kiállítási díj, hogy nem férnek bele a nagy akciók.
Csal azt nem értem, folyamatosan reklámozzák, hogy ennyivel, annyival nőtt a motoreladás.... Az új mocik ára horror, (a mi pénzünkhöz) nem véletlenül hoznak be annyi használtat. De ruha, alkatrész, stb, mindig kell.. Nem hiszem el, hogy a forgalmazóknak nem lett volna jó egy kiállítás.. Valszeg a kiállítási díjakban (is) kell keresni a problémát....
Csak itt az oldalon szinte mindenki fanyalog utalkozik mar elore.Utana meg jon a legalabb 15 galeria hogy szar volt mert nem egy ecima volt egy debreceni paros araert.
Boritekolhato volt.
Ez olyan jo magyaros a latogatok es a kiallitok reszerol is.
Es miota van motoros tarsadalom?
mondjuk régen, meg most is szinte luxus hobbinak számított a motorozás,,,
szerintem meg elég szégyen, hogy ide jutott a magyar motoros társadalom, élet, márkaképviseletek stb... ettől már nem hinném hogy tud lentebb süllyedni.
Szohoz se jutok a dobbenettol.
Mit szóltok hozzá, hogy elmarad a tavaszi motorkiállítás
Heló!Barátom szeretne venni 98 lovas fz6 n-es motort 700000ft max. és magyar papirokkal.Valaki tud ajánlani?
ha valakit érdekel esetleg egy 0 km-es karbon dob

https://www.kepesmotor.hu/onro...
Köszi!
Már eladtam egyben az elejét :(
Szia!
Pofátlan kérdés: A lámpát megtartod az "S"-ről?
Sziasztok! Szükségem volna egy kis segítségre. Győr környékén FZ6N-je valakinek? Pár dolgot szeretnék megnézni az elején. Leginkább a műszerfalat. Vettem egy S-et Novemberben és ledobtam a fejidomot. Csak szeretnék megkukkolni egy gyárit...
Már nézek 4 db honda dugattyút,szóval nem,kicseszett bátor vagyok mint a cigány lova.
Ön fél szembenézni a problémáival, Zoltán?
vannak gondok.
en felhangositanam a radiot.
Leírás alapján az összes eset hasonló, aztán megnézel egy csomó videót és rájössz, hogy mind más probléma. :D
Enyémmel csak akkor volt baj, amikor fix gázon tartottam, gyorsulásnál nem szaggatott.
neked nem hasonló volt
Elég idegesítő, az biztos. Próba erejéig lesz bele rakva 4db másik, és akkor kiderül. Akkor holnap már várható, hogy itt lesz, köszönöm szépen.
Hézag is át lett nézve, az is rendben van.