Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan igy néz, mérete 60X69X35 mm, ha kell, szólj, 23án megyek Magyarországra, elviszem, ára 7200 Huf..
Szia!
Szerelő haver szerezte be,írtam neki,ha válaszol jelzek.
1 év (kb.) vagy X ezer km, attól függ, melyik következik be hamarabb - ez az általános álláspont. Nekem az utóbbi két szervizem eléggé elcsúszott. Egyik alkalommal szűk egy éven belül léptem túl a csereperiódust, és az olaj nagyon szép volt, még bírta volna. Következő alkalommal bő másfél évig használtam ugyanazt az olajat kevesebb kilométeren át és nagyon sötét volt a színe leeresztéskor. Nem tudom a pontos összefüggést. Előző alkalomnál még akár hagyhattam is volna benne, utóbbinál pedig hamarabb kellett volna cserélni.
Az olajnak nem olyan jó, ha egy évnél tovább áll a gépben. Főleg ha télen be volt indítgatva. A hűtőben én 3 évente cseréltetem Castrol-ra a folyadékot.
A kérdés arra irányult - ezek szerint hülye kérdés - hogy a több havi álldogálás km-től függetlenül is megkívánja e a folyadékok és szűrők cseréjét. De ha nem, az csak jó. Bár rövidesen azért átnézetem a gépet, biztonságos legyen mindenek felett.
Szia!

Tenyleg koszi, hogy megnezted! Elado? :D
2-3e KM mulva lesz aktualis a fekbetet csere, addigra kellene ilyet nezzek valahonnan. Nagyon keves marka ad melle ilyen lemezt. Barmi tipp, hogy honnan utanrendelheto?
Szia!
Megnéztem,nekem ott van.
Mivel 10ezer km az olajcsere periódus, még nyugodtan mehetsz vele még ennyit. Nem is értem a kérdést.
Az a rezgescsillapito lemez.
Elvileg nem kene csorognie ha hianyzik akkor sem.
Ma már nem. Amúgy érdekes, mert Partzillás és más katalógusokban sincs elöl, csak hátul ilyen lemez (shim: 18, 19). Az imént duplacsekkoltam. Fura...
felulrol le tudnad fenykepezni?
Hello Fizzer Gang,

Megnézte az első fékeimet egy barátom, összehasonlította a robbantott rajzzal és látszólag semmi nem hiányzik. A hátsó fékbetéteim még a gyáriak, nem voltak szétszedve és ott fellelhető az, amit ő és ti is zajcsökkentő, hőelvezető lemeznek hívtatok.
Emlékeztek, hogy ilyen kis bigyó nektek elöl is van? Mert ha van, akkor nálam ez hiányzik. Ha nincs, akkor a fékpofák lehetnek méretpontatlanok.

Köszi!
Teljesen mindegy,told le a maradék Km-t.
Tavaly mákom volt, lényegében az első motorozást követő pár napon belül letudtam a szervizt, vagyis az évet friss cuccokkal kezdtem. Idén viszont már más a leányzó fekvése, nem lesz módom ilyen passzentosan csinálni a szervizt. Az utolsó olaj-szűrők-fékolaj csere óta (vagyis a tavalyi szezon eleje óta) 4500 km-t tettem a gépbe. Pihentessem a gépet, amíg nem tudom szervizeltetni, vagy mondjuk ha úgy adódik, akár 6-700 km még belefér? Tudom, hogy a 6ezerig van még 1500 km-em (a 10e-ig meg 5,5 ezer), de nem tudom, mennyire kellenek km-től függetlenül is az év elejei cserék.

Autónál más, mivel az négy évszakos.

Köszi. Remélem nem hülyeség amit kérdezek.
Tényleg ahány állomás, annyi szokás. Többnél is voltam mindenhol másba kötöttek bele.
Had kérdezzem már meg, van itt valaki aki részt vesz 2018.06.16-06.17.-én rendezett Yamahás találkozón ami Kakucs Ringen lesz? Fészbúk Yamahások csoportban (ZÁRT) van több infó róla ha valakit mozgatna a dolog. Pláne még az lenne ha, Somogy megye délibb részéről lennének résztvevők, akkor mehetnénk együtt.
Nekem fél éves kivonással kell fizessek durván 19.000 et, 2011/150Le... biztosítás szintén fél éves kivonás után kb. 16.000.- szerintem normál, ettől függetlenül szarjanak sünt :) Ezt a pénzt el is lehetne motorozni :)
Sziasztok. Nem akarlak elkeseríteni de hivatalosan 10 vagy 12cm kell, hogy legyen a távolság a motortól. Amikor a kpm-nél voltam pont előttem ilyen motor volt s ott mondta a vizsgabiztos. Ettől függetlenül átengedte.
Vizsgaállomás válogatja, szerintem jó lesz.
Mai moka :) uj indexek majd ki derül jo lesz e és hogy műszakin mit mondanak hogy jo helyen van e .
Én nem szoktam utánanézni, csak fizetek mint a katonatiszt
Köszi az infót
Dettó annyit perkálok én is egységesen számolnak
a jármű gyártási évében, illetve az azt követő három évben 345 forint kilowattonként;
a gyártási évet követő 4.-7. évben 300 forint kilowattonként;
a gyártási évet követő 8.-11. évben 230 forint kilowattonként;
a gyártási évet követő 12.-15. évben 185 forint kilowattonként;
a gyártási évet követő 16. évet követően 140 forint kilowattonként;
Szia!
Most fizettem be az éves adót a Fazer-re.
Az enyém 2004-es és 19.425ft-ot fizettem.
Az sok, vagy kevés?
Az önkormányzat dönti el, hogy hol mennyit fizetünk?
12 éves lett a Fazerem, megszánta az önkormányzat is, 7000-rel kevesebb az adó utána.
Elado motorkák érd 06209352002