Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van Peti.de ezt már korábban megbeszéltük.attol függetlenül nem gondoltam hogy radikális változás lesz.minden elismerésem a hyperpronak.
ha olvastad régebben ezt a fórumot akkor én már sokszor leírtam hogy a futómű volt eddig a legjobb befektetésem az fzs1000en :)
A gyári hátsósugóstag megpakolva (asszony,3 koffer) maximumra betekerve .kanyarbol valo kigyorsitás vag legyen autopalya felhajto bizony eléggé beült. Nem éreztem hogy lenne tartalék.szar uton meg egyszerüen végét jarta.az uj hatso tag amikor az asszony felült már mondta hogy kényelmesebb .érsd nem ült össze ugy érezte magasabban ül. És ez igaz is.alapbol nem emelte meg a hatulját csak nem "rogyik " meg alattad.es hihetetlen modon dolgozik.mint amikor egy super autoval mész es nem erzed benne a sebeségett.itt is ez történik annyira jol dolgozik es közben feszes hogy az tenyleg hihetetlen .az elsö rugo meg progressziv feketeskor nem ül be de abban a pill hogy elengedem a féket szinte ujra abban a helyzetben van.a hyperpro oldalan vannak videok hogy hogy dolgozik az ő rugostagjuk es hogy a gyári kint az uton.
Annyira sosem értettem a motor geometriájához, hogy tudjam, milyen változást hoz egy új hátsó rugóstag, vagy egy első teleszkóp upgrade/swap. Elmondod pár szóban, hogy mi volt az elvárásod az új rugótól és milyen változást hozott a cseréje? :)
Bocsi a hibákért.
Sziasztok.Egy kis élmény beszámoló.2 éve fzs 1000 fazer gazdaja vagyok.Sok kisebb, nagyobb turákra használjuk a párommal.Egyetlen gyenge potja van a motornak,ez pedig a futómüve.(összes teszen ezt hoztak fel negativként )Ezt megelégelve probaltam orvosolni a problémát.Végül a HYPERPRO streetboxot vásároltam meg.tegnap mar ki is probáltam a parommal.Háááát ...... beszarás !!!! Ilyent aladin nem tudna varázsolni rá. Egyszerüen lenyügözö !!! Hihetetlen. Minden egyes forintot megér !!
Ezen megtalálod szerintem:

https://www.colorrite.com/
Sziasztok! Érdekes kérdésem lenne, a FZ6 váz színkódját keresem (szürke 2004) ebben kérném a segítségeteket.
elkelt.
Vezesd az akksiról, az elsö lámpa vezetétét meg kösd relére.
Sziasztok ! Kis segítségre lenne szükségem. Van egy 1000-es Fazerom amibe bele lett rakva egy többfunkciós Fazer kijelző.(mellékelt kép) Sajnos ügyesen addig nyomkodtam,amíg eltűnt róla minden infó. Van valakinek esetleg ugyan ilyen beépítve ? Vagy van valaki aki ezt újra tudja indítani,vagy programozni ?
Sziasztok ! Kis segítségre lenne szükségem. A Fazerombe be van építve egy többfunkciós kijelző ( a mellékelt képen látod) amit sikeresen addig nyomkodtam,amíg minden infó eltünt róla. Van valakinek ilyen beépítve ? Esetleg tudja valaki újra indítani,vagy programozni ?
Sziasztok! Lenne két kérdésem. Hol lehet leömlő tisztításhoz harpic power 10 lefolyó tisztíto gélt venni? Ahol lakom már megnéztem a tescot, spart, lidlt, aldit és nem találtam egyikben sem! A másik az lenne hogy rendeltem usb-s telefon tartót motorra. Úgy szeretném bekötno hogy ha gyújtás van a motron csak akkor kapjon 12v-ot. Az előző tulaj az első lámpák vezetékére tett ledes menetfényt. Én ezt már leszedtem gondoltam oda bekötöm. De elág vékonyka a vezeték és a telefon tartóra 5A van ráírva, kimeneti áramerösségre és félek hogy elég a vezeték. Tudom hogy elég hosszon fogalmaztam remélem érthető hogy mit szeretnék. Üdv.: Péter
Nekem 5 ezernél érezni a fiamnak a motorján 6 ezernél. Nem kell vele foglalkozni.
7ezernél nekem is.
Üdv! FZ6-S túraplexi eladó!
Infó a linken: https://www.kepesmotor.hu/idom...
Sziasztok!
Egy ismerősömnek az FZ6 -os motorján remeg, vibrál a kormány, a markolatnál érzi. Mik lehetnek a problémák.
Aggtelekhez (közel) eső szlovákiai egynapos túraútvonala van valakinek elmentve?
Sziasztok!
Van egy Fz6 S2 Givi plexim eladó, ha valakit érdekel. Givi 440D a típusa.
Szép állapotú, minimális használati nyomok vannak rajta.
25.000 Ft
77,5 ezer km van a motorban. Mondjuk a féket már tavaly is jelezte hozzá jobban értő kollégám. Meg mondjuk használom is rendszeresen. Mármint nem vagyok a csak első fékes fazon.
A lánc akkor ennyiért menjen el mondjuk 35-40eKm-t, az nálam szerintem tovább tart, mint ameddig a motor meglesz.
Úgy értem, azt nem tudom, a mostani milyen.
Mennyi van a motorodban, hogy a hátsó fékbetét elkopott? Én 2,5 éve tévhit miatt rendeltem hátsót fékbetétet, azt hittem cserés, közben nem, és csak azért fogom idén berakni/berakatni, hogy ne a polcon porosodjon, mert majd' 3 év után sem akarok elkopni annyira a hátsó (68e-nél gyári!), hogy indokolt legyen a cseréje. Gondoltam meghirdetem 12 helyett 8-ért, de úgy voltam vele, ha nekem 70e-nél még gyári van, nem sokan kereshetnek ilyet. A D.I.D láncokról nagyon általános vélemény van, kevesektől hallottam, hogy láncból gyárit vettek (első fogaskerékből szoktak), miután elkopott az első szett. 34%-kal drágább, de hogy annyival is többet menjen el,... azt nem tudom.
Ennyiért biztos hogy gyári.A gyári emblémás cuccoknak szokott ilyen eszement áruk lenni.

Nekem azért könnyebb.A Gyári is RK gxw.Ammeg németből szettben 52+ PK.

https://www.ebay.com/itm/Trium...
Én ugyan nem tudom. Azt se tudom, most gyári volt e a lánc, nem láttam rajta pici Yamaha emblémákat. :-)
Szerintem nem,de tetudod.A gyári az mocskosdrága.