Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az extrák árai szörnyűek. MO-n vállalatként hivatalosan nem értékesíthetsz ingóságokat beszerzési ár alatt, versenyszabály. Amikor 600.000,-Ft-os "dobozszett" vagy "adventure pack" le van értékelve 300.000-re és ismered ezt a szabályt és tudod, hogy még a 300 ezren is keresnek bőven, akkor az rosszul esik. :D Mármint megvenni még 300-ért is...
Voltam a szalonban. Kezdésnek adtak 150e kedvezményt a 3,3M-ból. De ez is csak akkor, ha nincs a Kawa féle 2,99% THM-es finanszírozás. Akkor nincs kedvezmény. A motoromra hétfőn mondanak árat, akkor lesz benn az a kolléga, aki hozzáfér az Eurotax-hoz. Kiegészítőkből tudnak adni jelentős kedvezményt. Nos, egyelőre nem érzem, hogy nagyon el akarják adni a két mocijukból az egyiket, miközben éves szinten adnak el ilyet Mao-n 6-7 db-ot. Egyébkent odahozzák vidékről a két XRS-t. Szép darab. Rövidnek néz ki, olyan kis tömzsi. Az üléspozíció felül egész jó, a lábam már kérdéses, az be tud görcsölni mindentől.
Köszi a válaszokat, vidámabb nem lettem.
Én bontott generátort vettem bele, szóval csak az ég tudja meddig lehet jó. Eléggé eljátszott a bizalmamat.
Nem merek felülni Elmenni egy nagyobb túrára mert megin ott hagy. Nehogy a végén lecseréljem egy hornetre.
Szia Tomi,
Nézted mikori a hsz amire reagáltál?
Erre a tipusra nem kell. - ez nem szitál az életben sem. - villaszöge sem olyan!
2006-osoknál repedhet a váz, 2006-2007 év közepe között sok a szelephibás, viszont ez a mágnes-leválás 2012(!)-ig van jelen a Fazereknél. Az új alkatrészt már új számon adták ki. Ahol nem ér olyan sokat 300,-Euro mint itthon (egy alkatrészért), ott gyakran megelőzés céljából cserélik, mert ha leválik és szétrobban, a keletkezett kár mértéke szerencsén múlik, de minimum ennek duplájról, 600,-Euróról (plusz munkadíjról) olvasni. Súlyos...
Teljesen spontán jön, minden előjel nélkül. Hol 30e KM-nél, hol 60e-nél. Kérdeztem és sajnos nálam sem garancia, hogy ha már elment 70-et, akkor nem fog előjönni. Beleültették a bogarat a fülembe, de próbálok megfeledkezni ennek a lehetőségéről...
Szia!
Akkor én valószinűleg nagyon kifogtam a jót, az enyémben 86 ezer km van és eddig még semmi baja nem volt. Csak a kötelező szervizekre és kopó-fogyó alkatrészekre költöttem, meghibásodás eddig SEMMI! Jah.......helyzetjelző izzót cseréltem. Ennyi.
Tisztában vagyok vele. Viszont matekból jó voltam, tudom mi a tervem, oszt felőlem ha nem nyer már egy fillért sem, de nekem nem jó, megyek tovább.
Ezzel nincs gond.Csak számítani kell ra.
Mindig jóval ár alatt számolnak be mindent. Autót, motort. Mindkettön keresni akarnak.
Xsr?
Beszámításnal szuneteltesd a hahus hirdetést,ránéznek és élből haromkiloval kevesebbért számítják be.
Bár ismerik az Árakat szóval tuti átlag kínálati ár alatt lesz az ajánlat.
Holnap megyek szalonba. Rám üzentek, hogy készleten lévő motorra tudnak jó árat mondani. Kíváncsi leszek, meg arra is, beszámításra mit mondanak.
Elso szora lejott ket kilo.
Ha lett volna penzem extrakra arra meg lehetett volna csomagban valamit jatszani de nem volt,igy utolag azok mar kevesebb engednmennyel jottek.
Az is valami, ha kis bizbaszokra nem kell elkölteni még 2 kilót mondjuk.
Ha olcsobb nem is lesz, a felszereltégen tudsz javitani.
Ha már látom, hogy Triumph új, kérdeznélek, mi a tapasztalat új motor vásárlás kapcsán. Van egy kis játéktér árban? Vagy nagyon kötik az árat a katalógushoz?
fazer 1000-re gondoltam! semmiféle nagy csopira
virago kicsi és gyenge ,ha utas van az 1000-sel sokkal jobban jársz... virago játékmotor...és ezt most nem sértésből írtam!
Sziasztok!
Szeretném megvenni életem első utcai motorját. Eddig (cross motoroztam) és az fzs (2000evjarat) nagyon bejön. Illetve a Yamaha chopperje a virago. Hosszabb utakra használnám őket, max Horvátország-Magyarország távokra. Kérdésem az lenne, melyik a megfelelőbb erre a célra. Mindkettő nagyon tetszik. Az egyik 525-os a másik 600-as. Ebben kezdő vagyok nagyon. Fontos a kennyelem, az hogy két személlyel mennek mindenképp. A fazer-re hajlok leginkabb. Ezért érdekelne a véleményetek! Köszönöm szépen!!
Sziasztok!

2005-ös FZ6S kormányát szeretném lecserélni. Nem tud valaki eladó FZ1 kormányt? Nagyon sok külföldi oldalon olvasom, hogy sokan erre cserélik. Vagy ti mást ajánlotok?

Köszi
Sziasztok!
Kivancsi lennék a véleményetekre. Van egy 2006 os fz1 em. Idei évben sajnos jócskán költenem kelett rá. Ott hagyott az út mellett egy hosszú túrán, a generator nál elmászott az összes mágnes. Cserelhettem ki. Bontott alkatrész 80 ezer. Most a jobb oldali ventilátor és a hűtő gomba adta meg magát. Nem kapcsol a ventilátor, már egyik sem. A legújabb hogy ki írt valami hiba kódot. Ami miadt nem indul. Ha jól értelmezem a főtengely jeladó mondta be az unalmast.
Kérdés az lenne. Kinek milyen problémája volt még. Mire számítsak? Már azon gondolkodom hogy átülök valami másra....
Az az egyik legszebb része.
lámpával
Ez a Triumph egyébként szép motor... lenne, valami normális lámával.