Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv emberek! Vásárolnék egy 2006-os fz1-t annyi a probléma hogy papíron 106le, az eladó szerint csak papíron van fojtva de ő sem teljesen biztos a dologban. Franciából behozott motorról és kereskedőről van szó. Ha benne is van a fokytás azt ki tudom szedetni belőle? Válaszotokat előre is köszönöm!
Sziasztok.
Tudom hülye kérdés meg már biztos volt téma,de véleményt szeretnék kérni Fz1-ről.Megbízhatóság,tipushibàk stb...
Köszönöm
https://auto.jofogas.hu/budapest/Yamaha_Fz6_S2_csomagtarto_Givi_Plx360_91700813.htm
Kösz,nem ilyenre gondoltam, Givire. :)
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Yamaha_fz6_oldaltaska_tarto_konzol_91340319.htm
Üdv Tagok! Nincs valakinek eladó oldaltáska tartója fz6-ra?
Eladnám eloxált fék és kuplungkaromat gyárira visszaváltás miatt.
https://www.kepesmotor.hu/fek_...
Termignoni dobhoz nincs valakinek kölcsön db killere? Vinném lassan műszakira a gépet,de nincs hozza killerem.
Szia,
Nagyon sok, több annál mintsem pár alkatrész cserével megnyerd azt a “pár” lóerőt. Blokkcserével talán de az megint más nem fér be a karibi miatt (többek között)
Köszi srácok,de én kifejezettem bódisra vadászok olcsó piculáért ;) Termignoni van fent jelenleg az is durrog mint atom. De azért dobd a linket pls.
Üdv Csoport tagok.
Az lenne a kérdésem tud e valaki abban segíteni,hogy 2006 os FZ6S és az ugyan olyan évjáratú R6 motor blokkjában mi a különbség.?
Hellósztok! Ha esetleg valakit érdekelne van egy eledó Yamaha FZ6 Gyári doboztartó (összes csavarjával hiánytalan állaptban)+ 50 L Gyári doboz szinte karcmentes állapotban!
ˇˇ LeoVince-em volt nekem is, fenevad hangja van dB-killer nélkül, folyton durrog. Gyakran jártam egy R1 társaságában, azon is nyitott dobok voltak. Enyém sokak szerint "nagyobbnak" hallatszott. ;) A típust bátran ajánlom és a hirdetési ár is jó! Szerintem kis alku belefér nála is, akkor meg pláne. Van YT-on videóm, privátban el tudom küldeni, Mugen. :)
Szia.
Van két szettem FZ6-hoz.
Egy LeoVince kúpos vegű szett E-s db killeres 90e.A másik Shark karbon szintén E-db killeres 75e.
A felszereléshez szükséges tartozékaival.
Ha érdekel 70-3179083.udv Pali
De van még telefonszámom, ha gondolod, és nem találsz.
Jelcsának szerintem van.
Ha kell elérhetőség, keress privátban!
Valakinek nincs véletlenül elfekvőben egy gyári fékkarja FZS 1000-hez?
Vevö lennék rá! Esetleg van cserébe két eloxált állítható tuning karom.
Bátran vedd fel velük a kapcsolatot, nagyon korrekt csapat!
Van kínálat bőven.
Bódis mennyiért csinál dobot mostanság? Vkinek eladó esetleg?FZ6
Sziasztok! Az alany 2008-as Fz6s2 . A probléma Folyamatos 100-110 km/h -as sebesség mellett kigyulladt a check engine lámpa és belassult a motor. Mintha három henger ment volna. Benzinkút. Pihenés. Tankolás 100-as benzin. Utána semmi probléma. Hazafelé menet közben 2x par másodperc "kihagyas" majdnem hazaértünk . Utána 10 km en keresztül. Lassú tempóban haza. Befordultunk a parkolóba teljesen leállt. Az olaj benzin szagú. Esetleg járt már igy valaki? Válaszokat előre köszönöm.
Fz 6 n -re van egy gyári ülésem ha érdekel valakit, a csatolt képen láthatóan keresztben lévő ragasztó csík alatt kb 3 cm-es törés van a huzaton, azért lett leragasztva,hogy a víz ne menjen be a szivacsra mert munkába jártam a motorral és a szabadban parkolt,de soha nem lett vizes a szivacs. A Jófogáson többet tudsz róla.
Bocs elírtam 2006 akkor azoknak még van?
A 2015-2016-osoknak már az égvilágon semmi.
Köszönöm!
Sziasztok! Biztos volt már sokszor de nem nagyon találok róla semmit, mégpedig tervben van egy 2016 környéki Fz1S vásárlása.Van valami gyenge pontja a motornak amire figyelni kell vagy típus hiba ilyesmi, tartós megbízható motorok ezek? Köszönöm a segítséget!