Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skacok. Autol metal polisht használt valaki leömlő takarításra? Illetve mit tudnátok ajánlani?(fz6)
Ez a tarto onmagaban sem rossz.
A Kriega táska felfogatásához lenne ötletem nekem is. Mármint a saját mocimhoz. Viszont: Az SW motechnek van a Legend táskája, meg a SysBag is. Mindkettőt saz SLC rendszerre lehet feltenni. A bjom az, hogy ha a táska nincs a motoron, akkor ezek a konzolok nem olyan szépek. MÉg az SW M egész türhető, de szépnek nem mondanám, pont a hátsó traktus légiességét veszi el. De most találtam az SW M-nél rajtszámtartót,szálcsiszolt alu, és az SLC konzolra megy rá. Ha nincs fenn a táska, akkor mehet rajtszámtartó. Talán így kicsit korrektebb a kinézet. (A konzol fel- leszedegetése sajnos nem olyan egyszerű, és a csavarnak sem tesz jót, a leírás szerint be is kéne ragasztani.) https://sw-motech.com/en/bike/... Erre egyébként még a Kriega oldaltáskáját is fel tudnám aplikáni.
Kár. Pedig lennének ötleteim a motorra.
Dehogy tudok, de mivel ez a muanyag tartja a labtartotol el a cuccot, es kb egyik oldal sem parhuzamos egyikkel sem valami 3d letapogato is kene hozza, ennek az ara meg kb ott van mintha megvennem az egeszet gyariban.
Tudsz 3d-t nyomtatni?
Nekem ez nem tűnt fel, mondjuk 2-3 évente cserélve is van.
Igen,az az egyik legszebb része.
Csak az az első lámpa...szép motor ám!
Komplett sw-motech kiállítás.
Apránkénti beszerzés.A blaze meg nincs ferakva.Megkadtam a tartókarral.Valszeg nem homade lesz hanem a méregdrága gyári.Nem tudtam kifaragni 3D-ben életképesen a lábtartóra kapcsolódó elemet.
Úgy értettem, magadnak mit találtál....
Nem találtam xsr-hez passzolót az easylock a givitől vagy a nem puha aero a motechtől.De azok drágák.
Képet! Vagy linket.
Fojtószelep szinkron.....
A motechnek is meg givinek is van félig puha megoldása.
Otthagyni meg egy kábelzárral még a sisakot is otthagyom.
Egy dobozt kb ugyanannyi idő felnyitni mint egy puha táskát felvágni.Meglpően strapabíró az anyaguk.És alaphelyzetben ha megyek a motorral nem távolodom el tőle sokáig,éjszakára meg evidens a szálláson tartása.A civilizáltabb hegyi részeken soha,senki még csak gyanús lépést sem tett a táskák felé.
Ha meg elviszik hát puff neki,pár büdöszoknin meg olcsó decathlonos pólón kívül sokmindent nem tud vinni.
De ha nagyon parázol pacsafe hálóval lehetetlen a lopás.
Bár mint mondtam nem nekem kell hogy jól mutasson,nem az én motorom.
Nekem a hozzám passzoló szett már megvan.
Amit még el tudok képzelni, hogy ennek a konzolnak a használatával egy pár Kriega nyeregtáska. Kriega Saddlebags Duo-36.
Nekem Palvin Barbi tetszik, motorral is motor nélkül is. Napi szintre jó a Kriega táskám, de egy 3-4 naposra kevés, ezért próbálom a lehető legkevésbé fájdalmas dobozos megoldást találni. Nincs annál jobb, mikor bárhol otthagyhatod a motort a zárt kemény dobozzal.. A textil táskák kicsit, majdnem ugyanennyibe kerülnek, és nem merném otthagyni. Pedig kinéztem az SW Motech tartóját (SLC), az még elég tűrhetően néz ki, vagy a Kriega oldaltáskáját.
Nekem stílusidegen bármilyen doboz egy ilyen motoron,de ha neked ez a két neszeszer tetszik hajrá.
@Zoli32.01 az indexet valszeg nekem nem kéne bántani, mert nem a gyári helyén van, hanem hátrébb.
@Zoli32.01 vélemény? Esetleg egy másik dobozával a Shad-nak?
Valamennyit nekem is ingadozik nekem is de nem zavaró de nem is hallom a motor hangján.
Gyári dobbal van.
A videót nem tudtam felrakni ide.
1080 az állandó alapjárat, de fel-le ugrál, 1020, 1140.
Nem is az a lènyeg, hogy óra szerint nem stabil, hanem hogy a motor hangján is hallom. Hülye emberi szokás, hogy ami zavarja, arra koncentrál, még ha nem is lényeges dolog.
Csak azért kérdeztem, törődjek bele hogy ez ilyen, vagy keressek másik szerelőt, aki be tudná szinkronizálni?
Valamikor még írtam is posztot erről, nekem nyitott dobbal 270 körül ingadozott és tompítóval ilyen 80 körüli volt az átlag. 100 nem tűnik soknak.