Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az asszony is pont így ment vele
Csak nemnormális az aki meg meri kérdezni hogy a hirdetett ár harmadánál kicsit ócccóbban ,átirás nélkül nem e lehetne e
Motor nincs ,

De van valami szokatlan és számomra eddig ösmeretlen :) keresek mindjárt képet
Ja kicsit megfogott

Végre itt a hétvége
"Hogy hülye vagy telefonon megmondtam volna..." .
Akkor most motormentes vagy?
2:33-nál rámentél a hóra. (mondjuk az pozitív hogy nem ütöttél el senkit)
Most megy a híradóban
Igen , ők nem akarnak bank, és biztosítóvá válni, Posta orra előtt lenne még most is a lehetőség, a mai netes rendelős világban. országosan lefedett kész hálózat. Mekkora előny ez? Mára szinte eltűnik a másnapos csomag. Dolgozónak minimálbér,nem versenyképes csomagárak, de biztosítást vinni kell ha kedves a minimálbéres állás. = kihalnak
Más cégeknek elég csak a csomag,a postának még rengeteg minden van mellette,és úgyis meg kell tenni a napi kört ...
El , legalább 50-60 telefon volt rá . A felének mondtam h minden fasza , de majd 1 éve nem ment , és most nem indul, nem is jöttek el.
Aztán mikor megszakértetted megcsináltam amiket mondtál, és láss csodát ment, mindig ,akkor meg sajnáltam már .Húztam az időt hogy nekem csak a hétvége jó , meg csak a jövőhét, meg hogy 2 hétig nem leszek itthon....
Aztán mikor rábólintottam fájó szívvel hogy mehet , az első csáááápát megállapította hogy víííres ennek a torka tesvííírem , de váás áraba elviszem oszt örülhetsz , ja meg igaz hogy ingyen kellett volna, de átirásra nincs pííííz , úgyhogy üzembentartóival , nyitottadásvételi, meg egyéb ....
Hmmm mondom ezért eljöhettél 150 kmert a 30 éves ablakig körberozsdás béjemvével a 4 tükörsima gumidon.Hogy hülye vagy telefonon megmondtam volna...
De aztán a második vásárló , szinte ki se akarta próbálni,leszállt a vonatról ,meglátta ,és húzta elő az adásvételit,(nekem kellett győzködni,probálja ) ,
Nekem a héten érkezett meg egy november 21.-i rendelés kínából. Igaz már az árát visszakértem. Szóval még van remény...
Oda nem mert az az autó helye.
Még mindig várom a nejem karácsonyi ajándékát Indiából, ami mellesleg eléggé qrvadrága volt. (a gyakorlati értékéhez képest, mert vehettem volna helyette kormánytelót a GTR-re, vagy egy jobb sisakot) )
A nyomkövetés szerint elindult nov. 26-án Indiából, aztán az itteni posta szerint meg jól nem ért ide, szépen nem hallottak róla. (most kerestetés van odaátról)
Egyébként jó hogy azért benéztél, még ha csak 1 évvel ez előttre is. (elvitték az FZR-t?)
De kell mert ha fel akarom mondani mert váltanék, azt egy hónappal előtte kell. (abból meg szeretnek kicsúszni, de gondolom ez tiszta véletlen lehet)
Gidám ez 1 éve volt bammeg jó rég nem jártál felénk vagy csak olvasod vissza

Amúgy nincs több dolguk mert ott a kisegítő futár cég
Van rajta polisztirol kivul
Ne bántsátok őket , egyre több szrt adnak a nyakukba egyre kevesebbért . Minden viccen kívül hamarosan ki fog halni ez a faj.
Nyugi, nem kell azt figyelni... a fizetési felszólítót MINDIG küldik Mennyivel jobb volt, mikor minden évben novemberben kellet ezzel xarakodni... az nem maradt el véletlen. Mi is 4 járműre fizetünk, persze mind máskor jár le
Az a forgácslemez fal nem hideg egy kicsit ezekben a mínuszokban? Vagy kívül van rajta valami szigetelés?
Ide is fèrne mèg motot