Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyünk pontosak kérem nem vágtam le semmilyen kanyart
Elmentem benne egyenesen és még csíkot is húztam a háccsó fékkel de mák volt az biztos
Az audis is milyen rendes volt hogy nem ment át rajtad amikor levágtad a kanyart a szerpentinen.
Az Olaszoknál vicces volt ahogy a robogósok (inkább 200-astól felfelé voltak, 50-es meg ilyesmi nem nagyon volt) álló bójaként kerülgettek minket a belvárosi forgalomban, pedig mi úgy éreztük hogy haladunk a forgalommal. (egy-két vidin látszik is amiket feltettünk)
Hazaérve a hexagonnal én is átvettem ennek a lendületnek a 20-25%-át és meglepve tapasztaltam hogy még élek, bár főleg a szerencsémnek volt köszönhető.
Emléxem.
De arra is, amikor: "De mé nem mész előre????" -Mert ez vasúti átjáró b&szod és ott az Astra kettővel előttünk.
Többieknek:
Az osztrákok nagy része meg vaskalaposabb (gyökér) volt a forgalomban, mint mi itthon. Tényleg szikrázott a szemük amikor néha (lassan&udvariasan) előre gurultunk valahol. (ezen csodálkoztam is, hogy nem is annyira rossz itt nálunk közlekedni)
De az Olaszok....
Az Olaszoknál meg országúton mentünk szépen 80-nal (70-es tábla volt és záróvonal hosszan, nem is akartuk megelőzni) az 500-as (új) Fiat mögött, aztán mikor a csaj pár perc múlva észrevette hogy ott megyünk mögötte, majd belerántotta az autót az árokba, úgy kapta félre a kormányt hogy elengedjen minket. És szinte az összes ilyen volt, még a szembe jövő kamionok is félrehúzódtak amennyire tudtak, hogy segítsék a szembe jövőt. (autóst is, nem csak a motorosokat)
Próbáltam ebből hasznosítani itthon egy kicsit, a második napon már majdnem eltapostak.
Emléxel, a sógorokat mennyire felbaxta, mikor előre mentünk?
Többiek, képzeljétek, hogy egy jóltartott, jólnevelt osztrák birkát annyira felhúztunk, hogy rámhúzta a kormányt de persze kikerültem és otthagytam a faxba
Olaszoknál, meg ha meglátnak a tükörben, nyílik a hely... de legtöbbx eleve hagynak ki, és ott zúz el minden motoros Az osztrákok sótlan faxok.
ilyennel nem volt gondom nem tudott utánam jönni ha akart se :D
https://hegylakok.hu/2017/01/o...

"2. Ezek szerint, ha megáll a sor, bármikor kikerülhetem a kocsikat?
Nem. A KRESZ 36. paragrafus minden egyes pontja a párhuzamos közlekedésre vonatkozik, vagyis egyszerű országúton, például a vasúti átjáró előtti sornál már hiába hivatkozol erre. Ha többsávos az út, és torlódnak a kocsik, akkor az álló verdák mellett, s között gurulhatsz előre."
....Főleg ha ott áll a rendőr Astra a sorban.
Villanyautó, mi? Mondtam én hogy baromság.
Én is magamnak vágnám, de mi még nem tartunk itt. Juci biztosan tudná tökéletesen csinálni (hiszen a doktornénik ügyesek ) ott valami más lehetett a háttérben.
Tegnap óta töltődik ez a sz&r, nemsokára kiderül hogy meddig jutunk vele. (egyéb esetben felveszek egy sapkát és megyek az Euronicsba)
Nekem is volt egy noname német 25e ft volt 18 éve vettem most halt meg. Működik még csak elszállt az ereje már kicsi hajnál is megakad. Volt remington aksis na az 3 hónapot bírt, most egy 2000ftos os osanossal tolom de amint lesz keret veszek egy fodrászvágót megint.
Kircsi a séró, ne is nyúljatok hozzá!

Én is olyan teszkós hajvágóval kezdtem, de mindig szopás volt vele, húzta a hajam. 1x vettem egy "drágát" Remington, asszem, kerámia kés, meg faxom, ígértek mindent. Na az jó is volt, vág szépen, de ha kicsit gyorsabban tolod, akkor megakad, mert kiccsi az ereje. Így használtuk, de mindig összevesztünk az asszonnyal (lasabban told, baz+, nem kitépni kell, levágni) ennek az lett a következménye, hogy már magam, vágom jó ideje.
Vettem egy olyat, amit fodrászok használnak, valami német, sosem hallot nevű, na az viszi. Én ezt a kevés hajamat 2 hetente vágom, 10 perc alatt kész, frizurára nem sok időt kell fordítanom
Ez csak egy afféle szólás-mondás, nem szó szerint kell érteni, mert manapság az nem divat - a 4 japó közti viszonyról volt szó...
A BMW-t nem is említettem, az természetesen über alles
egyen séronk van tudatalatti dolog ez :D
Az.
Még mák hogy nem tartott ki addig hogy belenyírjon felül is.
Ez nagyon király! Olyan depes módos mintha most kaptad volna meg a behívót.
Én meg olyan kamiont.
Ilyen kamerát én is akarok mint ami kamionban van.
Nem tud németül, csak hallotta már valahol.
Nincs kép.
Nekem philips van az használható a többi vicc képet tegyél már fel a frizuról Én épp tegnap nyírtam magam. Az enyém már egy csomószor tönkre akart menni de nem engedtem neki. Akksija beszart alig bírtam szétszedni aztán látom, hogy egy egyszerű ceruza akksi van benne volt is otthon betettem tökéletes. Leejtettem kitörött a fésüjéből pár fog de működik így használom évek óta most néztem szét és látom van az ebayon hozzá pár ezerért rendeltem is egyet. 10 éve már biztos megvan....
De azt mondta: a négy japán márka úgy über alles... A négy japán márka mindenek felett
Mivel az az átok sújt hogy 2 havonta mehetek a fodrászhoz (tudom hogy vannak akiket ez már nem érint) így régóta érik bennem az elhatározás hogy veszek egy hajnyírót és megbízom a feleségem hogy nyírjon meg.
A napokban az ötletet hallva apám odaadta a hajnyíróját, mivel ő megvette anno, de nem szokta használni.
Ma neki is állítottam a nejem hogy akkor nyírás van. (még sosem csinálta, de mivel minden kislány szeretett volna fodrász lenni, így szerintem ezt alapból tudják)
Oda is települtünk a tükör elé, ez a sz&r (Dyras, 5-6 éves ) meg működött is vagy 10 percig, mire lemerült az akksija. (előtte a töltőn volt 2 órát) Mondom mindegy, akkor bedugjuk a konnektorba és nyírunk úgy, megesik hogy a villanyborotvám (Philips, vagy 15 éve használom és még mindig penge) is lemerül és akkor az is csak hálózatról megy.
Az persze csak akkor derült ki hogy ez a f&s NEM működik hálózatról, csak tölteni lehet és kell neki vagy NYOLC ÓRA mire használható lesz. (töltve lett az első kísérlet után 1 órát, de az ~2 percnyi üzemre volt elég)
Most itt vagyok félig belenyírt hajjal, még mák hogy holnapig nem kell emberek közé mennem ilyen vadpunk séróval. (a dyrasnál meg az a degenerált barom amelyik ezt megtervezte az nyírjon vele kangörcsös orángutánt a majomházban )
Reggelig töltődik ez a sz@r, aztán folytatjuk. (én meg veszek egy Philips-et vagy valami hasonló normális cuccot)