Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sütni? Simán!
Amiota nézegeted a svájcit már lehet berozsdázott
Mennyit eszik a bömbi???
Úgy néz ki FZR 1000 lesz az meg többet eszik mint a 750... Mondjuk a tiednél biztos kevesebbet fog.
Sziasztok
Mért? jelen állás szerint csak montenbájkkal tudnál jönni az is keveset fogyaszt
vagy má' tucc valamit?
Azthiszem ez most változni fog....
Neked kell szeretni, nem másnak. Különben én is szeretem: jó sok cucc belefér vonszolni meg neked kell meg az is jól esik, hogy mindig többet fogyaszt, mint az enyém
Csövit viszont nagyon utálom emiatt
Szénhidrát? délután?
Mindegy, ha senki akkor megyek Stíriai metéltet sütni.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzr_600_r-11041416
(diszkréten mosolygós szmájli)
(kiegészítésként megjegyzem: egy Hornettel, vagy valami hasonlóval persze hogy sokkal könnyebb lenne motorozni, de mi túrázni járunk, ez meg arra való)
Egyébként most amúgy sem adnám el, mivel nemsokára megint menni kell túrázni. Ahhoz meg megbízható gép kell és én tudom hogy egy másikban úgysem bíznák meg ennyi idő alatt. A parkolóban való tologatástól eltekintve könnyű vele bánni, az Alpokban való kanyargás is könnyű volt vele. (csak normális gumik kellettek rá)
Nem kell rajta javítani semmit (jó, a bal tükörlapot kicserélem domborúra mert a sima lapon a felét sem látni a mögöttes forgalomnak, szóval senki se vágasson sima tükörlapot a gyári helyére ) indul-megy, szóval szerintem még sokáig meglesz.....meg szeretem is, bár tudom hogy mások meg nem.
A tiédről leért (meg még sokról leér) mert nem olyan széles mint ez az elefánt. (még ádám RT-jéről is éppen hogy, pedig neki fel volt emelve az ülés)
Cső azt vesz amit akar, én meg megyek a GTR-rel. (nem akarok olyan motort amiről majd leesik a fejidom alapjáraton )
Akkor èn nem megyek veletek,kakuktojásnak
Ájj bazze csak sztk-ba ne menjen az ember. odamegyek csak egy ekg vizsgálatra és eljövök influenzásan
Arra nem emléxem, az én motoromról mennyire ért le a lábad? (már csak azért, mennyire magas) - de ha arról se teli talppal, akkor is kb. 80 kg-al könnyebb, az sok...
Csővel megvetetjük azt a 850R-t, neked is keresünk valami kéthengeres levegős traktort, oszt' mehetünk 3 béjemvével
(vagy: túratársak állandó b&szogatásának megunása miatt eladó)
(én azt írnám hogy: láb nem teljesen leérése miatt eladó)
Ülés, kormány, sisak? (meg írnék én ilyen marhaságot hogy: "Nagyon szép gyári állapotú kedvencem családi okok miatt eladó."?)
Ez itt a hirdetésben 2006-os, az volt az utolsó évjárat. (a különbség annyi az enyém és ez között, hogy ennek már nincs világításkapcsolója és a lámpa felett van egy kicsi GTR embléma....meg kicsit világosabb bordó, meg nekem 82e van benne)
Az enyém 97-es és ha hirdetném kb. 800-850-et kérnék érte. A mókus azt a ledes, foteles csodát kb. 1 éve hirdeti 800-ért, de az 88-as, még az elején beszéltem vele, a 800-at is sértően olcsónak érezte. (persze nem ér többet 5-600-nál, bármennyire is jó szerinte)
A hátsó doboz más. Nem a tied?
Nem tudom hogy látszik-e a különbség.
Ez mondjuk jó ötlet az FZR teljesen jó fel lehet azt is dobozolni + megmarad egy csomó pénz....
Meguntad a birkózógépet? csak viccőlsz bolondozol
Különben meg ott egy FZR1000 az ólban, az is csak jó lenne valamire - de akkor kihez pakoljuk be az összes felesleges cuccot?
Vagy semmit?