Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello, csak szólok: motoros akció van a Lidl-ben :)
Ha már van kocsim legyen hozzá jogsi is :D alakul
Én most télen 2x basztam hanyat magam de úgy mint a filmekben szokták egy pillanat alatt két láb az égnek és hátra érkezés. Egyszer meg bringával Duna parton mentem a víz mellett sötéten csillogott a ferde partszakasz arra gondoltam, hogy ú basszus ez le van fagyva és abban a pillanatban kicsúszott a kerék oldalra.
Visegrádon laktunk, odafelé át a hegyen, haza körbe a 11-en, de ezt már írtam.
Felmentünk Dobogókőre gyalog (7 km erdő túra) oda, ahol a Pappszigetes talin voltunk (ismerős is volt a hely ) Ma meg a Rám szakadékhoz akartunk menni Dömösről, de 1 km után visszafordultunk, járhatatlan volt az erdei ösvény a lefagyott hótól - 3x estem seggre, és meguntam. Majd nyáron
Itthon voltam 13 óra körül elmentem a csőboltba vettem idomokat meg csövet csapot az ott van a 11-es mellet Tahitótfalun. Dunakanyarban mentetek vagy át a hegyeken?
Ott mentem el tőled 2 km-re - légvonalban gondoltam, megleplek, de kb. +30 km autózás lett volna, és ha nem vagy otthon... szervezkedni, kavarni meg nem akartam.
Szentendrén mentünk át, Pilisszentlászló felé, vissza meg a 11-en ma délután.
Vacsora után nálunk mindenképp séta van asszony szerint le kell járni így megúsztam 100 m-el
Lapos Elemér
Akkor nem jól mondták.
Az étterem meg jó-jó, de azért csak át kellett menni. (az meg milyen már)
Eszter Esztergomba gomba... mi baj a sorrenddel? de nem én találtam ki, így hallottam

Hát letelt, elő Valentin nap hogy majmoljuk az usákokat
3* hotel volt, tök olcsó, és mikor mondták, hogy a vacsora nem ott van, hanem át kell menni a szomszédba 100 m-re egy bónnal, még bosszúsak is voltunk... aztán kiderült, hogy az a szomszéd 4* hotel étterme, gourmet konyhával ilyen finomat már rég ettem, és vicc árat fizettünk így érte A félpanziós felárunk ott kb. az előételt futotta volna ki, ha az uccáról beeső vendégként eszünk
...de most már itthon, indulnak a munkás 7köznapok
A "Hova mész?" és a "Mi van a kosaradban?" felcserélendő.
Csak nem lejárt a lazítós hétvége?
http://www.borsonline.hu/aktua...
most jöttem el mellette, 3 óra körül, nem volt szép meg persze 3 km torlódás.
Kíváncsi vagyok, mi történt, ha megtudjuk... a sötét autóban (sztem Audi) voltak a rendőrök, de nem láttam rajta semmi jelzést (civilnek tűnt) - azzal igazoltattak? Sunyiság van itt valami
- Szia, szép kislány! Hogy hívnak? Hova mész? Mi van a kosaradban?
- Esztergomba
Tényleg azok.
94 körül jártam matek korrepetálásra, az üzlet mellett kellett elsétálnom :) ez volt amúgy a yakomoto elődje

Papám azt mesélte, hogy egy évi fizetése volt a Csepel 125.
Nem is tudom milyen motor lenne a maiak közül ami kb megfelelne annak...
A súlyos az, hogy a jelenlegi magyarországi fizetések mellett ezek lennének a reális árak.
17:28-tól.
22:00-tól
Álom : ennyiért megvenném az összeset 0km es tultároltként
. . . . . . . . . .

http://youtu.be/xdzi_AHSxhI
Persze.