Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiszedés: 4 db 80-as szöget benyomsz, oszt' kigyün. De kiszeded, nem vagy előrébb, mert a csatlakozó kábelek az ajzaton maradnak, neked egy tégla lesz a kezedben, seggén tűsorokkal semmit se tucc kezdeni vele.
... bár most jobban belegondolva... lehet, előre kijön a csati is... jó 10-12 éve szereltem bele, már nem emléxem
Jónak magyarázom én is :D :D :D
nyomkodhatom nem csinál semmit amúgy meg ha ráadod a gyújtást vagy az előlapot berakod bekapcsol autómatice
Láttam már egy párat többet is mint kellene
Az a bekapcsoló gomb azt nyomd meg.
mind1 mára pihenek végre
Jól tudod! Láttál már ilyesmit?
https://cache.osta.ee/iv2/auct...
azok mennek, annyit elértem hogy a bal oldalon kicsit kéken világít 1 gomb és annyi. Ki se tudom szedni nincs olyan kiszedő tüském.
de lehet, hogy van, én sem emléxem, lehet olyan, hogy csak egy lyuk, és azon kell beszúrni kiegyenesített GEM kapoccsal. Keress rajta ilyet! (persze kap-e tápot, az az első!!!)
Azon lehet, hogy nincs. Belsőtér lámpa meg a szivargyújtó működik? Ha igen lehet, hogy a magnó csatiját kellene lehúzni és visszadugni egy pillanatra. Van a hátuljában is egy bizti asszem....
Ilyenem van ennek hol a reset gombja mert hiába gúvasztottam a szemecském nem találtam sehol
blaupunkt lausanne cd31
enyém már túl van a próbaúton
Hát itt elmondta az ember a véleményét, azaz legtöbbünk véleményét csak hát neki már nem sok veszteni valója volt, mint a többieknek.
Liberális demokráciánkban a szólás szabad - csak aztán viseld a következményeit
Ha nem vagy liberális, buzi, zsidó (de a legjobb 1ccerre mind) akkor jobb, ha kussolsz a véleményeddel, mert 1ből lenáciznak. Ide jutottunk a szocializmusból 25 év alatt
Tudom, láttam egy interjúban ahol elmondta hogy ő nem utálja őket, még kaját meg cigit is szokott nekik néha adni, már amelyik tényleg menekült, továbbá nem húzta rájuk a kamiont ("a felvétel kérem teljesen megtévesztő ebből a kameraszögből, valós nézetből a közelükben sem jártam") és nem is akart ártani egyiknek sem. (tiszta szív és jóindulat ez az ember, mondhatjuk hogy szinte már-már szereti őket)
http://youtu.be/3XlWXehm5Fs
rájöttem nem csak a motortérbe van biztitábla hanem a műszerfal alatt is ott is minden fasza volt :D :D faszom az autós életbe túl bonyolult :d
megnézem
Előlap alatt van egy reset gomb, nyomd meg.
Fogalmam nincs, melyik a biztije, rémlik, hogy a szivargyújtóról vettem le a (+)-t. Legelőbb nézd meg próbalámpával, kap-e a rádió a piroson 12V-ot? (meg persze testet) Ha nem, ráérsz keresgélni, mért nem, ha meg igen, más a gond, talán nem tetted vissza jól az előlapot, vagy ott lett valami kontakt hiba. Nekünk sosem volt levéve, nem is volt ilyen gond sose, pedig állandóan szólt (asszony nem vezet csendben)
Laci segijjémál légyszi, suzi rádió biztéjét merre találom nem akar bekapcsolni akárhogy is rakom a panelt fel.