Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor 8 henger jár.
Sziasztok nyitott kipufogó valakinek eladó?
el.
Le vagyok maradva, azt hittem, a Nissannál vagy ott az Osztapenkónál (ha ez mond neked még valamit, pelyhes állú ) Ez a jurómotoros meló ez mi? elacc?
QM1 sisak? És mi pénz az újonnan? (a 104 meg jó, csak az is elég drága)
Amúgy ez a nolan n104 amim van, a legjobb cucc.
Sőt, még kettő olyan új is van eladó! :D
10.-e után valószínűleg hívatlanul beesem valamikor.
10.én feladom a maradékot vagy küldj emilre 1 számlaszámot és bemegyek egy otp-be és 1ből odarakatom.
Tegyük fel hogy a hölgyike szeretné megnyalni belülről az állvédőt. Szerinted elég hosszú lenne nyelve? (vagy ha eléggé szőke akkor elkezdené nyújtogatni előre a nyakát?)
P vitamin nincs mostanában a D jön a napból a c meg a teából :D
Akad néha itt ott...
Te szecc mostanában P vitamint? meséjj!
Jobbulást. C meg D vitamint egyél. És ha hozzá tudsz jutni akkor a P vitamin is jó dolog
Nem emlékszem már mennyi volt megkeresem a papírokat. Olcsóbban persze kb 8ekm van benne.
4 napja halálomon vagyok ma se megyek motorozni pedig Pacito is hívott esztergomba. takony köhögés láz. annyit köhögtem ár fáj a hasam is tőle a qrva anyját. kiülök napra d vitamint gyűjteni és olajat cserélek a kocsin a motoron megpróbálok lánckereket cserélni letolókat felrakni.
mekkora kobak mint egy űrhajósnak
Itt mit kell neveetni? áruljátok má' el, én nem vágom így korán reggel
keveset futott benzines BMW, csurig tank... ez a jólét
Az enyémben több km van, na nem sokkal.
Azta ez azért durva
Mèg nem láttam kétszemélyes tökfödőt
Én már néztem nálatok régebben is (C3-as túrakalapot) csak kissé drágállom. (bár jó lenne, az biztos, és nem úgy néz ki mint a földgömb C1-es)
QM1-hez van még plexi? (2-3 éve még volt)