Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A de jó is volna :( akkor már én is mennék :(
Ja, a fiam jól beszél angolul, én kifejezetten F1 tesztpilótának nézek ki, úgyhogy simán elvegyülnénk...
Pupu, itt vagyunk Pesten, nem tucc nekünk szerezni két kitűzőt, hogy bemenjünk a tesztre? 5000é csak szar tribunjegyet adnak...
Holnap megyünk nyaralni a családdal Tiszafüredre. Vasárnap jövünk haza.
A motor jól menne,ha tudnék motorozni.
De nem tudok,csak szeretek. 1500km-t mentünk már együtt,eddig semmi probléma nem volt vele. Kapott új hátsó gumit. Mostanában minden hétvégén használom,van hogy mind a két nap. Általában itt a Mecseken használom,messzebb még nem voltam vele. 1x Siófok,Kaposvár,Szekszárd.... itt a környékben. Remélem azért sikerül majd összehozni kicsit hosszabb kiruccanás is.
Hogy megy ?Gondolom már összeszoktatok.
Este.
Most megyek én is egy kicsit.
Szia Józsi.Mizújs nálad?
Sanyám fejlemény?
Ma is kihasznàltam a vasárnapot.
170 kilométert gurultam.
Gmail-ról nem ment át tegnap este,citromról küldtem.
Sanyi ilyen gyors az emil most kaptam csak meg.
Még a "régi" navin (véjtek 980bt) ennek az elődje volt fent (azon még ott volt az utcád) aztán a végén arra is ez került, de a motoros navira már alapból ezt tettem.
Még azért nem feltétlenül. (de odapöttyintettem a célt a térképen kb. a studióhoz és oda is vitt)
Szerintem nagyon jó (ha be van állítva rendesen) Ausztriában és Boszniában is vezetett minket szépen.
A googlemaps-en előre meg lehetett tervezni az egész túrát, aztán rátöltve végig is vitt pontosan.
Ha a kamionos van fent akkor ne felejtsd el személyautóra átváltani. (ha nem azon volt alapból)
Te más vakon is idetalálsz
nekem is a truck van fent q4
Nekem most ájgó Primo Evo Truck 2016.Q4 van rajta, ezen nincs végig a Napraforgó street, viszont az előző térképcsomagban meg ott volt végig. (de legutóbb is odataláltam vele, nem?)
Van már 2017.Q1 is de abban nem tudom hogy mi van.
igo 10es rajta van telón és az ismerősőm gps-én rajta pedig régebbi mint az enyém
Hát, Garminnal valóban érdekesebb.
"És nemtom hol kell megnézni milyen szar van neki rajta."
Navigációs menü-> Egyebek-> Súgó->Névjegy
Egyébként a Pataksor út eleje van rajta (23-ig) vagy a Fóti út 343 van majdnem ott ahol le kell hozzád kanyarodni. Egyébként: Navigációs menü-> Úti cél-> Keresés térképen-> ráböksz ahova menni akarsz és oda tervez.
De gondolom sokkal egyszerűbb ha átküldök egy olyat amin rajta van amit szeretnél. (egyébként a legújabbakon nincs végig a Pataksor utca és a hozzád bevezetőt is földútnak jelöli)
Nem csak a kiindulópont miatt